User icon

Tonnarit

Satatonnari (100-tonnari) on lehmä, joka on elinaikanaan yltänyt yli 100 000 kg maitotuotosrajan. 150 -tonnari on puolestaan eläin, joka on saavuttanut 150 000 maitokilon tuotosrajan.

Nämä tuotokset perustuvat virallisen tuotosseurannan koelypsymittauksiin ja oikeuttavat eläimen pääsemään kantakirjassa 100-tonnari tai 150-tonnari luokkaan.

Vuonna 2023 Suomessa 100-tonnariksi pääsi 830 lehmää ja 150-tonnariksi 13 lehmää. 200-tonnareita Suomessa on tähän mennessä (1-2024) 2 kpl.

Julkaisemme tällä sivulla listan aina edellisen kuukauden aikana 100 000 kg tai 150 000 kg maitotuotosrajan ylittäneistä eläimistä. Listalla ei ole eläimiä, jotka ovat karjassa, joka on pyytänyt julkaisukieltoa.

post image
Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
MaitoKuortti Oy Ikaalinen P. Kiandra 100 – 240056 F 1-4: 12044-523-4,34-396.75-3,29-152 – EKM: 12444 3: 11936-555-4,65-407-3,41-165 – EKM: 12883 Caps Igor ET Lancelot Tv
Iso-Yrjänä mty Nousiainen ILLA 100 – 10602790 A 1-6: 10612-493-4,64-366.50-3,45-237 – EKM: 11481 5: 11766-484-4,11-392-3,33-374 – EKM: 11859 VR Asmo Ponnistus Pihi ET Perkiön Nyöri
Mäkinen Lassi Lieto Iltatähti 100 – 187573 F 2-7: 10022-420-4,19-338.83-3,38-62 – EKM: 10230 6: 11194-477-4,26-390-3,48-98 – EKM: 11616 Mäntylän Rakuuna Tv Majurin Uraani TV
Kavander Mika ja Elina Sauvo R. Kesäaamu 100 – 11134718 A 1-5: 11980-519-4,33-389.25-3,25-229 – EKM: 12315 3: 12508-577-4,61-420-3,36-222 – EKM: 13395 VR Gunnarstorp Saxebyn Gibson Ayr-Phoe Ideostar ET
Lehtinen ja Kavander Salo Juhannus 100 – 11062606 F 1-7: 10276-430-4,19-360.71-3,51-105 – EKM: 10590 4: 11193-454-4,06-417-3,73-68 – EKM: 11543 S Ross TV TL Kuortin Uxmal Tv
Mäkelä Kari Merikarvia Jokeri 100 – 230932 F 2-6: 11126-489-4,40-379.00-3,41-86 – EKM: 11663 6: 13164-597-4,54-442-3,36-85 – EKM: 13972 Dansire Oman Orange Fänriksgård 5261
Perttula Mikko Kangasala JADE 100 – 10387839 A 1-6: 11095-483-4,36-395.33-3,56-167 – EKM: 11710 5: 12657-553-4,37-441-3,48-77 – EKM: 13301 Buckarby Asmo Sale Et
Tapola Kalle ja Satu Hämeenlinna K. Hipiä 100 – 1347873 A 1-9: 9351-407-4,36-300.78-3,22-88 – EKM: 9620 2: 10150-464-4,57-350-3,45-24 – EKM: 10889 Terrace Bank Everest ET Suontaan Uniikki
Heikkilä Outi ja Johannes Akaa Kaneli 100 – 222489 FFF 1-5: 12158-512-4,21-430.00-3,54-151 – EKM: 12589 4: 13532-572-4,23-483-3,57-317 – EKM: 14075 Dansire Exces Etoto Mäntylän Rakuuna Tv
Suni Juha ja Sanna Orimattila Yyti 150 – 1351946 A 1-10: 11061-443-4,00-375.70-3,40-122 – EKM: 11057 7: 12983-504-3,88-428-3,30-103 – EKM: 12684 Harjulan Umba Pulkkalan Näky
Vildén Minna ja Samu Orimattila T. Lemon 100 – 11636860 F 1-5: 13143-576-4,38-475.20-3,62-56 – EKM: 13969 5: 16135-664-4,12-582-3,61-110 – EKM: 16609 VH Sammatin Man-O-Man Maine ET R-E-W Buckeye ET
Lukkari Jussi ja Risto Kouvola Lime 100 – 11541411 R 1-5: 12584-485-3,86-436.20-3,47-93 – EKM: 12421 4: 14529-615-4,23-522-3,59-85 – EKM: 15148 Boss ET VH Billion Karlslund Bris
Tella Riku Ruokolahti Lumikki 100 – 11565370 F 1-5: 12259-551-4,49-447.40-3,65-188 – EKM: 13227 2: 13490-550-4,08-508-3,77-290 – EKM: 13989 VH Anderstrup Massey Miracle Haapalan Satsi TV TL
Kautonen Teemu ja Taru Enonkoski karina 100 – 10907775 R 1-6: 10729-474-4,41-356.67-3,32-71 – EKM: 11202 6: 13117-617-4,70-430-3,28-95 – EKM: 14112 VH Lappalan Juwel Jewel ET VAR Elvis Tv
Hiirenmaa mty Mikkeli Jolla 100 – 10780427 F 1-6: 10738-423-3,93-372.67-3,47-496 – EKM: 10704 3: 13277-509-3,83-452-3,40-121 – EKM: 13004 Dansire Exces Etoto Mascol ET
Vauhkonen Janne Pieksämäki Landi 100 – 222535 FFF 1-5: 13097-424-3,24-450.00-3,44-82 – EKM: 11909 3: 14432-475-3,29-499-3,46-59 – EKM: 13239 VH Cole Clark Dansire Ramos Rödding
Ylä-Savon kky Iisalmi Kulkunen 100 – 190926 F 1-6: 11503-459-3,99-398.67-3,47-34 – EKM: 11544 5: 13694-521-3,80-461-3,37-42 – EKM: 13323 VH Bismark Blink Mäntylän Rakuuna Tv
Väänänen Eero ja Jenni Siilinjärvi Kassu 100 – 10987315 BBB 1-5: 12541-532-4,24-462.00-3,68-194 – EKM: 13175 2: 15155-550-3,63-556-3,67-14 – EKM: 14774 VR Facet Fimbe Kilpisalon Toivo
Mty Keinänen Alli, Henna ja Reko Tuusniemi A. Lisa 100 – 243372 F 1-6: 12275-458-3,73-409.33-3,33-343 – EKM: 11805 3: 13630-505-3,71-463-3,40-353 – EKM: 13128 Gillette Windbrook Reganc. Mr D Sam ET
Hyvönen Tuomas Lapinlahti Jojo 100 – 10953984 R 1-7: 9138-442-4,84-327.57-3,58-43 – EKM: 10193 7: 12729-566-4,45-451-3,54-86 – EKM: 13555 Dansire Oman Orange F Engard Tv
Airaksinen Ari ja Räisänen Outi Kuopio Jippii 100 – 10675842 B 1-6: 10762-380-3,53-387.00-3,60-219 – EKM: 10304 5: 12146-453-3,73-437-3,60-23 – EKM: 11923 VR Pitkäpalon Tuima Tempo Sammatin Valpas
Jääskeläinen Pentti Pielavesi L. Kulta 100 – 1417394 A 1-7: 10718-422-3,94-370.14-3,45-91 – EKM: 10678 6: 12483-483-3,87-426-3,41-96 – EKM: 12288 VR Facet Polcirkeln Flinta Ranta-Ahon Passeli
Föhr Mika ja Taina Kuopio Lellikki 100 – 204984 F 1-4: 13459-484-3,59-418.50-3,11-60 – EKM: 12483 3: 14040-480-3,42-447-3,18-13 – EKM: 12802 Seagull-Bay Sargeant ET VH Planet Peder
Rönkkö mty Iisalmi Loru 100 – 205884 F 1-4: 14825-511-3,44-477.25-3,22-74 – EKM: 13603 4: 17377-582-3,35-566-3,26-165 – EKM: 15795 Eildon-Tweed Sup Election VH Lappalan Juwel Jewel ET
Kortelainen Ville ja Virve Nurmes R. Kumma 100 – 1428456 A 1-6: 12047-490-4,06-441.17-3,66-202 – EKM: 12376 6: 14698-581-3,95-518-3,52-49 – EKM: 14745 Lagace Ristourn Asmo Sale Et
Sarrokunnas Kai ja Sonja Polvijärvi Jippu 100 – 1383947 AAA 1-5: 10887-466-4,28-389.20-3,57-127 – EKM: 11397 3: 12187-512-4,20-426-3,50-46 – EKM: 12568 VR Gunnarstorp Skälö Give Asmo Tosikko Et
Huuho Jukka ja Heidi Tohmajärvi LUMITUULI 100 – 220746 F 1-4: 14073-517-3,67-434.25-3,09-34 – EKM: 13163 4: 16141-621-3,85-490-3,04-16 – EKM: 15377 VH Beacon Booth VH Rönhave Cole Cadiz
Gröhn Hannu ja Niina Nurmes Mepeli 100 – 11902346 F 1-4: 13980-511-3,65-465.00-3,33-52 – EKM: 13298 4: 15421-567-3,68-528-3,42-30 – EKM: 14832 VH Anderstrup Bowser Blume Mäntylän Rakuuna Tv
Peltola Hannu ja Kananen Tuomo Muurame Mainio 100 – 11772496 F 1-4: 13689-496-3,63-504.00-3,68-21 – EKM: 13352 4: 17291-628-3,63-639-3,70-20 – EKM: 16898 VH Tronsmark Grafit Gavin VH Banker Busse
Autio Eero ja Marja Pihtipudas KANELI 100 – 11502031 F 1-5: 12090-553-4,57-434.40-3,59-64 – EKM: 13106 5: 14608-627-4,29-507-3,47-37 – EKM: 15199 VH Kallion McCormick Mito T James
Viinikainen Markku Hankasalmi Irmeli ei voi kk 1-7: 10547-459-4,35-358.00-3,39-133 – EKM: 10983 4: 12810-523-4,08-439-3,43-9 – EKM: 12958 Luomanrannan Vimantti TV Luomanrannan Vimantti TV
Oksanen Matias Hankasalmi Johanna 100 – 11092362 A 1-6: 10193-493-4,83-367.67-3,61-268 – EKM: 11385 6: 11352-531-4,68-434-3,82-765 – EKM: 12653 VR Edbo Ejstrup Kilpisalon Toivo
Muhonen Kirsi ja Tero mty Pihtipudas Jaffa 100 – 1363220 A 1-6: 11180-445-3,98-368.00-3,29-108 – EKM: 11053 4: 11904-482-4,05-404-3,39-45 – EKM: 11962 Buckarby Viikin Record
Korpi Mikko Seinäjoki Kefilus 100 – 225175 F 1-4: 13472-753-5,59-494.50-3,67-31 – EKM: 16353 3: 14648-866-5,91-562-3,84-48 – EKM: 18548 VH Tirsvad Goldwyn Grafit Ligö
MTY Istolahti MMPT Seinäjoki O.Kummi 100 – 11189246 F 1-6: 11846-459-3,87-388.67-3,28-181 – EKM: 11547 5: 13241-552-4,17-468-3,53-200 – EKM: 13643 Dansire Exces Etoto Reganc. Mr D Sam ET
Liimatainen Mikko ja Anne Teuva Iines 100 – 10612728 F 1-7: 10901-415-3,81-372.14-3,41-70 – EKM: 10654 4: 11732-465-3,96-421-3,59-57 – EKM: 11843 Dansire Jordan Jul Heikuran Lillumarei Tv
Knuts Lantbruk Ab Pedersören kunta Jeorgia 100 – 11113700 R 1-6: 10374-391-3,76-349.50-3,37-146 – EKM: 10044 4: 14422-534-3,70-465-3,22-190 – EKM: 13694 VH Bismark Bentzen Salorinteen Spurtti
Widjeskog Mattias Kruunupyy Karolina 100 – 186605 F 1-5: 11759-444-3,78-402.80-3,43-184 – EKM: 11455 5: 14287-580-4,06-502-3,51-502 – EKM: 14507 Dansire Shottle Sol T James
Hansson Sten Kokkola JEDAM 100 – 10787112 F 1-4: 12754-452-3,54-438.75-3,44-461 – EKM: 12073 4: 15319-541-3,53-518-3,38-433 – EKM: 14412 VH Laajakummun Mickey Moment Mäntylän Rakuuna Tv
Östman Jbs Vöyri Tove 100 – 239245 F 1-4: 14130-501-3,55-504.75-3,57-320 – EKM: 13528 4: 15474-610-3,94-587-3,79-703 – EKM: 15824 VH Skeppargård Bookem Bubbel Dansire Exces Etoto
Anderssons Gård Vöyri Kristall 100 – 11428322 B 1-6: 10954-476-4,34-396.17-3,62-447 – EKM: 11587 5: 12200-583-4,78-471-3,86-142 – EKM: 13784 VR Signal Flaka Sampo
Pietilä Teemu ja Riikka Kokkola Inari 100 – 10820658 F 1-6: 10443-424-4,06-368.33-3,53-97 – EKM: 10609 4: 11574-420-3,63-399-3,45-249 – EKM: 11085 Dansire Elo Expo Kataran Yuplex TV
MaitoKippo Oy Kokkola Koko 100 – 179527 F 1-5: 12086-422-3,49-386.40-3,20-154 – EKM: 11140 3: 13734-435-3,17-450-3,28-47 – EKM: 12200 Dansire Jordan Jul Engslevgaard Yttorp
Pollari Mikko ja Isosaari Pollari Sari Toholampi Julina 100 – 185001 F 1-6: 11102-376-3,39-377.67-3,40-321 – EKM: 10268 3: 12491-411-3,29-435-3,48-75 – EKM: 11481 VH Lopolan Fibrax Fan Dansire Oman Justi Ole
Huusko Jarmo ja Birgit Veteli Jylli 100 – 1357261 A 1-6: 10834-463-4,27-385.33-3,56-202 – EKM: 11315 5: 13272-585-4,41-464-3,50-112 – EKM: 14022 VR Luopajärven Facet Freak Yläpihan Tosalund Et
Mty Pöyhönen, Auli, Aki, Konsta Veteli Kappa 100 – 196969 F 1-5: 12836-483-3,76-431.40-3,36-90 – EKM: 12418 5: 16255-650-4,00-556-3,42-203 – EKM: 16268 VH Sokerimäen Estrup Enormi T James
Tyynelä mty Veteli Juuti 100 – 11087232 F 1-6: 11337-407-3,59-376.17-3,32-577 – EKM: 10687 5: 14087-480-3,41-481-3,41-26 – EKM: 13076 VH Lopolan Fibrax Fan Ahosen Pasanen Tv
Kivelä Petteri ja Jaana Perho KYNNELI 100 – 191291 F 1-5: 12282-491-4,00-447.40-3,64-174 – EKM: 12500 5: 14064-594-4,22-529-3,76-57 – EKM: 14830 Dansire Exces Etoto Dansire Elvis Emmett
Mty Keskitalon Maito Reisjärvi kinkeri 100 – 189357 F 1-6: 12650-467-3,69-380.50-3,01-355 – EKM: 11782 2: 14237-547-3,84-468-3,29-19 – EKM: 13830 Huhhailia Dansire Oman Orange
Laakko Pauli ja Tiina Sievi Kinder-iina 100 – 208094 F 1-5: 12238-500-4,08-420.40-3,44-51 – EKM: 12389 4: 14251-551-3,87-494-3,47-73 – EKM: 14083 VH Anderstrup Massey Miracle Dansire Oman Orange
Tolonen Mikko Haapajärvi Jaffa 100 – 10792007 R 1-6: 11846-446-3,76-372.33-3,14-396 – EKM: 11258 5: 14204-509-3,58-467-3,29-77 – EKM: 13351 VH Anderstrup Cole Cup Klop YouBonJovi ET
Käkilehto Jari ja Ulla Kuusamo Ipana 100 – 230891 F 1-7: 10653-441-4,14-368.29-3,46-70 – EKM: 10873 6: 12527-496-3,96-428-3,42-22 – EKM: 12473 Dansire Elo Expo Mäntylän Rakuuna Tv
Vähäkankaan Tila Oy Siikajoki JANA 100 – 10926421 A 1-6: 10751-447-4,15-378.83-3,52-64 – EKM: 11049 6: 13223-536-4,05-473-3,58-44 – EKM: 13481 Gunnarstorp Kilpisalon Toivo
Niemelä Tommi Pyhäjoki Kiira 100 – 242598 F 1-6: 10742-450-4,19-380.00-3,54-76 – EKM: 11101 6: 13789-560-4,06-474-3,44-49 – EKM: 13923 VH Bismark Bynke Dansire Oman Justi Ole
Niemelä Tommi Pyhäjoki Molli 100 – 229992 FFF 1-4: 14603-568-3,89-496.00-3,40-88 – EKM: 14393 4: 16964-651-3,84-548-3,23-136 – EKM: 16395 VH Anderstrup Bynke Bliss VH Banker Busse
Lumiaho Olli-Pekka ja Kurkinen Anna Raahe Y. Melodia 100 – 208190 F 1-4: 13425-389-2,90-341.25-2,54-80 – EKM: 10726 4: 16312-678-4,16-537-3,29-61 – EKM: 16477 Regan-Alh Pride-ET Willems Hoeve Restha
MTY Heinioja Aino, Hannu ja Lauri Haapavesi Melissa 100 – 11839649 F 1-4: 14544-569-3,91-504.75-3,47-60 – EKM: 14458 3: 16241-617-3,80-586-3,61-63 – EKM: 16093 VH Rom Raven VH Anderstrup Man-O-Man Mandel
Luukisen tila mty Liminka Leila 100 – 11443278 F 1-5: 12576-531-4,22-421.40-3,35-327 – EKM: 12861 3: 14947-580-3,88-517-3,46-135 – EKM: 14787 VH Sammatin Man-O-Man Maine ET Mäntylän Rakuuna Tv
Junttila Veijo ja Niina Juola Tyrnävä Liffe 100 – 169292 F 1-5: 12206-382-3,13-420.00-3,44-100 – EKM: 10943 4: 13237-378-2,86-470-3,55-50 – EKM: 11535 VH Anderstrup Bowser Blume S Ross TV TL
Lamberg mty Oulu Kalja 100 – 188117 F 1-5: 12892-541-4,20-444.60-3,45-184 – EKM: 13246 2: 13979-580-4,15-486-3,48-83 – EKM: 14307 Dansire Mascol Mason Dansire Shottle Skotte
Rahko Juho Muhos Alma 150 – 9670168 F 1-9: 11677-417-3,57-362.56-3,10-67 – EKM: 10792 5: 12775-448-3,51-436-3,41-22 – EKM: 12011 Mäntylän Rakuuna Tv Heikuran Lillumarei Tv
Rissanen Esko ja Ulla Pudasjärvi Mila 100 – 200813 F 1-4: 13915-622-4,47-468.50-3,37-118 – EKM: 14671 4: 15035-679-4,52-505-3,36-181 – EKM: 15924 Boss ET Mäntylän Rakuuna Tv
Törmälä mty Siikalatva Yritys 100 – 11152595 R 1-6: 11030-455-4,13-405.17-3,67-142 – EKM: 11426 5: 13305-595-4,47-493-3,71-440 – EKM: 14376 S Ross TV TL Mäntylän Rakuuna Tv
Jääskelä Mila ja Eetu Alavieska Kilinä 100 – 10997014 A 1-6: 11515-471-4,09-382.17-3,32-96 – EKM: 11558 5: 13357-584-4,37-424-3,17-230 – EKM: 13723 De La Plaine Prime R Facet
Kemppainen Mty Toni, Pirjo ja Tenho Ristijärvi Kastanja 100 – 196179 FFF 1-5: 13752-542-3,94-488.40-3,55-34 – EKM: 13805 3: 15547-593-3,81-548-3,52-34 – EKM: 15334 VH Bismark Bostrup Marjalan Taco Tv
Maitopisara Oy Puolanka KILJU 100 – 187270 FFF 1-4: 12915-600-4,65-505.25-3,91-61 – EKM: 14434 3: 14515-673-4,64-570-3,93-37 – EKM: 16222 VH Legend Lumb Toikan Akti TV
Kovalainen A ja J Vaala Jutska 100 – 232481 F 1-7: 10500-355-3,39-346.14-3,30-109 – EKM: 9622 6: 12611-378-3,00-409-3,24-132 – EKM: 10908 VH Rönhave Cole Cadiz Törlan
Pikkarainen Anna ja Jukka-Pekka Vaala Karpalo 100 – 10984521 F 1-5: 11982-563-4,70-485.60-4,05-135 – EKM: 13598 5: 13870-705-5,08-594-4,28-80 – EKM: 16637 VH Påfs Emmett Eros Mattilan Alfa TV
Korkatin Tila Oy Tornio V. Jasmine 100 – 165550 FFF 1-7: 9618-382-3,97-336.57-3,50-75 – EKM: 9651 4: 11879-466-3,92-413-3,48-137 – EKM: 11830 Dansire Exces Etoto Vallilan  Yes-Man ET
Kangas Aki ja Jaana Tornio Madonna 100 – 204765 F 1-4: 14086-514-3,65-470.75-3,34-37 – EKM: 13405 4: 16352-597-3,65-563-3,44-28 – EKM: 15700 VH Tronsmark Grafit Gavin Cedarwal Spirte

100- ja 150 -tonnarit 2023-24


Helmikuu 2024

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
MaitoKuortti Oy Ikaalinen P. Kiandra 100 – 240056 F 1-4: 12044-523-4,34-396.75-3,29-152 – EKM: 12444 3: 11936-555-4,65-407-3,41-165 – EKM: 12883 Caps Igor ET Lancelot Tv
Iso-Yrjänä mty Nousiainen ILLA 100 – 10602790 A 1-6: 10612-493-4,64-366.50-3,45-237 – EKM: 11481 5: 11766-484-4,11-392-3,33-374 – EKM: 11859 VR Asmo Ponnistus Pihi ET Perkiön Nyöri
Mäkinen Lassi Lieto Iltatähti 100 – 187573 F 2-7: 10022-420-4,19-338.83-3,38-62 – EKM: 10230 6: 11194-477-4,26-390-3,48-98 – EKM: 11616 Mäntylän Rakuuna Tv Majurin Uraani TV
Kavander Mika ja Elina Sauvo R. Kesäaamu 100 – 11134718 A 1-5: 11980-519-4,33-389.25-3,25-229 – EKM: 12315 3: 12508-577-4,61-420-3,36-222 – EKM: 13395 VR Gunnarstorp Saxebyn Gibson Ayr-Phoe Ideostar ET
Lehtinen ja Kavander Salo Juhannus 100 – 11062606 F 1-7: 10276-430-4,19-360.71-3,51-105 – EKM: 10590 4: 11193-454-4,06-417-3,73-68 – EKM: 11543 S Ross TV TL Kuortin Uxmal Tv
Mäkelä Kari Merikarvia Jokeri 100 – 230932 F 2-6: 11126-489-4,40-379.00-3,41-86 – EKM: 11663 6: 13164-597-4,54-442-3,36-85 – EKM: 13972 Dansire Oman Orange Fänriksgård 5261
Perttula Mikko Kangasala JADE 100 – 10387839 A 1-6: 11095-483-4,36-395.33-3,56-167 – EKM: 11710 5: 12657-553-4,37-441-3,48-77 – EKM: 13301 Buckarby Asmo Sale Et
Tapola Kalle ja Satu Hämeenlinna K. Hipiä 100 – 1347873 A 1-9: 9351-407-4,36-300.78-3,22-88 – EKM: 9620 2: 10150-464-4,57-350-3,45-24 – EKM: 10889 Terrace Bank Everest ET Suontaan Uniikki
Heikkilä Outi ja Johannes Akaa Kaneli 100 – 222489 FFF 1-5: 12158-512-4,21-430.00-3,54-151 – EKM: 12589 4: 13532-572-4,23-483-3,57-317 – EKM: 14075 Dansire Exces Etoto Mäntylän Rakuuna Tv
Suni Juha ja Sanna Orimattila Yyti 150 – 1351946 A 1-10: 11061-443-4,00-375.70-3,40-122 – EKM: 11057 7: 12983-504-3,88-428-3,30-103 – EKM: 12684 Harjulan Umba Pulkkalan Näky
Vildén Minna ja Samu Orimattila T. Lemon 100 – 11636860 F 1-5: 13143-576-4,38-475.20-3,62-56 – EKM: 13969 5: 16135-664-4,12-582-3,61-110 – EKM: 16609 VH Sammatin Man-O-Man Maine ET R-E-W Buckeye ET
Lukkari Jussi ja Risto Kouvola Lime 100 – 11541411 R 1-5: 12584-485-3,86-436.20-3,47-93 – EKM: 12421 4: 14529-615-4,23-522-3,59-85 – EKM: 15148 Boss ET VH Billion Karlslund Bris
Tella Riku Ruokolahti Lumikki 100 – 11565370 F 1-5: 12259-551-4,49-447.40-3,65-188 – EKM: 13227 2: 13490-550-4,08-508-3,77-290 – EKM: 13989 VH Anderstrup Massey Miracle Haapalan Satsi TV TL
Kautonen Teemu ja Taru Enonkoski karina 100 – 10907775 R 1-6: 10729-474-4,41-356.67-3,32-71 – EKM: 11202 6: 13117-617-4,70-430-3,28-95 – EKM: 14112 VH Lappalan Juwel Jewel ET VAR Elvis Tv
Hiirenmaa mty Mikkeli Jolla 100 – 10780427 F 1-6: 10738-423-3,93-372.67-3,47-496 – EKM: 10704 3: 13277-509-3,83-452-3,40-121 – EKM: 13004 Dansire Exces Etoto Mascol ET
Vauhkonen Janne Pieksämäki Landi 100 – 222535 FFF 1-5: 13097-424-3,24-450.00-3,44-82 – EKM: 11909 3: 14432-475-3,29-499-3,46-59 – EKM: 13239 VH Cole Clark Dansire Ramos Rödding
Ylä-Savon kky Iisalmi Kulkunen 100 – 190926 F 1-6: 11503-459-3,99-398.67-3,47-34 – EKM: 11544 5: 13694-521-3,80-461-3,37-42 – EKM: 13323 VH Bismark Blink Mäntylän Rakuuna Tv
Väänänen Eero ja Jenni Siilinjärvi Kassu 100 – 10987315 BBB 1-5: 12541-532-4,24-462.00-3,68-194 – EKM: 13175 2: 15155-550-3,63-556-3,67-14 – EKM: 14774 VR Facet Fimbe Kilpisalon Toivo
Mty Keinänen Alli, Henna ja Reko Tuusniemi A. Lisa 100 – 243372 F 1-6: 12275-458-3,73-409.33-3,33-343 – EKM: 11805 3: 13630-505-3,71-463-3,40-353 – EKM: 13128 Gillette Windbrook Reganc. Mr D Sam ET
Hyvönen Tuomas Lapinlahti Jojo 100 – 10953984 R 1-7: 9138-442-4,84-327.57-3,58-43 – EKM: 10193 7: 12729-566-4,45-451-3,54-86 – EKM: 13555 Dansire Oman Orange F Engard Tv
Airaksinen Ari ja Räisänen Outi Kuopio Jippii 100 – 10675842 B 1-6: 10762-380-3,53-387.00-3,60-219 – EKM: 10304 5: 12146-453-3,73-437-3,60-23 – EKM: 11923 VR Pitkäpalon Tuima Tempo Sammatin Valpas
Jääskeläinen Pentti Pielavesi L. Kulta 100 – 1417394 A 1-7: 10718-422-3,94-370.14-3,45-91 – EKM: 10678 6: 12483-483-3,87-426-3,41-96 – EKM: 12288 VR Facet Polcirkeln Flinta Ranta-Ahon Passeli
Föhr Mika ja Taina Kuopio Lellikki 100 – 204984 F 1-4: 13459-484-3,59-418.50-3,11-60 – EKM: 12483 3: 14040-480-3,42-447-3,18-13 – EKM: 12802 Seagull-Bay Sargeant ET VH Planet Peder
Rönkkö mty Iisalmi Loru 100 – 205884 F 1-4: 14825-511-3,44-477.25-3,22-74 – EKM: 13603 4: 17377-582-3,35-566-3,26-165 – EKM: 15795 Eildon-Tweed Sup Election VH Lappalan Juwel Jewel ET
Kortelainen Ville ja Virve Nurmes R. Kumma 100 – 1428456 A 1-6: 12047-490-4,06-441.17-3,66-202 – EKM: 12376 6: 14698-581-3,95-518-3,52-49 – EKM: 14745 Lagace Ristourn Asmo Sale Et
Sarrokunnas Kai ja Sonja Polvijärvi Jippu 100 – 1383947 AAA 1-5: 10887-466-4,28-389.20-3,57-127 – EKM: 11397 3: 12187-512-4,20-426-3,50-46 – EKM: 12568 VR Gunnarstorp Skälö Give Asmo Tosikko Et
Huuho Jukka ja Heidi Tohmajärvi LUMITUULI 100 – 220746 F 1-4: 14073-517-3,67-434.25-3,09-34 – EKM: 13163 4: 16141-621-3,85-490-3,04-16 – EKM: 15377 VH Beacon Booth VH Rönhave Cole Cadiz
Gröhn Hannu ja Niina Nurmes Mepeli 100 – 11902346 F 1-4: 13980-511-3,65-465.00-3,33-52 – EKM: 13298 4: 15421-567-3,68-528-3,42-30 – EKM: 14832 VH Anderstrup Bowser Blume Mäntylän Rakuuna Tv
Peltola Hannu ja Kananen Tuomo Muurame Mainio 100 – 11772496 F 1-4: 13689-496-3,63-504.00-3,68-21 – EKM: 13352 4: 17291-628-3,63-639-3,70-20 – EKM: 16898 VH Tronsmark Grafit Gavin VH Banker Busse
Autio Eero ja Marja Pihtipudas KANELI 100 – 11502031 F 1-5: 12090-553-4,57-434.40-3,59-64 – EKM: 13106 5: 14608-627-4,29-507-3,47-37 – EKM: 15199 VH Kallion McCormick Mito T James
Viinikainen Markku Hankasalmi Irmeli ei voi kk 1-7: 10547-459-4,35-358.00-3,39-133 – EKM: 10983 4: 12810-523-4,08-439-3,43-9 – EKM: 12958 Luomanrannan Vimantti TV Luomanrannan Vimantti TV
Oksanen Matias Hankasalmi Johanna 100 – 11092362 A 1-6: 10193-493-4,83-367.67-3,61-268 – EKM: 11385 6: 11352-531-4,68-434-3,82-765 – EKM: 12653 VR Edbo Ejstrup Kilpisalon Toivo
Muhonen Kirsi ja Tero mty Pihtipudas Jaffa 100 – 1363220 A 1-6: 11180-445-3,98-368.00-3,29-108 – EKM: 11053 4: 11904-482-4,05-404-3,39-45 – EKM: 11962 Buckarby Viikin Record
Korpi Mikko Seinäjoki Kefilus 100 – 225175 F 1-4: 13472-753-5,59-494.50-3,67-31 – EKM: 16353 3: 14648-866-5,91-562-3,84-48 – EKM: 18548 VH Tirsvad Goldwyn Grafit Ligö
MTY Istolahti MMPT Seinäjoki O.Kummi 100 – 11189246 F 1-6: 11846-459-3,87-388.67-3,28-181 – EKM: 11547 5: 13241-552-4,17-468-3,53-200 – EKM: 13643 Dansire Exces Etoto Reganc. Mr D Sam ET
Liimatainen Mikko ja Anne Teuva Iines 100 – 10612728 F 1-7: 10901-415-3,81-372.14-3,41-70 – EKM: 10654 4: 11732-465-3,96-421-3,59-57 – EKM: 11843 Dansire Jordan Jul Heikuran Lillumarei Tv
Knuts Lantbruk Ab Pedersören kunta Jeorgia 100 – 11113700 R 1-6: 10374-391-3,76-349.50-3,37-146 – EKM: 10044 4: 14422-534-3,70-465-3,22-190 – EKM: 13694 VH Bismark Bentzen Salorinteen Spurtti
Widjeskog Mattias Kruunupyy Karolina 100 – 186605 F 1-5: 11759-444-3,78-402.80-3,43-184 – EKM: 11455 5: 14287-580-4,06-502-3,51-502 – EKM: 14507 Dansire Shottle Sol T James
Hansson Sten Kokkola JEDAM 100 – 10787112 F 1-4: 12754-452-3,54-438.75-3,44-461 – EKM: 12073 4: 15319-541-3,53-518-3,38-433 – EKM: 14412 VH Laajakummun Mickey Moment Mäntylän Rakuuna Tv
Östman Jbs Vöyri Tove 100 – 239245 F 1-4: 14130-501-3,55-504.75-3,57-320 – EKM: 13528 4: 15474-610-3,94-587-3,79-703 – EKM: 15824 VH Skeppargård Bookem Bubbel Dansire Exces Etoto
Anderssons Gård Vöyri Kristall 100 – 11428322 B 1-6: 10954-476-4,34-396.17-3,62-447 – EKM: 11587 5: 12200-583-4,78-471-3,86-142 – EKM: 13784 VR Signal Flaka Sampo
Pietilä Teemu ja Riikka Kokkola Inari 100 – 10820658 F 1-6: 10443-424-4,06-368.33-3,53-97 – EKM: 10609 4: 11574-420-3,63-399-3,45-249 – EKM: 11085 Dansire Elo Expo Kataran Yuplex TV
MaitoKippo Oy Kokkola Koko 100 – 179527 F 1-5: 12086-422-3,49-386.40-3,20-154 – EKM: 11140 3: 13734-435-3,17-450-3,28-47 – EKM: 12200 Dansire Jordan Jul Engslevgaard Yttorp
Pollari Mikko ja Isosaari Pollari Sari Toholampi Julina 100 – 185001 F 1-6: 11102-376-3,39-377.67-3,40-321 – EKM: 10268 3: 12491-411-3,29-435-3,48-75 – EKM: 11481 VH Lopolan Fibrax Fan Dansire Oman Justi Ole
Huusko Jarmo ja Birgit Veteli Jylli 100 – 1357261 A 1-6: 10834-463-4,27-385.33-3,56-202 – EKM: 11315 5: 13272-585-4,41-464-3,50-112 – EKM: 14022 VR Luopajärven Facet Freak Yläpihan Tosalund Et
Mty Pöyhönen, Auli, Aki, Konsta Veteli Kappa 100 – 196969 F 1-5: 12836-483-3,76-431.40-3,36-90 – EKM: 12418 5: 16255-650-4,00-556-3,42-203 – EKM: 16268 VH Sokerimäen Estrup Enormi T James
Tyynelä mty Veteli Juuti 100 – 11087232 F 1-6: 11337-407-3,59-376.17-3,32-577 – EKM: 10687 5: 14087-480-3,41-481-3,41-26 – EKM: 13076 VH Lopolan Fibrax Fan Ahosen Pasanen Tv
Kivelä Petteri ja Jaana Perho KYNNELI 100 – 191291 F 1-5: 12282-491-4,00-447.40-3,64-174 – EKM: 12500 5: 14064-594-4,22-529-3,76-57 – EKM: 14830 Dansire Exces Etoto Dansire Elvis Emmett
Mty Keskitalon Maito Reisjärvi kinkeri 100 – 189357 F 1-6: 12650-467-3,69-380.50-3,01-355 – EKM: 11782 2: 14237-547-3,84-468-3,29-19 – EKM: 13830 Huhhailia Dansire Oman Orange
Laakko Pauli ja Tiina Sievi Kinder-iina 100 – 208094 F 1-5: 12238-500-4,08-420.40-3,44-51 – EKM: 12389 4: 14251-551-3,87-494-3,47-73 – EKM: 14083 VH Anderstrup Massey Miracle Dansire Oman Orange
Tolonen Mikko Haapajärvi Jaffa 100 – 10792007 R 1-6: 11846-446-3,76-372.33-3,14-396 – EKM: 11258 5: 14204-509-3,58-467-3,29-77 – EKM: 13351 VH Anderstrup Cole Cup Klop YouBonJovi ET
Käkilehto Jari ja Ulla Kuusamo Ipana 100 – 230891 F 1-7: 10653-441-4,14-368.29-3,46-70 – EKM: 10873 6: 12527-496-3,96-428-3,42-22 – EKM: 12473 Dansire Elo Expo Mäntylän Rakuuna Tv
Vähäkankaan Tila Oy Siikajoki JANA 100 – 10926421 A 1-6: 10751-447-4,15-378.83-3,52-64 – EKM: 11049 6: 13223-536-4,05-473-3,58-44 – EKM: 13481 Gunnarstorp Kilpisalon Toivo
Niemelä Tommi Pyhäjoki Kiira 100 – 242598 F 1-6: 10742-450-4,19-380.00-3,54-76 – EKM: 11101 6: 13789-560-4,06-474-3,44-49 – EKM: 13923 VH Bismark Bynke Dansire Oman Justi Ole
Niemelä Tommi Pyhäjoki Molli 100 – 229992 FFF 1-4: 14603-568-3,89-496.00-3,40-88 – EKM: 14393 4: 16964-651-3,84-548-3,23-136 – EKM: 16395 VH Anderstrup Bynke Bliss VH Banker Busse
Lumiaho Olli-Pekka ja Kurkinen Anna Raahe Y. Melodia 100 – 208190 F 1-4: 13425-389-2,90-341.25-2,54-80 – EKM: 10726 4: 16312-678-4,16-537-3,29-61 – EKM: 16477 Regan-Alh Pride-ET Willems Hoeve Restha
MTY Heinioja Aino, Hannu ja Lauri Haapavesi Melissa 100 – 11839649 F 1-4: 14544-569-3,91-504.75-3,47-60 – EKM: 14458 3: 16241-617-3,80-586-3,61-63 – EKM: 16093 VH Rom Raven VH Anderstrup Man-O-Man Mandel
Luukisen tila mty Liminka Leila 100 – 11443278 F 1-5: 12576-531-4,22-421.40-3,35-327 – EKM: 12861 3: 14947-580-3,88-517-3,46-135 – EKM: 14787 VH Sammatin Man-O-Man Maine ET Mäntylän Rakuuna Tv
Junttila Veijo ja Niina Juola Tyrnävä Liffe 100 – 169292 F 1-5: 12206-382-3,13-420.00-3,44-100 – EKM: 10943 4: 13237-378-2,86-470-3,55-50 – EKM: 11535 VH Anderstrup Bowser Blume S Ross TV TL
Lamberg mty Oulu Kalja 100 – 188117 F 1-5: 12892-541-4,20-444.60-3,45-184 – EKM: 13246 2: 13979-580-4,15-486-3,48-83 – EKM: 14307 Dansire Mascol Mason Dansire Shottle Skotte
Rahko Juho Muhos Alma 150 – 9670168 F 1-9: 11677-417-3,57-362.56-3,10-67 – EKM: 10792 5: 12775-448-3,51-436-3,41-22 – EKM: 12011 Mäntylän Rakuuna Tv Heikuran Lillumarei Tv
Rissanen Esko ja Ulla Pudasjärvi Mila 100 – 200813 F 1-4: 13915-622-4,47-468.50-3,37-118 – EKM: 14671 4: 15035-679-4,52-505-3,36-181 – EKM: 15924 Boss ET Mäntylän Rakuuna Tv
Törmälä mty Siikalatva Yritys 100 – 11152595 R 1-6: 11030-455-4,13-405.17-3,67-142 – EKM: 11426 5: 13305-595-4,47-493-3,71-440 – EKM: 14376 S Ross TV TL Mäntylän Rakuuna Tv
Jääskelä Mila ja Eetu Alavieska Kilinä 100 – 10997014 A 1-6: 11515-471-4,09-382.17-3,32-96 – EKM: 11558 5: 13357-584-4,37-424-3,17-230 – EKM: 13723 De La Plaine Prime R Facet
Kemppainen Mty Toni, Pirjo ja Tenho Ristijärvi Kastanja 100 – 196179 FFF 1-5: 13752-542-3,94-488.40-3,55-34 – EKM: 13805 3: 15547-593-3,81-548-3,52-34 – EKM: 15334 VH Bismark Bostrup Marjalan Taco Tv
Maitopisara Oy Puolanka KILJU 100 – 187270 FFF 1-4: 12915-600-4,65-505.25-3,91-61 – EKM: 14434 3: 14515-673-4,64-570-3,93-37 – EKM: 16222 VH Legend Lumb Toikan Akti TV
Kovalainen A ja J Vaala Jutska 100 – 232481 F 1-7: 10500-355-3,39-346.14-3,30-109 – EKM: 9622 6: 12611-378-3,00-409-3,24-132 – EKM: 10908 VH Rönhave Cole Cadiz Törlan
Pikkarainen Anna ja Jukka-Pekka Vaala Karpalo 100 – 10984521 F 1-5: 11982-563-4,70-485.60-4,05-135 – EKM: 13598 5: 13870-705-5,08-594-4,28-80 – EKM: 16637 VH Påfs Emmett Eros Mattilan Alfa TV
Korkatin Tila Oy Tornio V. Jasmine 100 – 165550 FFF 1-7: 9618-382-3,97-336.57-3,50-75 – EKM: 9651 4: 11879-466-3,92-413-3,48-137 – EKM: 11830 Dansire Exces Etoto Vallilan  Yes-Man ET
Kangas Aki ja Jaana Tornio Madonna 100 – 204765 F 1-4: 14086-514-3,65-470.75-3,34-37 – EKM: 13405 4: 16352-597-3,65-563-3,44-28 – EKM: 15700 VH Tronsmark Grafit Gavin Cedarwal Spirte

Tammikuu 2024

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
Tuiskunen Mika Orimattila Luumu 100 – 195589 FFF 1-5: 13722-529-3,86-471.00-3,43-32 – EKM: 13507 3: 14067-579-4,12-508-3,61-28 – EKM: 14486 VH Legend Lumb Macomber O-Man Bogart
Tammenpään mty Salo Kabare´ 100 – 1376376 AAA 1-5: 13083-471-3,60-456.40-3,49-48 – EKM: 12521 4: 14098-528-3,75-486-3,45-153 – EKM: 13702 VR Jylhävaaran Turandot Tuomi Kilpisalon Toivo
Jaakkola Helena Kokemäki JYRÄ 100 – 1374144 A 1-5: 10415-432-4,15-341.40-3,28-49 – EKM: 10503 5: 11943-471-3,94-384-3,22-11 – EKM: 11683 Nora Prästgård Viikin Record
Pajukoski Jouko Kankaanpää Ihana 100 – 215934 F 1-7: 11518-457-3,97-431.00-3,74-98 – EKM: 11765 5: 12701-490-3,86-482-3,79-41 – EKM: 12859 Dansire Lancelot Limbo Mäntylän Rakuuna Tv
Mty Tulimaito Virrat Kainovieno 100 – 192486 FFF 1-6: 11414-488-4,28-415.20-3,64-152 – EKM: 12002 5: 14380-569-3,96-512-3,56-131 – EKM: 14473 VH Zac Zhenja Dansire Dahl Dalby
Heinonen Antti ja Johanna Hämeenlinna Louhi 100 – 198803 F 1-4: 15490-626-4,04-527.75-3,41-49 – EKM: 15561 3: 18206-743-4,08-637-3,50-32 – EKM: 18513 Gen-I-Beq Sammy Mäntylän Rakuuna Tv
Heinonen Antti ja Johanna Hämeenlinna Limu 100 – 198806 F 1-5: 14771-489-3,31-504.80-3,42-68 – EKM: 13539 3: 16627-539-3,24-570-3,43-14 – EKM: 15115 VH Törmäsen Seppo Sound VH Surprise Skottorp Sivert
Alastalo mty Janakkala ILOLINTU 100 – 10347997 R 1-7: 10624-409-3,85-342.71-3,23-125 – EKM: 10285 5: 13875-534-3,85-427-3,08-44 – EKM: 13265 Dansire Oman Justi Ole Mäntylän Rakuuna Tv
Kainiemi Jukka ja Anna-Maija Valkeakoski U-Annilan Ikanda 100 – 161958 FFF 1-7: 10438-405-3,88-327.86-3,14-24 – EKM: 10067 2: 11832-443-3,74-369-3,12-52 – EKM: 11199 Dansire Oman Orange Rietben Charge
Rauhamaa Sonja Kärkölä Rauhamaan Jana 100 – 1412542 A 1-6: 11346-477-4,20-406.17-3,58-115 – EKM: 11777 5: 12774-498-3,90-467-3,66-34 – EKM: 12860 R Facet Des Chamois Poker ET
Koskinen Jouni Lahti Juulia 100 – 10660392 F 1-7: 10379-474-4,57-363.00-3,50-116 – EKM: 11172 4: 12260-540-4,40-442-3,61-40 – EKM: 13051 Dansire Mascol Mason Kolilan Yannu TV
Kalliomäki Teppo Luumäki Kipinä 100 – 184042 F 1-5: 12524-439-3,51-410.60-3,28-27 – EKM: 11643 4: 14075-478-3,40-464-3,30-9 – EKM: 12917 VH Anderstrup Massey Miracle Dansire Ramos Rödding
Pajumaito Oy Savonlinna Jurri ei voi kk 1-7: 11000-497-4,51-406.57-3,70-43 – EKM: 11934 6: 13713-529-3,86-515-3,76-88 – EKM: 13842 VH Rönhave Cole Cadiz Glenhaven Carnival
Tissari Emmi Mikkeli Jatta 100 – 10579765 F 1-6: 10401-326-3,13-315.83-3,04-136 – EKM: 8999 4: 12216-374-3,06-386-3,16-122 – EKM: 10584 Dansire Oman Orange Jobert
Laamanen Jari Savonlinna Juola 100 – 10599010 A 1-6: 11067-476-4,30-391.67-3,54-168 – EKM: 11581 6: 12586-527-4,19-445-3,54-157 – EKM: 12997 Buckarby Kilpisalon Toivo
Kaskinen Kimmo Savonlinna Karpalo 100 – 11106605 F 1-6: 12057-472-3,91-402.17-3,34-58 – EKM: 11864 6: 13934-514-3,69-480-3,44-68 – EKM: 13444 Farnear-TBR AltaAvalon ET Lampelan Valentino
Valkonen Jari Rantasalmi LUIRU 100 – 195614 F 1-5: 13151-586-4,45-456.40-3,47-26 – EKM: 13943 4: 15190-682-4,49-527-3,47-17 – EKM: 16169 Da-So-Burn MOM Earnhardt P Dansire Calano Costa
Lappalainen Lasse-Pekka Kuopio Järkevä 100 – 11146412 F 1-6: 11646-465-3,99-391.67-3,36-193 – EKM: 11593 4: 13496-559-4,14-456-3,38-99 – EKM: 13699 Dansire Etlar Estrup Vallilan  Yes-Man ET
Kyrönniemen Maatila Oy Vieremä Leija ei voi kk 1-5: 13404-520-3,88-445.60-3,32-100 – EKM: 13123 3: 15519-664-4,28-483-3,11-273 – EKM: 15692 Clear-Echo Observr Offie ET VH Bismark
Mty Heikkinen Eetu, Hannele ja Yrjö Kuopio Karma 100 – 11252030 F 1-6: 11630-497-4,27-452.17-3,89-435 – EKM: 12442 2: 13065-494-3,78-497-3,80-234 – EKM: 13115 VH Lappalan Juwel Jewel ET D Sammy
Tiikkainen Mika Vieremä LIANA 100 – 11455697 F 1-5: 12743-32-0,25-30.60-0,24-5 – EKM: 3807 5: 14471-160-1,11-153-1,06-23 – EKM: 6740 VH Anderstrup Super Suarez Gen-I-Beq Brawler
Salo Harri Iisalmi Kulta 100 – 200009 F 1-5: 11545-536-4,64-401.80-3,48-92 – EKM: 12514 5: 13890-623-4,49-471-3,39-238 – EKM: 14694 Dansire Jordan Jul VAR Elvis Tv
Pulkka Teemu ja Tarja Sonkajärvi Mäkelän Kapris 100 – 197992 FFF 1-5: 12709-509-4,01-447.60-3,52-29 – EKM: 12830 5: 14835-579-3,90-493-3,32-22 – EKM: 14562 VH Bismark Bynke Dansire Oman Orange
Kinnarinen Mari Heinävesi Lilli 100 – 1378383 A 1-4: 13769-507-3,68-467.25-3,39-92 – EKM: 13220 3: 15482-624-4,03-582-3,76-240 – EKM: 15958 VR Östergård NoraPrästg. Nomo VR Södergård Toivo Tackel ET
Kortelainen Ville ja Virve Nurmes Paavolan Jaloviina 100 – 10773704 R 1-6: 10803-463-4,29-389.00-3,60-180 – EKM: 11342 3: 11771-523-4,44-438-3,72-151 – EKM: 12691 Jussilan Ehtapeli Et Morningview Ashlar ET
Saastamoinen Mika ja Sari Nurmes LYSTI 100 – 11427087 R 1-5: 12593-509-4,04-439.20-3,49-42 – EKM: 12734 4: 14625-573-3,92-525-3,59-99 – EKM: 14683 VH Legend Lumb Dansire Epalier Export
Maitotaipale Oy Liperi Mieli 100 – 231507 F 1-4: 13601-501-3,69-455.00-3,35-115 – EKM: 13013 3: 16765-647-3,86-554-3,30-98 – EKM: 16343 VH Sönderbygård Bowser Brass Dansire Epalier Export
Surakka Ilpo Polvijärvi Joulutonttu 100 – 11176723 A 1-6: 10979-423-3,86-383.00-3,49-47 – EKM: 10854 6: 12510-480-3,84-458-3,66-21 – EKM: 12505 VR Jakolan Toivo Taku ET Asmo Almanpoika ET
Mty Nuutinen Pirjo, Matti ja Noora Polvijärvi Jutta 100 – 171274 F 1-6: 10805-472-4,37-368.00-3,41-25 – EKM: 11290 4: 12257-536-4,37-404-3,30-25 – EKM: 12709 Dansire Shottle Sol D Banker
Makkonen Kalle ja Kirsi Savonlinna Ihmetys 100 – 10639350 F 1-7: 11013-390-3,55-318.86-2,90-730 – EKM: 9967 3: 13023-497-3,82-435-3,34-774 – EKM: 12663 B Rock Mäntylän Rakuuna Tv
Kokkila Topi ja Otto mty Petäjävesi Jalokivi 100 – 11218439 F 1-5: 11106-263-2,37-226.20-2,04-171 – EKM: 7726 3: 14197-518-3,65-441-3,11-315 – EKM: 13258 Duckett-SA Federal ET Mr Minister
Torppa Pekka Toivakka Humalajärven Kasi 100 – 183042 F 1-5: 12499-504-4,04-430.80-3,45-142 – EKM: 12590 5: 14100-551-3,91-478-3,39-366 – EKM: 13922 Mäntylän Rakuuna Tv V Haslund
Lampi Joni ja Hanna Hankasalmi JIPPU 100 – 10783670 B 1-5: 10653-427-4,01-341.40-3,20-115 – EKM: 10501 4: 11779-455-3,86-370-3,14-149 – EKM: 11339 Kilpisalon Toivo Uotilan Lippu
Kaihlajärvi AMT yhtymä Saarijärvi Laatuluu 100 – 11478150 B 1-4: 12905-504-3,90-438.75-3,40-64 – EKM: 12745 4: 17295-634-3,67-605-3,50-84 – EKM: 16710 VR Cirkel Cigar Gunnarstorp
Huhtanen-Sukuvaara Maija Ilmajoki Lexus 100 – 11583909 A 1-5: 13344-521-3,90-427.80-3,21-95 – EKM: 12978 4: 15735-606-3,85-503-3,20-125 – EKM: 15193 VR Östergård NoraPrästg. Nomo Vanha-Variksen Uinuva
Finni Marko Kauhava Kirveli 100 – 11153601 A 1-6: 11164-464-4,15-394.17-3,53-129 – EKM: 11478 4: 12136-494-4,07-411-3,39-351 – EKM: 12220 VR Antimäen Tosikko Tango VR Asmo Sale Solex ET
Teikari Arto ja Arja Kuortane Killi 100 – 211622 FFF 1-6: 11780-452-3,83-379.33-3,22-41 – EKM: 11371 6: 14275-500-3,50-425-2,98-16 – EKM: 12935 VH Bismark Bynke Mäntylän Rakuuna Tv
Syrjälä Aki Ähtäri Taivalmäen Kanerva 100 – 11092872 A 1-6: 12326-513-4,16-383.00-3,11-75 – EKM: 12286 3: 14001-589-4,21-431-3,08-36 – EKM: 13998 Jelyca Oblique Palmyra Jerry Bendig ET
Ranckens Ranch Uusikaarlepyy Lucilla 100 – 200627 F 1-5: 13505-513-3,80-470.80-3,49-48 – EKM: 13252 3: 15772-644-4,08-563-3,57-76 – EKM: 16128 VH Kuortin Levi Lopex ET VH Kallion McCormick Mito
Sandvik Roland ja Viertola Sari Kristiinankaupunki KIPA 100 – 193239 F 1-6: 12021-503-4,19-404.33-3,36-170 – EKM: 12254 5: 14162-598-4,22-472-3,33-49 – EKM: 14464 VH Bismark Bynke VAR Elvis Tv
Mäkelä Jukka, Pauliina ja Asko mty Kalajoki Jokeri 100 – 229567 F 1-7: 10551-566-5,37-393.57-3,73-261 – EKM: 12571 5: 12072-643-5,33-438-3,63-330 – EKM: 14230 Dansire Lancelot Limbo F Tolstrup
Isohanni Aleksi, H, J ja T Mty Kannus Lumme 100 – 240682 F 1-4: 13743-568-4,13-508.00-3,70-25 – EKM: 14268 4: 15780-660-4,18-586-3,71-21 – EKM: 16503 VH Legend Lumb Gen-I-Beq Shotgun ET
Tuikka Petri Lestijärvi laikku 100 – 195751 F 1-5: 12656-431-3,40-399.00-3,15-18 – EKM: 11487 5: 13946-545-3,91-452-3,24-13 – EKM: 13610 VH Bismark Bostrup Haapalan Satsi TV TL
MaitoTyppi Oy Kokkola jalokivi 100 – 10764737 A 1-7: 10692-445-4,16-375.29-3,51-195 – EKM: 10985 6: 12941-525-4,06-457-3,53-59 – EKM: 13154 Asmo Tiksu Et Andersta 1967
Hirvinen Juha ja Tarja Toholampi Kirsikka 100 – 11198745 A 1-5: 12577-577-4,59-451.00-3,59-433 – EKM: 13653 5: 14050-630-4,48-491-3,49-1105 – EKM: 14973 VR Edbo Ejstrup St Hallebo
Rekilä Mty Kokkola Kuje 100 – 11416994 R 1-5: 11988-510-4,26-406.60-3,39-276 – EKM: 12349 5: 13915-599-4,30-455-3,27-471 – EKM: 14284 VH Massey Meno Jokelan Piiska Tv
Puutio ja Niemelä ay Kokkola Liideri 100 – 231353 F 1-5: 13678-511-3,73-429.60-3,14-65 – EKM: 12953 3: 15230-560-3,68-471-3,09-60 – EKM: 14259 VH Anderstrup Massey Miracle Picston Shottle ET
Ala-Kopsala Atso Toholampi Kolipri 100 – 10945711 F 1-4: 12583-497-3,95-404.75-3,22-95 – EKM: 12320 3: 14121-555-3,93-450-3,19-70 – EKM: 13760 Gillette Stanleycup Rietben Tee Off
Järvilä mty Perho Jasu 100 – 175843 F 1-6: 11336-557-4,92-431.50-3,81-216 – EKM: 12951 4: 13214-621-4,70-499-3,78-471 – EKM: 14716 Dansire Jordan Jul Mäntylän Rakuuna Tv
Koulutuskeskus JEDU, Haapajärvi Haapajärvi Lenita 100 – 198720 F 1-5: 13679-544-3,98-487.00-3,56-155 – EKM: 13798 5: 15364-622-4,05-549-3,57-59 – EKM: 15650 VH Tirsvad Limbo Loop Dansire Ramos Rödding
Heiska Kari ja Marika Nivala K-MARI 100 – 217405 F 1-4: 15158-0-0,00-0.25-0,00-0 – EKM: 3786 1: 11186-1-0,01-1-0,01-0 – EKM: 2810 Rockymountain Lochinvar Latuch Rolex ET
Isoniemi Mauri ja Riitta Nivala Jenna 100 – 10806508 A 1-8: 10080-438-4,34-364.63-3,62-24 – EKM: 10662 3: 11250-442-3,93-394-3,50-37 – EKM: 11234 Salintuvan Uhkasakko Asmo Sale Et
Junno Jari ja Anu Ylivieska Ilonen 100 – 1431794 A 1-7: 9620-433-4,50-332.57-3,46-237 – EKM: 10242 5: 11137-493-4,43-379-3,40-152 – EKM: 11712 Buckarby Asmo Siirakki Et
MTY Heinioja Aino, Hannu ja Lauri Haapavesi Lenheeti 100 – 11839633 F 1-5: 13202-531-4,02-456.40-3,46-204 – EKM: 13285 4: 15264-675-4,42-526-3,45-296 – EKM: 16094 VH Anderstrup Bowser Blume VH Man-O-Man Mota
Järvelä Janne ja Maija Nivala Kidius 100 – 229476 F 1-5: 12302-499-4,05-433.20-3,52-404 – EKM: 12491 3: 14720-586-3,98-511-3,47-166 – EKM: 14758 VH Lynggaarden Onside Op Kotalan Astronautti TV
Marjoniemen Maito Oy Haapajärvi Merkurius 100 – 11648681 F 1-4: 14609-457-3,13-405.50-2,78-529 – EKM: 12343 3: 16080-521-3,24-464-2,89-542 – EKM: 13942 Rickland AltaCeo-ET Paradise-DND Sparta ET
Etu-Taanilan tila Oy Nivala muurain 100 – 11873013 R 1-4: 14692-543-3,69-472.50-3,22-45 – EKM: 13926 4: 16953-623-3,67-549-3,24-13 – EKM: 16059 VH Kuusikkopirt. Grafit Goblin D Brandy
Sammalkangas mty Siikajoki Jerin 100 – 11066832 F 1-7: 10850-419-3,86-374.00-3,45-223 – EKM: 10698 6: 11771-455-3,87-441-3,75-55 – EKM: 11885 Dansire Mascol Mason Törlan
Säkkinen Jouni ja Hanna Kuusamo Ihana 100 – 11191942 A 1-6: 10686-443-4,14-362.67-3,39-40 – EKM: 10860 5: 12172-529-4,35-418-3,43-38 – EKM: 12710 Pell-Pers Saarelan Turandot
Isokangas Niilo ja Maritta Utajärvi Jaffa 100 – 1412684 A 1-6: 10443-370-3,54-289.00-2,77-95 – EKM: 9343 6: 13649-582-4,26-458-3,36-160 – EKM: 14033 Buckarby Purolan Orkko
MTY Juhani Heikkinen ja Siiri Launonen Kuhmo Loistojuttu 100 – 11587356 F 1-5: 12310-554-4,50-468.40-3,80-237 – EKM: 13435 5: 15928-679-4,26-582-3,65-56 – EKM: 16740 VH Banker Bento VH Amateur Eneberga Ajay
Manninen Marja-Liisa Suomussalmi Likka 100 – 11479587 F 1-5: 13033-489-3,75-432.40-3,32-114 – EKM: 12546 4: 15964-559-3,50-520-3,26-107 – EKM: 14808 VH Sammatin Man-O-Man Maine ET Kotilan Riffe Tv
Isto Martti ja Marja Tornio Kanttarelli 100 – 188417 FFF 1-6: 12080-464-3,84-393.83-3,26-46 – EKM: 11708 5: 14820-600-4,05-496-3,35-28 – EKM: 14838 VH Bismark Bynke Mäntylän Rakuuna Tv
Krasniqi Ibush ja Anne-Maria Rovaniemi Ilme 100 – 10634380 F 1-7: 8887-346-3,90-312.67-3,52-457 – EKM: 8849 6: 10459-398-3,81-366-3,50-717 – EKM: 10284 VH Billion Karlslund Bris V Haslund
Javarus Susanna Kemijärvi Kaisu 100 – 11011417 B 1-4: 13700-601-4,38-439.25-3,21-226 – EKM: 14127 2: 14038-600-4,27-457-3,26-120 – EKM: 14342 VR Cirkel Cigar Poikolan Yrola
Gesterby Mjölk Ab Sund Ludmila 100 – 193904 F 1-5: 12596-422-3,35-409.20-3,25-53 – EKM: 11445 5: 14637-458-3,13-466-3,18-16 – EKM: 12829 Fexter Cap Ligö
Gesterby Mjölk Ab Sund Mufla 100 – 206544 F 1-4: 13823-475-3,44-420.75-3,04-76 – EKM: 12484 4: 15534-553-3,56-475-3,06-22 – EKM: 14281 VH Sterngold Starman VH Toftegård Shottle Service

Joulukuu 2023

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
Maatila Vuorinen oy Pukkila Karo 100 – 184852 F 1-6: 12099-176-1,46-149.33-1,23-11 – EKM: 6318 2: 11990-487-4,06-411-3,43-42 – EKM: 12098 D Groovy Grove Dansire Oman Olymp
Soirinsuo Kirsi Orimattila illi 100 – 1351328 AAA 1-8: 9125-448-4,91-320.00-3,51-28 – EKM: 10207 6: 9835-480-4,88-353-3,59-57 – EKM: 11028 Asmo Tosikko Et Peterslund 1213
Siekkinen Leevi ja Huupponen Eini mty Hyvinkää M. Kuurankukka ei voi kk 1-5: 11965-433-3,62-378.00-3,16-277 – EKM: 11174 5: 14302-502-3,51-440-3,08-190 – EKM: 13082 Hunsberger Alchemy ET Lopolan Yrassik ET
Kairinen S ja Koslonen J Masku Iines 100 – 10624159 A 1-7: 10130-437-4,31-338.43-3,34-101 – EKM: 10465 5: 11076-471-4,25-369-3,33-76 – EKM: 11352 VR Haka-ahon Ruskaika Rae Arvonniemen Pate
Leppäkoski Lasse ja Sari Sastamala Jetset 100 – 11107910 F 1-5: 11694-427-3,65-381.40-3,26-308 – EKM: 11067 5: 13450-439-3,26-440-3,27-487 – EKM: 12101 Dansire Shottle Sol Haapalan Satsi TV TL
Koivumäki Jyrki ja Susanna Jämijärvi I. LadyGaga 100 – 194292 F 1-5: 12208-439-3,60-412.40-3,38-249 – EKM: 11583 5: 16332-548-3,36-529-3,24-97 – EKM: 14835 VH Prince Preben Dansire Oman Orange
Keski-Soini Tuomo ja Sari Virrat Isabella 100 – 10661147 A 1-7: 10829-463-4,28-364.43-3,37-336 – EKM: 11159 7: 11947-506-4,24-420-3,52-1682 – EKM: 12389 Kilpisalon Toivo Rinteen Onnenpoju
Pirttiniemi Mari ja Jouni Virrat Kaunis 100 – 239669 F 1-5: 14544-475-3,27-443.40-3,05-407 – EKM: 12841 3: 15922-538-3,38-482-3,03-618 – EKM: 14248 Rose AltaHitman Benner Jebadiah
Einolan Tila Hämeenkyrö Kalinka 100 – 183305 F 1-6: 11736-464-3,95-394.50-3,36-173 – EKM: 11627 6: 15555-603-3,88-539-3,47-170 – EKM: 15389 VH Anderstrup Man-O-Man Mandel Dansire Oman Justi Ole
Heikkilä Antti-Jussi Kangasala Jesu 100 – 11095106 F 1-7: 11441-436-3,81-367.00-3,21-217 – EKM: 10999 5: 13249-496-3,74-446-3,37-203 – EKM: 12792 VH Anderstrup Cole Cup Sandy-Valley Bushman ET
Mäki-Karvia Pirjo ja Marko Hämeenkyrö Jonna ei voi kk 1-6: 11387-439-3,86-387.00-3,40-34 – EKM: 11182 4: 12859-530-4,12-452-3,52-54 – EKM: 13156 Akke Alapihan Oikki ET Tv
Rantala Aaro Hämeenlinna R. Kaarna 100 – 183078 F 1-6: 11407-437-3,83-386.33-3,39-84 – EKM: 11151 5: 13532-528-3,90-464-3,43-54 – EKM: 13392 VH Randy Randal Looster
Pakarainen Päivi Hämeenlinna R.Lasso 100 – 209473 F 1-4: 14591-526-3,61-502.75-3,45-580 – EKM: 13930 2: 16166-533-3,30-542-3,35-144 – EKM: 14711 O-View Zenith TV TL ET D Banker
Riihimäki Ulla ja Seppo Hämeenlinna Kristalli 100 – 1358000 A 1-6: 12326-544-4,42-460.50-3,74-266 – EKM: 13263 4: 13719-639-4,66-541-3,94-158 – EKM: 15386 VR Sörby Ö Sörby Solero Asmo Sale Et
Torttila Annamari ja Tuomo Hämeenlinna K. Jyvä 100 – 1368518 A 1-7: 10839-458-4,23-386.86-3,57-19 – EKM: 11277 5: 11527-480-4,16-438-3,80-21 – EKM: 12106 Gunnarstorp Niemelän Ooppium
Pulkkinen Mty Hollola KIELO 100 – 222306 F 1-6: 11924-408-3,42-366.00-3,07-31 – EKM: 10768 4: 13387-410-3,06-413-3,09-52 – EKM: 11523 Regancrest Altaiota ET Kuoppalan Larry Tv
Vildén Minna ja Samu Orimattila T. Leikki 100 – 203000 FFF 1-5: 13491-515-3,82-466.60-3,46-62 – EKM: 13243 4: 15732-585-3,72-548-3,48-68 – EKM: 15283 VH Engkjaergaard Massey Melos Windsor-Manor Z-Duke-ET TV TL
Rinne Pasi ja Kuusimo-Rinne Miina Sysmä KUKKA 100 – 198613 F 1-5: 11793-415-3,52-380.00-3,22-378 – EKM: 10927 4: 14566-520-3,57-462-3,17-514 – EKM: 13536 VH Toftegaard Planet Pop Heikkilän Routi Tv Tf
Oksanen Tarmo Sysmä Kaisla 100 – 11230086 F 1-6: 11778-417-3,54-370.17-3,14-31 – EKM: 10871 3: 12394-441-3,56-405-3,27-22 – EKM: 11592 VH Anderstrup Massey Miracle Levälän Summerboy TV TL
Järvenkylä Reiska Virolahti J. Lafroaig 100 – 215569 FFF 1-4: 15200-623-4,10-507.25-3,34-164 – EKM: 15297 3: 17032-712-4,18-583-3,42-198 – EKM: 17426 VH Service Sergio Gen-Mark Stmatic Sanchez TV TL
Vainikka Sanni Lappeenranta Lempi 100 – 1427059 AAA 1-5: 12432-516-4,15-439.00-3,53-131 – EKM: 12776 5: 14469-612-4,23-536-3,70-108 – EKM: 15205 Buckarby R Facet
Kaskinen Kimmo Savonlinna Lady 100 – 11603576 F 1-5: 13252-511-3,86-441.20-3,33-27 – EKM: 12939 4: 14630-586-4,01-512-3,50-28 – EKM: 14743 Clear-Echo AltaDecree ET Haapalan Satsi TV TL
Juntunen Heikki ja Anne-Mari Vieremä Labamba 100 – 196890 FFF 1-5: 12298-453-3,68-384.00-3,12-197 – EKM: 11552 4: 13471-497-3,69-420-3,12-356 – EKM: 12659 VH Bismark Bynke Dansire Oman Orange
Ritvanen Risto ja Marita Kiuruvesi Lousiana 100 – 11614649 F 1-5: 12213-480-3,93-475.00-3,89-172 – EKM: 12564 3: 14966-561-3,75-566-3,78-127 – EKM: 14938 VH Legend Lyrik Dansire Dahl Dundee
Tikanmaito Oy Kiuruvesi J. Kuura 100 – 11133758 R 1-6: 12140-435-3,58-420.17-3,46-319 – EKM: 11568 5: 13864-543-3,92-487-3,51-67 – EKM: 13835 Gen-I-Beq Brawler England-Ammon Million ET
Tikanmaito Oy Kiuruvesi J. Karnevaali 100 – 11505882 F 1-5: 13216-482-3,65-439.20-3,32-161 – EKM: 12565 4: 14801-567-3,83-503-3,40-64 – EKM: 14484 Cangen Pinkman Pirskan Ulappa Tv
MTY Herranen Kari ja Karri Kiuruvesi LISA 100 – 195674 FFF 1-5: 13913-525-3,78-453.40-3,26-227 – EKM: 13373 4: 16327-590-3,61-533-3,26-750 – EKM: 15377 Big Point Mäntylän Rakuuna Tv
Kuokkanen Mikko-Pekka Tapio Kuopio KIPSU 100 – 11166401 F 1-6: 10974-439-4,00-390.50-3,56-20 – EKM: 11105 6: 14182-562-3,96-510-3,60-10 – EKM: 14323 VH Lynggaarden Onside Op Ramos
Mähönen Niko Kuopio KIIA 100 – 11373042 F 1-6: 12731-425-3,34-360.67-2,83-82 – EKM: 11143 5: 16038-644-4,02-520-3,24-94 – EKM: 15863 O-Bee Krusader-ET Heikkilän Won Razzia
Airaksinen Ari ja Räisänen Outi Kuopio Laikku 100 – 11567896 F 1-4: 13582-444-3,27-466.50-3,43-44 – EKM: 12396 3: 15433-522-3,38-526-3,41-16 – EKM: 14270 VH Bento Boone VH Purhonmäen Costa Casa
Keinänen Riitta-Liisa ja Petri Vieremä Jessika 100 – 1362780 A 1-6: 10976-461-4,20-372.00-3,39-129 – EKM: 11224 5: 12338-529-4,29-422-3,42-20 – EKM: 12782 VR Jylhävaar. Linné Lupiini ET Purolan Orkko
Piironen Antti Nurmes Kirsikka 100 – 11379610 B 1-6: 12407-554-4,47-427.00-3,44-117 – EKM: 13145 6: 13234-595-4,50-462-3,49-120 – EKM: 14119 VR Cirkel Cigar Yläpihan Tosalund Et
Vinni Ari-Pekka Lieksa Juissi 100 – 231851 F 1-5: 11587-463-4,00-381.60-3,29-270 – EKM: 11481 3: 12192-534-4,38-416-3,41-102 – EKM: 12761 Dansire Shottle Sol Visalan Portteri Tv
Puhakka Ville ja Peura Kaisa Ilomantsi Kajastus 100 – 11429434 A 1-6: 11812-8-0,07-7.33-0,06-0 – EKM: 3104 1: 7668-50-0,65-44-0,57-5 – EKM: 2862 Buckarby Asmo Ullimulli  ET
Gröhn Hannu ja Niina Nurmes Jetta 100 – 10888321 R 1-7: 11435-471-4,12-409.00-3,58-29 – EKM: 11751 4: 13332-552-4,14-461-3,46-22 – EKM: 13611 VH Bismark Ollinahon Jalostus Tv
Kinnunen Jukka ja Katri Rääkkylä S. Gracegård 100 – 238380 F 1-5: 11991-548-4,57-424.00-3,54-174 – EKM: 12945 4: 13357-610-4,57-486-3,64-139 – EKM: 14518 Gen-I-Beq Brawler J-L MRSHLToystory ET
Koljonen Perttu Viitasaari Jemppu 100 – 1390724 A 1-7: 9836-398-4,05-335.29-3,41-39 – EKM: 9897 3: 10339-486-4,70-379-3,67-75 – EKM: 11428 Asmo Tosikko Et Tyrisevän Miqur
Hakkarainen J,J ja Kinnunen Eija Mty Kinnula JAFFA 100 – 1365989 A 1-7: 10139-412-4,06-361.00-3,56-70 – EKM: 10331 5: 10982-443-4,03-402-3,66-83 – EKM: 11241 Nora Prästgård Peltosaaren Melli
Jokivarren Maito Oy Evijärvi KAMOMILLA 100 – 11271535 F 1-6: 11683-474-4,06-403.50-3,45-47 – EKM: 11807 5: 15586-598-3,84-509-3,27-33 – EKM: 15105 Dansire Exces Etoto Dansire Oman Orange
Tasangon Maatila Kauhajoki Iines ei voi kk 1-7: 10451-381-3,64-324.14-3,10-117 – EKM: 9747 7: 12108-456-3,77-376-3,11-198 – EKM: 11480 Pekkolan Orja
Teikari Arto ja Arja Kuortane Ihana 100 – 1380131 A 1-5: 10605-523-4,93-360.20-3,40-100 – EKM: 11798 4: 12894-679-5,27-440-3,41-303 – EKM: 14889 Asmo Tosikko Et Hedåker
Korpi Mikko Seinäjoki Kiova 100 – 159803 F 1-5: 12094-531-4,39-419.20-3,47-143 – EKM: 12724 3: 12862-556-4,32-452-3,51-202 – EKM: 13473 Vallilan Vhisky TV J-L MRSHLToystory ET
Hautamaa Kari ja Maija-Liisa Seinäjoki Kielo 100 – 11074051 A 1-6: 11348-415-3,65-368.67-3,25-10 – EKM: 10728 6: 13054-479-3,67-419-3,21-6 – EKM: 12328 VR Andersta Buckarby Arn ASMO Aikomus
Maito-Kokko Oy Kurikka K. Kaija 100 – 11376272 F 1-6: 12867-526-4,09-414.83-3,22-64 – EKM: 12824 5: 13790-606-4,39-455-3,30-74 – EKM: 14338 Clear-Echo AltaDecree ET Björinge ET 5228
Alamarttila Oy Kurikka LUOMAJÄRVI 100 – 11561007 R 1-6: 12185-500-4,10-427.50-3,51-179 – EKM: 12427 3: 13074-536-4,10-473-3,62-40 – EKM: 13444 A-M JYTKY Asmo Ullimulli  ET
Maitolampi Oy Alavus KORKO ei voi kk 1-3: 13670-365-2,67-306.33-2,24-88 – EKM: 10227 3: 14453-594-4,11-520-3,60-235 – EKM: 14858 Gillette Stanleycup Orraryd
Hautala Tuomo Lapua LUPIINI ei voi kk 1-5: 13206-482-3,65-450.00-3,41-127 – EKM: 12641 5: 17543-639-3,64-603-3,44-125 – EKM: 16817 VH Kauramaan Emmett Eevert Hyötylän Piuha
MaitoTyppi Oy Kokkola kibis 100 – 11345515 R 1-5: 11638-515-4,43-409.00-3,51-404 – EKM: 12337 5: 14340-620-4,32-487-3,40-309 – EKM: 14893 Ilmari VR Asmo Sale Safari ET
Iso-Aho Mty Kokkola KIRVELI 100 – 11090782 BBB 1-5: 12521-534-4,26-426.80-3,41-155 – EKM: 12921 5: 15129-579-3,83-519-3,43-141 – EKM: 14836 VR Cirkel Cigar R Facet
Salo Kalle Kokkola Iiris 100 – 10347557 A 1-6: 10727-404-3,76-334.00-3,11-22 – EKM: 10175 4: 12482-434-3,48-385-3,08-23 – EKM: 11374 Kilpisalon Toivo Hyötylän Piuha
Kopakka Päivi ja Ilkka Alavieska Jolla 100 – 10889101 A 1-7: 10725-480-4,47-371.57-3,46-417 – EKM: 11390 5: 11476-541-4,71-399-3,48-217 – EKM: 12536 VR Marttilan Adam Aisti Rautajärven Arvota
Rauhala mty Alavieska Heluna 100 – 10262309 B 1-8: 9545-358-3,75-321.88-3,37-161 – EKM: 9222 7: 10665-411-3,85-368-3,45-145 – EKM: 10509 Asmo Aarne ET Velimatti
Myllylä Janne ja Jaakko MTY Haapajärvi Ihana 100 – 1371353 A 1-7: 10823-565-5,22-362.86-3,35-54 – EKM: 12384 6: 12952-721-5,57-428-3,30-29 – EKM: 15324 Kilpisalon Toivo Asmo Sopraano Et
Kallion Tila oy Nivala H. Lenita   100 – 11609729 F 1-5: 14200-5-0,04-4.20-0,03-2 – EKM: 3638 1: 12002-16-0,13-14-0,12-7 – EKM: 3297 Monument Impression-ET Synergy Altajenkins
Kallion Tila oy Nivala H.Razzia-Nicole 100 – 12215913 F 1-3: 16507-0-0,00-0.33-0,00-0 – EKM: 4124 1: 13507-1-0,01-1-0,01-0 – EKM: 3389 Modena ET Gillette Final Cut
Maatalousyhtymä Junttilat Nivala IINES 100 – 10787903 R 1-7: 9955-310-3,11-262.29-2,63-50 – EKM: 8280 5: 11882-486-4,09-430-3,62-69 – EKM: 12206 Kataran Evan-PRed Et RGK Didrik
Karhumaan tila oy Siikajoki Kiivi 100 – 11394619 F 1-5: 12586-487-3,87-432.80-3,44-172 – EKM: 12420 3: 14629-556-3,80-495-3,38-261 – EKM: 14246 VH Bismark Bynke De Crob Adept
Niemelä Tommi Pyhäjoki Lakka 100 – 222290 F 1-4: 13729-493-3,59-507.50-3,70-80 – EKM: 13352 4: 16463-591-3,59-605-3,67-64 – EKM: 15978 VH Bismark Bynke VH Tirsvad Goldwyn Grafit
Lumiaho Olli-Pekka ja Kurkinen Anna Raahe Y. Letizia 100 – 198642 F 1-5: 12906-470-3,64-385.20-2,98-69 – EKM: 11923 5: 16581-720-4,34-542-3,27-150 – EKM: 17095 Mr Chassity Gold Chip ET Las Farm Mr Sam Arden ET
Lumiaho Olli-Pekka ja Kurkinen Anna Raahe Y. Lehmus 100 – 198644 F 1-4: 13699-448-3,27-422.25-3,08-22 – EKM: 12133 4: 15736-583-3,70-538-3,42-15 – EKM: 15182 Val-Bisson Doorman Ladino Park Talent-I
MTY Heinioja Aino, Hannu ja Lauri Haapavesi Kaardemumma 100 – 168959 FFF 1-6: 12788-483-3,77-480.17-3,75-106 – EKM: 12778 5: 15441-595-3,85-593-3,84-170 – EKM: 15679 Maximum Dansire Etlar Estrup
Kanasen tila oy Pyhäjärvi JALAVA ei voi kk 1-7: 10519-468-4,45-372.00-3,54-235 – EKM: 11203 5: 11467-510-4,45-415-3,62-237 – EKM: 12279 VH Eskils Satsi Sune Rantalan Tuure
Maatalousyhtymä Suvanto Kärsämäki Kuura 100 – 172796 F 1-6: 12134-509-4,19-413.17-3,41-67 – EKM: 12417 5: 14123-598-4,23-494-3,50-175 – EKM: 14624 Dansire Shottle Sol Björinge ET 5228
Voltti Tapani Ylivieska Kardemumma 100 – 11097435 F 1-6: 11677-486-4,16-417.17-3,57-78 – EKM: 12052 4: 14161-553-3,91-475-3,35-102 – EKM: 13938 VH Bismark Bostrup Dansire Dahl Dundee
Lamberg mty Oulu Leppoisa 100 – 188120 FFF 1-5: 12613-487-3,86-457.40-3,63-137 – EKM: 12614 4: 16144-589-3,65-560-3,47-17 – EKM: 15527 VH Bismark Byrial Dansire Exces Etoto
Kotilan Maatila Oy Pyhäntä I. Vihuri 100 – 173044 F 1-8: 9875-427-4,32-341.38-3,46-203 – EKM: 10296 7: 11479-486-4,23-380-3,31-150 – EKM: 11720 Dansire Elvis Emmett Ligö
Aitto-Oja Henri ja Marjatta Haapajärvi Leija 100 – 11442241 F 1-5: 13066-492-3,77-460.00-3,52-62 – EKM: 12810 2: 14794-528-3,57-528-3,57-28 – EKM: 14200 VH Anderstrup Massey Miracle Ligö
Vuorenmaan maatila oy Haapavesi Jamilie 100 – 11157815 B 1-6: 11663-525-4,50-419.67-3,60-33 – EKM: 12551 4: 11975-573-4,78-446-3,72-36 – EKM: 13413 R David
Metsolan Maito Oy Merijärvi Kuuma 100 – 11220886 R 1-6: 11305-512-4,53-431.83-3,82-433 – EKM: 12395 5: 13926-599-4,30-528-3,79-16 – EKM: 14849 Metsolan Man-O-Ma Asmo Tosikko Et
Metsolan Maito Oy Merijärvi Karma 100 – 186435 F 1-5: 12101-471-3,89-423.20-3,50-209 – EKM: 12025 4: 14060-525-3,73-476-3,39-154 – EKM: 13579 Dansire Exces Etoto D Banker
Huusko I & M oy Sotkamo Joiku 100 – 11078806 F 1-6: 11932-450-3,77-379.50-3,18-225 – EKM: 11392 5: 13326-530-3,98-445-3,34-286 – EKM: 13218 VH Hämälän Bogart Bond Kataran Yuplex TV
Maaningan Maitotila Oy Vaala Juoru 100 – 163630 FFF 1-7: 10783-404-3,75-355.71-3,30-79 – EKM: 10364 4: 12434-431-3,47-405-3,26-49 – EKM: 11480 Dansire Shottle Skotte Marjalan Taco Tv
Leinonen Kaarlo ja Anna-Liisa Hyrynsalmi Jännäri 100 – 222256 F 1-6: 10952-463-4,23-353.67-3,23-23 – EKM: 11107 4: 11505-518-4,50-390-3,39-19 – EKM: 12194 VH Tirsvad Goldwyn Grafit Pirskan Umeri Tv
Arvolan Karjapiha oy Vaala Kutrihelena 100 – 11408665 F 1-5: 11873-570-4,80-430.00-3,62-77 – EKM: 13228 5: 13416-626-4,67-495-3,69-130 – EKM: 14797 Sully Hart Meridian-ET Dansire Shottle Sol
Jurva Janne ja Anne Tervola ippi 100 – 1421030 A 1-6: 11826-501-4,24-398.33-3,37-157 – EKM: 12133 2: 12328-501-4,06-455-3,69-73 – EKM: 12693 V Föske Keski-Rötkösen Uljas

Marraskuu 2023

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
Hasu Henna ja Marko Lapinjärvi Hottentotti 150 – 10397802 F 1-7: 14435-564-3,91-484.43-3,36-132 – EKM: 14219 5: 17447-587-3,36-583-3,34-34 – EKM: 16005 Mäntylän Rakuuna Tv Välimaan Vasara TV
Vakkilainen Tom ja Pirjo Nurmijärvi L. Impi-Ilona 100 – 1368257 A 1-8: 9716-413-4,25-359.38-3,70-112 – EKM: 10235 7: 10552-452-4,28-395-3,74-124 – EKM: 11189 Kilpisalon Toivo Hyötylän Piuha
Kotamäki Kari Vihti Kaakao 100 – 10781600 B 1-6: 11244-475-4,22-401.67-3,57-170 – EKM: 11692 3: 12166-514-4,22-433-3,56-536 – EKM: 12641 Kurvilan Tos Troppi Asmo Sale Et
Mustonen Jaana Orimattila Loiste 100 – 11436744 F 1-5: 12195-481-3,94-434.20-3,56-32 – EKM: 12253 5: 16341-621-3,80-583-3,57-31 – EKM: 16144 VH Ross Rubak Haapalan Satsi TV TL
Reitti Ari ja Pia Mäntsälä Krabi 100 – 194918 F 1-6: 11409-439-3,85-355.50-3,12-34 – EKM: 10940 6: 13615-551-4,05-430-3,16-58 – EKM: 13431 VH Bismark Bynke Dansire Oman Justi Ole
Peltola Jyrki Mäntsälä Jännitys 100 – 11129268 F 1-6: 11222-400-3,56-342.33-3,05-95 – EKM: 10310 6: 13845-495-3,58-408-2,95-42 – EKM: 12636 VH Rönhave Cole Cadiz Haapalan Satsi TV TL
Nikula Kalle Lieto N. Iltavilli 100 – 10466963 F 1-7: 10130-442-4,36-361.57-3,57-331 – EKM: 10699 4: 11941-512-4,29-420-3,52-61 – EKM: 12460 Paradise-DNDSuede ET TV TL Nuuttilan Lirkko Tv
Laiholahti Jouko ja Laura Marttila J. Laser 100 – 229360 F 1-4: 13599-584-4,29-470.75-3,46-175 – EKM: 14137 4: 15446-677-4,38-539-3,49-144 – EKM: 16264 Gillette Windbrook Schilldale Outbound ET
MaitoKourimo Oy Salo Ihku 100 – 10772253 A 1-7: 10042-423-4,21-343.29-3,42-713 – EKM: 10306 6: 11859-471-3,97-392-3,31-792 – EKM: 11724 Puropellon Yllyke Viikin Record
Kivilahti Simo ja Leena Jämijärvi K. Ioliitti 100 – 1354400 AAA 1-6: 9615-355-3,69-312.67-3,25-236 – EKM: 9136 2: 10649-386-3,62-358-3,36-47 – EKM: 10123 Jelyca Oblique Purolan Orkko
Äijö Heikki Pori kesy 100 – 10808404 F 1-5: 11562-403-3,48-374.40-3,24-44 – EKM: 10680 4: 12670-356-2,81-436-3,44-11 – EKM: 10863 Dansire Mascol Mason O-View Zenith TV TL ET
Partala Sami ja Partala Seija mty Pori Jasmiini 100 – 10747971 A 1-5: 11692-589-5,04-394.60-3,38-88 – EKM: 13139 3: 12608-750-5,95-428-3,39-25 – EKM: 15591 V Föske Arvonniemen Pate
Nurmi Jarmo Huittinen Liisi ei voi kk 1-5: 11658-489-4,20-424.40-3,64-130 – EKM: 12148 5: 13607-600-4,41-501-3,68-228 – EKM: 14574 VH Cole Clark Wa-Del Rice Holman ET
Myrskyranta Hanna Lempäälä Ilta 100 – 10489926 F 2-6: 11352-547-4,82-372.20-3,28-455 – EKM: 12374 6: 11347-574-5,06-414-3,65-1043 – EKM: 13022 Dansire Lancelot Limbo Fänriksgård 5261
Reini Jussi Jämsä kielo 100 – 166969 FFF 1-6: 12327-514-4,17-420.50-3,41-213 – EKM: 12589 5: 14264-657-4,61-482-3,38-54 – EKM: 15286 D Groovy Grove Dansire Oman Justi Ole
Antila Turo ja Tiina Hämeenkyrö Jaava 100 – 10766551 F 1-6: 10496-443-4,22-359.00-3,42-242 – EKM: 10788 6: 12435-520-4,18-442-3,55-164 – EKM: 12851 Dansire Etlar Estrup Beekmanshoeve Bertil
Uotila Mika ja Katri Orivesi Jennina 100 – 11101397 F 1-6: 10837-398-3,68-371.67-3,43-95 – EKM: 10426 6: 13531-591-4,37-478-3,53-33 – EKM: 14268 VH Encino Eggert Mäntylän Rakuuna Tv
Mäki-Karvia Pirjo ja Marko Hämeenkyrö Jonna ei voi kk 1-6: 11387-439-3,86-387.00-3,40-34 – EKM: 11182 4: 12859-530-4,12-452-3,52-54 – EKM: 13156 Akke Alapihan Oikki ET Tv
Mäki-Karvia Pirjo ja Marko Hämeenkyrö Justiina 100 – 11208232 R 1-5: 11858-608-5,13-408.00-3,44-24 – EKM: 13523 5: 12288-680-5,53-442-3,60-37 – EKM: 14766 VH Suojalan Emmett Epsilon Piipan Napanter Tv
Kainiemi Jukka ja Anna-Maija Valkeakoski U. Jännäri 100 – 1361330 A 1-7: 10845-419-3,86-367.43-3,39-33 – EKM: 10644 6: 12469-522-4,19-450-3,61-33 – EKM: 12945 V Föske Stenslanda 1757
Ropilo Jukka Kärkölä JOUSI 100 – 1384070 A 1-7: 10934-415-3,79-355.43-3,25-284 – EKM: 10523 6: 13628-536-3,93-441-3,24-269 – EKM: 13336 Aholan Unyrkki Et Lagace Modem ET
Vildén Minna ja Samu Orimattila T. Lumo 100 – 174515 F 1-5: 13402-496-3,70-439.80-3,28-295 – EKM: 12785 4: 16873-569-3,37-560-3,32-144 – EKM: 15465 Boss ET Mäntylän Rakuuna Tv
Teppinen Jari ja Satu Kärkölä Kultakutri 100 – 11086636 F 1-5: 12204-479-3,92-391.80-3,21-75 – EKM: 11906 4: 13543-588-4,34-446-3,29-138 – EKM: 13987 Vallilan Vhisky TV V Hotson
Roimola oy Miehikkälä Jodi 100 – 10655306 F 1-6: 11537-574-4,97-384.00-3,33-487 – EKM: 12836 3: 12758-620-4,86-416-3,26-441 – EKM: 13951 Dansire Etlar Estrup Vallilan  Yes-Man ET
Pellinen Sirpa Ruokolahti JENLA 100 – 10855214 A 1-6: 11330-438-3,86-382.00-3,37-36 – EKM: 11111 6: 12437-457-3,67-419-3,37-103 – EKM: 11906 V Föske Asmo Nutria
Lamponen Joni ja Sami mty Lemi Jänkä 100 – 1430597 A 1-7: 10814-486-4,50-354.43-3,28-348 – EKM: 11362 4: 12070-626-5,19-410-3,40-905 – EKM: 13806 VR Gunnarstorp Saxebyn Gibson R Facet
Pippuri Markku Pertunmaa Juuli 100 – 1414296 A 1-7: 11035-372-3,37-336.43-3,05-33 – EKM: 9886 7: 12475-413-3,31-393-3,15-26 – EKM: 11178 Ayr-Phoe Ideostar ET Niemelän Ooppium
Purolan tila mty Mikkeli Latte 100 – 1428670 A 1-4: 14827-534-3,60-482.25-3,25-222 – EKM: 13932 4: 15414-606-3,93-522-3,39-489 – EKM: 15259 VR Purolan Ejstrup Export Sammatin Valpas
Pekkarinen Tatu ja Niina Kuopio lempi 100 – 191247 F 1-4: 14295-502-3,51-482.75-3,38-31 – EKM: 13406 4: 16798-613-3,65-579-3,45-26 – EKM: 16129 Dansire Mascol Mason D Brandy
Juntunen Asko Vieremä P. Itätuuli 100 – 10880880 B 1-7: 10717-442-4,13-372.00-3,47-77 – EKM: 10937 6: 11491-484-4,21-399-3,47-101 – EKM: 11845 Palmyra Tri-Star Burdette Changue Tryst ET
Niskanen Matti ja Anna-Stiina Kiuruvesi Quick-Time 100 – 181696 FFF 1-6: 11259-449-3,99-388.50-3,45-90 – EKM: 11281 6: 14217-569-4,00-482-3,39-127 – EKM: 14201 VH Bismark Bostrup England-Ammon Million ET
MTY Herranen Kari ja Karri Kiuruvesi KISMET 100 – 177794 F 1-6: 12564-479-3,81-405.33-3,23-884 – EKM: 12102 2: 13266-547-4,12-451-3,40-22 – EKM: 13457 VH Anderstrup Man-O-Man Mandel Mäntylän Rakuuna Tv
Kauppinen Antti ja Jonna Vieremä Izabella 100 – 1352905 AAA 1-8: 9852-474-4,81-360.50-3,66-75 – EKM: 11016 5: 11733-531-4,53-427-3,64-114 – EKM: 12694 Hällom Viikin Record
Paananen Kari Keitele Heilimo_Et 100 – 1322148 AAA 1-7: 9948-361-3,63-329.71-3,31-23 – EKM: 9424 6: 12515-444-3,55-395-3,16-14 – EKM: 11582 Saarelan Turandot Tyrisevän Miqur
Pellikka Risto Lapinlahti Immu 100 – 10832330 A 1-7: 9886-437-4,42-341.00-3,45-269 – EKM: 10424 5: 12206-601-4,92-409-3,35-97 – EKM: 13527 Asmo Tosikko Et Svista 1354
Huuskonen Arvi Kiuruvesi Kilta 100 – 11330569 F 1-5: 12586-16-0,12-12.20-0,10-3 – EKM: 3424 1: 10750-45-0,42-35-0,33-12 – EKM: 3500 Dansire Exces Etoto Dansire Lancelot Limbo
Tuononen Marko Juuka Kisa 100 – 11200149 F 1-7: 11131-479-4,30-376.29-3,38-115 – EKM: 11517 3: 13005-553-4,25-424-3,26-26 – EKM: 13257 Vallilan Vhisky TV Nokkalan Venssi TV
Kärkkäinen Arttu Lieksa KIPALE 100 – 1387670 AAA 1-6: 12055-507-4,20-414.17-3,44-58 – EKM: 12377 4: 13932-542-3,89-467-3,35-25 – EKM: 13685 VR Facet Polcirkeln Flinta Asmo Sale Et
Kokkila Topi ja Otto mty Petäjävesi Innostus 100 – 10675926 B 1-7: 10315-321-3,12-270.00-2,62-428 – EKM: 8574 4: 11917-439-3,68-400-3,36-1702 – EKM: 11410 Palmyra Tri-Star Reality Asmo Prunni ET
Autio Eero ja Marja Pihtipudas jaguaari 100 – 10873857 F 1-7: 9675-469-4,85-369.86-3,82-125 – EKM: 10983 6: 12736-594-4,66-499-3,92-234 – EKM: 14268 Emppu Macomber O-Man Bogart
Varis Johanna ja Porrassalmi Keijo Konnevesi Käpyli 100 – 198250 F 1-6: 12808-530-4,14-440.67-3,44-67 – EKM: 13060 5: 13723-592-4,31-494-3,60-103 – EKM: 14451 VH Mäntylän Fibrax Fanta R-E-W Buckeye ET
Kauppinen Osmo Kannonkoski Kumma 100 – 1367003 A 1-5: 12483-458-3,67-375.80-3,01-122 – EKM: 11591 5: 14619-504-3,45-434-2,97-271 – EKM: 13139 VR Asmo Nora Prästgård Nordic VR Kvistilän Safir Sailor
Tuovinen Jaakko ja Mirva Toivakka Kerppu 100 – 1428965 A 1-6: 12203-548-4,49-413.00-3,38-106 – EKM: 12909 4: 13916-618-4,44-475-3,41-65 – EKM: 14670 Kilpisalon Toivo R Facet
Heikkilän Tila Oy Kinnula Jopu 100 – 1404833 A 1-7: 10391-503-4,84-372.00-3,58-41 – EKM: 11599 3: 11571-596-5,15-419-3,62-22 – EKM: 13385 VR Harjunpään Siirakki Soma Tervarinteen Touhu Et
Kukkonen Jaakko Ilmajoki LÄMÄ 100 – 11592496 R 1-5: 12724-521-4,09-432.20-3,40-143 – EKM: 12857 4: 15112-643-4,25-510-3,37-36 – EKM: 15543 Comestar Ladner Palmyra Bet On Me ET
Reinilänmäki Oy Isokyrö Kippari 100 – 11148948 A 1-6: 11474-450-3,92-384.83-3,35-246 – EKM: 11317 3: 12647-456-3,61-423-3,34-210 – EKM: 11977 VR Luopajärven Facet Freak Laukkalan Arraryd
Aro Eetu Kauhava Juuma 100 – 216997 F 1-6: 11233-483-4,30-373.33-3,32-261 – EKM: 11566 6: 13107-529-4,04-459-3,50-162 – EKM: 13259 Dansire Shottle Sol Strandskogen Et
Maitolampi Oy Alavus JYVÄ 100 – 10848981 F 1-6: 11833-378-3,20-312.33-2,64-175 – EKM: 9973 2: 13436-510-3,80-452-3,36-33 – EKM: 13056 Gen-I-Beq Shotgun ET Mäntylän Rakuuna Tv
WestMilk Oy Ilmajoki Jertta ei voi kk 1-6: 11130-442-3,97-378.33-3,40-246 – EKM: 11081 4: 13435-523-3,89-442-3,29-269 – EKM: 13137 S.Elonkerjuu Amppi
Viitala Marko Kurikka Kilo 100 – 11491430 F 1-5: 12386-522-4,21-397.00-3,21-71 – EKM: 12516 4: 14574-678-4,65-474-3,25-107 – EKM: 15558 VH Sterngold Spokane Mergim ET
Lövsnåre gård jbrs Pedersören kunta Snöpyro 100 – 11717679 F 1-4: 14128-499-3,53-453.75-3,21-164 – EKM: 13101 4: 16882-607-3,60-530-3,14-193 – EKM: 15699 VH Anderstrup Bowser Blume
Hansson Sten Kokkola Annica 100 – 312020 B2 1-8: 7890-323-4,10-298.63-3,78-272 – EKM: 8212 3: 9134-411-4,50-384-4,20-798 – EKM: 10251 Alakedon Vainu Asmo Sopraano Et
Pasianssi mty Halsua LISSUKKA 100 – 193193 F 1-5: 12864-509-3,96-414.00-3,22-36 – EKM: 12605 3: 14149-559-3,95-484-3,42-25 – EKM: 14078 VH Kauramaan Emmett Eevert Dansire Oman Orange
Hekkala Jari, Marjo-Riitta Aikio Kalajoki Korsi 100 – 239452 F 1-5: 12997-601-4,62-455.60-3,51-123 – EKM: 14079 5: 14922-695-4,66-510-3,42-114 – EKM: 16130 Dansire Mascol Mason Akulan Thunder King Tv
Mattila Ville ja Sanna Kannus Keiju 100 – 11261337 F 1-5: 11791-446-3,78-388.50-3,30-106 – EKM: 11378 4: 14838-557-3,75-496-3,34-274 – EKM: 14318 VH Kallion McCormick Mito Eerolan Vire TV
Rautakoski mty Kalajoki I-PHONE 100 – 10497955 F 1-7: 10307-480-4,66-367.86-3,57-276 – EKM: 11266 4: 10403-516-4,96-399-3,84-464 – EKM: 11964 Dansire Dahl Dundee Ar-Joy Lenny ET
Järvenoja Elina ja Jarno Toholampi Kinuski 100 – 11023601 A 1-6: 10997-507-4,61-432.67-3,93-119 – EKM: 12266 6: 14024-604-4,31-526-3,75-183 – EKM: 14919 VR Facet Fimbe Asmo Tosikko Et
Rahkonen Veli ja Kirsi Kokkola Jaffa 100 – 1353044 A 1-6: 10459-459-4,39-371.67-3,55-106 – EKM: 11072 6: 12476-577-4,62-442-3,54-23 – EKM: 13556 VR Gunnarstorp Saxebyn Gibson Aholan Alabertto
Salmela Annukka ja Lasse Perho Kitara 100 – 180132 F 1-5: 12240-467-3,81-435.20-3,56-48 – EKM: 12098 5: 14065-577-4,10-490-3,48-45 – EKM: 14323 VH Man-O-Man Manson Heikuran Mikkantuu Tv
Vehkoja Mty Toholampi Johde ei voi kk 1-7: 10879-453-4,16-395.86-3,64-383 – EKM: 11288 4: 13032-559-4,29-458-3,51-839 – EKM: 13599 R David Asmo Yrski ET
Kananen Anette ja Ville Perho Malla ei voi kk 1-4: 13400-507-3,79-461.50-3,44-22 – EKM: 13086 4: 16917-600-3,55-578-3,42-25 – EKM: 15993 VH Bismark Bostrup Herkules
Rahkola Esko, Riitta ja Petri mty Kokkola Justeeri 100 – 1370617 A 1-6: 11442-443-3,87-415.50-3,63-250 – EKM: 11462 5: 12796-508-3,97-487-3,81-226 – EKM: 13141 VR Gunnarstorp Saxebyn Gibson Heikkilän Aavistus
Koulutuskeskus JEDU, Haapajärvi Haapajärvi Jännä 100 – 1360510 A 1-6: 12260-504-4,11-408.33-3,33-80 – EKM: 12350 5: 13082-531-4,06-440-3,36-105 – EKM: 13131 Asmo Ullimulli  ET Margot Calimero
Kallion Tila oy Nivala H. Lotta 100 – 11758405 R 1-5: 14094-6-0,04-4.80-0,03-2 – EKM: 3621 1: 10412-15-0,14-13-0,12-8 – EKM: 2880 De-Su AltaHaley ET Hardwood B.Mac Et
Liinamaa ja Halmekangas Nivala Kandy 100 – 182448 FFF 1-5: 13133-465-3,54-418.80-3,19-161 – EKM: 12175 4: 15283-574-3,76-533-3,49-41 – EKM: 14921 VH Anderstrup Massey Miracle Charlesdale Superstition ET TV
Lumiaho Sakari Raahe Jääkukka 100 – 169348 F 1-6: 11651-407-3,50-369.83-3,17-44 – EKM: 10725 3: 14887-499-3,35-472-3,17-33 – EKM: 13437 Dansire Shottle Sol Mäntylän Rakuuna Tv
Lumiaho Olli-Pekka ja Kurkinen Anna Raahe Y. Melica 100 – 208189 F 1-4: 14188-449-3,17-389.50-2,75-55 – EKM: 12020 4: 17753-648-3,65-568-3,20-109 – EKM: 16710 O-Bee Krusader-ET Gillette Windbrook
HaaVil Oy Siikalatva Jalna 100 – 234513 F 1-5: 12610-499-3,96-444.00-3,52-68 – EKM: 12659 5: 14359-599-4,17-515-3,59-91 – EKM: 14857 Savikkaan Viikinki Visalan Portteri Tv
Järvelä Janne ja Maija Nivala Kiiwi 100 – 183953 FFF 1-5: 12871-502-3,90-436.60-3,39-160 – EKM: 12698 5: 13935-563-4,04-490-3,52-252 – EKM: 14119 VH Bismark Bostrup Haapalan Satsi TV TL
Piukkalan Tila Oy Pyhäjoki Larisa 100 – 224838 F 1-4: 13231-525-3,97-505.25-3,82-126 – EKM: 13595 3: 15363-579-3,77-575-3,74-65 – EKM: 15326 Dansire Ramos Rödding Mario Xacobeo ET TV TL
Venetpalo mty Kärsämäki KATARIINA 100 – 169138 F 1-5: 12142-134-1,11-120.40-0,99-54 – EKM: 5593 1: 8754-330-3,77-284-3,24-141 – EKM: 8397 VH Lynggaarden Onside Op Mäntylän Rakuuna Tv
Erkkilä Hannu ja Sami MTY Haapavesi Juhla 100 – 10676573 F 2-7: 11103-475-4,28-376.17-3,39-30 – EKM: 11464 5: 11524-515-4,47-398-3,45-49 – EKM: 12223 VH HH Mac Mikko ET Ligö
Mty Maitokauha Merijärvi Iines 100 – 10548467 R 1-7: 10083-423-4,19-345.57-3,43-212 – EKM: 10333 6: 11441-533-4,66-443-3,87-248 – EKM: 12769 Metsolan Yummy Uudistikan Ura
Kojo Esa ja Hanna Liminka Juuli 100 – 1395894 A 1-6: 11168-428-3,83-397.33-3,56-203 – EKM: 11068 5: 12654-458-3,62-435-3,44-254 – EKM: 12095 Ojatalon Toho ET Asmo Siirakki Et
Sutela Heikki Lumijoki Josefiina 100 – 10979078 A 1-6: 11285-449-3,98-387.17-3,43-101 – EKM: 11271 6: 12808-523-4,08-432-3,37-148 – EKM: 12903 Buckarby Asmo Pireeni ET
Selkäinaho Jari ja Meerit Nivala LEMPI-LYYDIA 100 – 11262533 R 1-5: 14036-507-3,61-450.40-3,21-101 – EKM: 13154 4: 15845-604-3,81-528-3,33-31 – EKM: 15389 VH Bismark Yli-Karjanmaan Tuhto Tv
Mäkelä Antero ja Tanja Nivala Kelmi 100 – 11139674 F 1-6: 11808-490-4,15-388.83-3,29-112 – EKM: 11913 5: 13708-583-4,25-443-3,23-63 – EKM: 13944 VH Bismark Bynke Huitin Naksos Tv
Raatevaaran tila maatalousyhtymä Suomussalmi Kaunotar 100 – 201869 F 1-5: 12396-506-4,08-436.40-3,52-185 – EKM: 12630 5: 15363-621-4,04-520-3,38-48 – EKM: 15414 VH Påfs Emmett Eros Kuoppalan Yankee TV
Kurvinen Petri Vaala H. Kiddo 100 – 170664 FFF 1-5: 12637-482-3,81-444.60-3,52-166 – EKM: 12453 3: 14085-515-3,66-498-3,54-501 – EKM: 13633 VH Massey Meno Dansire Ramos Rödding
Mty Pirttimaa Tornio Jellona 100 – 1368547 AAA 1-7: 11046-502-4,54-408.00-3,69-53 – EKM: 12018 4: 11766-515-4,38-438-3,72-37 – EKM: 12592 R Facet Saarelan Turandot
Mty Pirttimaa Tornio Kevät 100 – 11210988 BBB 1-6: 11171-499-4,46-406.00-3,63-96 – EKM: 11998 5: 12372-574-4,64-443-3,58-96 – EKM: 13501 VR Facet Fimbe Vanha-Variksen Yvy
Ruokamo mty Posio JAANA 100 – 169557 F 1-6: 11222-471-4,20-369.50-3,29-249 – EKM: 11396 5: 12935-507-3,92-428-3,31-50 – EKM: 12709 VH Toftegård Shottle Service Nyeng Yny ET TV
Ruokamo mty Posio KILARI 100 – 161366 F 1-6: 11905-481-4,04-387.50-3,26-90 – EKM: 11817 6: 13612-557-4,09-446-3,28-288 – EKM: 13627 Dansire Mascol Mason Marjalan Taco Tv

Lokakuu 2023

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta KorvaNro Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
Ahonen Ari ja Marjo Askola 693 LIINA 100 – 11769652 BBB 1-5: 13628-588-4,31-479.80-3,52-153 – EKM: 14267 5: 15366-589-3,83-543-3,53-92 – EKM: 15202 VR Buckarby Brick R David
Ahokas Petteri Askola 297 Jemma 100 – 10826564 B 1-7: 10251-399-3,89-349.29-3,41-220 – EKM: 10112 4: 11661-409-3,51-410-3,52-29 – EKM: 11057 V Föske Pulkkalan Olvi ET
Vakkamäki Johanna Vihti 493 V. Kaveri 100 – 206168 F 1-5: 12507-489-3,91-432.80-3,46-259 – EKM: 12422 4: 17777-687-3,86-566-3,18-119 – EKM: 17176 Velthuis Let It Snow Van Gogh
Nilsson Kristoffer Loviisa 627 Kia 100 – 11360253 R 1-5: 12269-481-3,92-408.00-3,33-49 – EKM: 12072 5: 14437-525-3,64-475-3,29-21 – EKM: 13665 VH Pihlajakankaan Opman Oodi VH Märsyn Ashlar Aarre
Sällis Gård Oy Sipoo 764 Kipsu 100 – 11269062 R 1-5: 12170-500-4,11-407.60-3,35-165 – EKM: 12276 5: 14997-566-3,77-501-3,34-20 – EKM: 14506 Clear-Echo AltaDecree ET ANAKONDA
Lähteenmäen mty Rusko 740 Loki 100 – 193351 F 1-5: 13134-458-3,48-394.40-3,00-52 – EKM: 11897 5: 15019-519-3,46-444-2,96-35 – EKM: 13499 VH Sokerimäen Estrup Enormi Teeriniemen Aatelma ET TV
Kymäläinen Kristiina ja Ari Salo 411 INKKARI 100 – 180135 FFF 1-8: 9363-402-4,29-319.71-3,41-118 – EKM: 9701 8: 9855-473-4,80-361-3,66-191 – EKM: 11010 Dansire Exces Etoto Latuch Rolex ET
Soukainen Jyrki Rauma 414 Jättebestis 100 – 10915382 A 1-6: 11021-418-3,79-358.33-3,25-393 – EKM: 10603 6: 14668-518-3,53-463-3,16-229 – EKM: 13545 R Haslev Ruokoniemen Orava
Soukainen Jyrki Rauma 462 Luikku 100 – 194367 F 1-5: 13406-478-3,57-432.40-3,23-370 – EKM: 12507 4: 16042-599-3,73-535-3,33-1112 – EKM: 15431 VH Paavolan Estrup Eepos VH Heikkilän Rakuuna Retu
Nurmi Jarmo Huittinen 826 Liisi ei voi kk 1-5: 11658-489-4,20-424.40-3,64-130 – EKM: 12148 5: 13607-600-4,41-501-3,68-228 – EKM: 14574 VH Cole Clark Wa-Del Rice Holman ET
Viinamäki Vesa Kihniö 352 Lempi 100 – 11376666 F 1-5: 12608-472-3,74-437.00-3,47-192 – EKM: 12265 4: 14524-546-3,76-500-3,44-699 – EKM: 14136 San Fiorano S. Fibrax TL TV TF Dansire Exces Etoto
Roos Teija Tampere 9 Jaava 100 – 11058709 R 1-6: 11137-477-4,28-386.67-3,47-121 – EKM: 11576 4: 12120-530-4,37-417-3,44-128 – EKM: 12702 VH Bismark Heikuran Mikkantuu Tv
Poikelispää Markku Ylöjärvi 257 T. Hillevi 100 – 10445740 A 1-7: 9882-374-3,78-334.00-3,38-42 – EKM: 9601 6: 11375-439-3,86-389-3,42-47 – EKM: 11190 Juntulan Ruskaika Et Tyrisevän Miqur
Vainion maito Akaa 163 Jalle 100 – 10751110 F 1-7: 10354-434-4,19-340.57-3,29-63 – EKM: 10501 4: 11556-497-4,30-395-3,42-47 – EKM: 11989 VH Bobas Black Ligö
Vildén Minna ja Samu Orimattila 832 T. Laulu 100 – 239243 F 1-4: 15635-527-3,37-536.75-3,43-141 – EKM: 14461 4: 18571-616-3,32-638-3,44-166 – EKM: 17063 VH Uusitalon Obelix Ollie ET VH Bissjön Skararp Bertel
Oksanen Tarmo Sysmä 581 Jöpö 100 – 11075609 F 1-7: 10927-439-4,02-357.14-3,27-12 – EKM: 10834 6: 12183-501-4,11-397-3,26-17 – EKM: 12209 VH Toftegaard Planet Pop Ollinahon Jalostus Tv
Pirinen Jarkko ja Jari Iitti 6609 W. L. Jolene Re 100 – 10966609 F 1-7: 10939-497-4,54-394.43-3,61-108 – EKM: 11825 5: 12748-624-4,89-460-3,61-87 – EKM: 14336 Willsbro Larson ET Khw Elm-Park Acme ET
Laitinen Risto Pieksämäki 337 JIPPU 100 – 1361930 A 1-4: 12171-429-3,52-418.50-3,44-126 – EKM: 11491 4: 16020-629-3,93-540-3,37-201 – EKM: 15830 VR Asmo Linné Lexus ET Purolan Orkko
Purhonen Vesa ja Pylvänäinen Helena Mikkeli 510 Jatta 100 – 10772489 F 1-6: 11510-424-3,68-385.67-3,35-267 – EKM: 11013 4: 12613-467-3,70-440-3,49-21 – EKM: 12233 VH Toftegaard Planet Pop V Hamsun
Matilainen Juha Kuopio 436 Jemina 100 – 1356873 A 1-7: 11303-486-4,30-404.86-3,58-122 – EKM: 11873 5: 12162-561-4,61-441-3,63-74 – EKM: 13275 VR Andersta Buckarby Aldor Harjun Vilkas
Korhonen Tuomo ja Merja Rautavaara 345 Itu 100 – 10400911 A 1-6: 11216-544-4,85-402.50-3,59-382 – EKM: 12533 5: 11773-568-4,82-445-3,78-502 – EKM: 13294 G Edbo Ranta-Ahon Passeli
Kokkonen Janne Siilinjärvi 304 Karamelli 100 – 10876257 F 1-5: 12263-445-3,63-388.20-3,17-76 – EKM: 11476 5: 14860-534-3,59-480-3,23-71 – EKM: 13919 O-Bee Krusader-ET Crackholm Fever
Milkkivei Oy Kiuruvesi 2054 Loru 100 – 186778 F 1-5: 13462-528-3,93-470.20-3,49-149 – EKM: 13427 4: 15691-640-4,08-571-3,64-148 – EKM: 16121 Dansire Mascol Mason VH Lappalan Sam Shy ET
Milkkivei Oy Kiuruvesi 2082 Linz 100 – 196239 F 1-5: 12809-496-3,87-425.60-3,32-82 – EKM: 12520 4: 17171-615-3,58-537-3,13-11 – EKM: 15923 Dansire Mascol Mason Haapalan Satsi TV TL
Putkonen Pasi ja Petri Mty Iisalmi 1521 kirjo 100 – 236454 F 1-5: 12930-528-4,09-424.00-3,28-90 – EKM: 12935 5: 14716-604-4,10-498-3,38-69 – EKM: 14876 Dansire Oman Justi Ole Dansire Calano Costa
Koivistoinen Virpi ja Henry Rautalampi 551 Keira 100 – 184704 F 1-5: 12803-433-3,39-448.80-3,51-59 – EKM: 11939 4: 14381-494-3,44-524-3,64-33 – EKM: 13651 Dansire Jordan Jul Levälän Summerboy TV TL
Tirkkonen Pauli ja Virpi Kaavi 830 P. Gunilla Et 100 – 179601 F 1-6: 12108-405-3,35-375.67-3,10-204 – EKM: 10859 4: 14773-503-3,40-461-3,12-18 – EKM: 13373 Laeschway Jet Bowser ET Braedale Goldwyn
Kortelainen Ville ja Virve Nurmes 702 J. Kuohuviini 100 – 11097919 R 1-6: 13163-550-4,18-474.17-3,60-70 – EKM: 13650 4: 14585-614-4,21-524-3,59-42 – EKM: 15166 Crackholm Fever Morningview Ashlar ET
Shemeikka Antti Tohmajärvi 154 KARAMELLI 100 – 239801 F 1-5: 12923-533-4,12-434.00-3,36-58 – EKM: 13065 4: 14582-643-4,41-497-3,41-17 – EKM: 15310 Delta G-Force Jelder
Saastamoinen Mika ja Sari Nurmes 8951 IPE 150 – 176134 F 1-6: 15819-568-3,59-506.67-3,20-120 – EKM: 14777 2: 16962-574-3,38-543-3,20-28 – EKM: 15417 Lonar Toivomaan Sipsi Tv
Maitotaipale Oy Liperi 511 Keiju 100 – 180082 F 1-6: 11607-451-3,89-386.50-3,33-204 – EKM: 11379 3: 13228-485-3,67-453-3,42-83 – EKM: 12706 VH Kallion McCormick Mito Mäntylän Rakuuna Tv
Riikolan tila Kontiolahti 790 T.Jolmes 100 – 236050 F 1-6: 11920-488-4,09-410.83-3,45-104 – EKM: 12092 6: 14213-602-4,24-487-3,43-21 – EKM: 14641 Tasapellon Holmes ET Hornland Jayz ET
Jääskeläinen Jyri Tohmajärvi 762 Ilo 100 – 10402065 A 2-8: 10212-416-4,08-325.71-3,19-133 – EKM: 10135 6: 10463-469-4,48-363-3,47-110 – EKM: 11128 Koivumäen Auno Ojaniityn Rumba
Lehikoinen Jarkko,Jorma ja Kirsi mty Juuka 425 Kohtalo 100 – 11254133 F 1-6: 11729-460-3,92-355.67-3,03-26 – EKM: 11274 4: 12791-531-4,15-405-3,17-33 – EKM: 12789 VH Anderstrup Massey Miracle Vallilan Tequila Tv
Viinikainen Markku Hankasalmi 444 Hitti 100 – 145655 F 1-8: 9518-369-3,88-314.38-3,30-79 – EKM: 9301 7: 11345-438-3,86-353-3,11-31 – EKM: 10893 Mäntylän Rakuuna Tv Veikkolan Ucente ET TV
Mty Karimo Ilmajoki 530 Kelo 100 – 189340 FFF 1-5: 12948-605-4,67-494.40-3,82-52 – EKM: 14415 2: 14257-654-4,59-531-3,72-18 – EKM: 15626 VH Anderstrup Massey Miracle Dansire Exces Etoto
Kulmalan Maitotila Mauri Syrjälä Seinäjoki 139 Itsevaltias 100 – 10423835 A 1-8: 9782-294-3,01-253.13-2,59-177 – EKM: 7977 7: 11246-442-3,93-361-3,21-115 – EKM: 10979 Asmo Safir Et Andersta 1967
Rintakosken Tila Oy Kurikka 32 Lellu 100 – 11517069 R 1-5: 13926-432-3,10-385.00-2,76-158 – EKM: 11712 3: 16163-584-3,61-543-3,36-408 – EKM: 15340 VH Tirsvad Limbo Loop K Lens
Porre oy Kurikka 1138 Kabaree 100 – 11125349 F 1-6: 11776-480-4,07-389.83-3,31-706 – EKM: 11792 6: 13725-571-4,16-448-3,26-2089 – EKM: 13841 Crackholm Fever Fänriksgård 5261
Viinamäen Farmi Oy Kurikka 1414 Jean_S 100 – 10832148 R 1-7: 11513-406-3,52-310.14-2,69-70 – EKM: 10211 5: 12685-601-4,74-452-3,56-42 – EKM: 13978 East Lehtolan Ylä-Savo
Myllylä Tomi ja Asta Kalajoki 257 Lanttu 100 – 202745 FFF 1-4: 14144-566-4,00-519.50-3,67-124 – EKM: 14429 3: 15956-641-4,02-603-3,78-112 – EKM: 16446 Seagull-Bay Sargeant ET Dansire Shottle Sol
Kukkulan Tila oy Sievi 46 Lupsakka 100 – 239751 F 1-4: 15235-612-4,02-526.75-3,46-92 – EKM: 15327 2: 16006-618-3,86-563-3,52-103 – EKM: 15869 VH Tronsmark Grafit Gavin Dansire Ramos Rödding
Maitokartano Navettayhtiö Reisjärvi 1137 Immortal 100 – 10555808 A 1-7: 10392-414-3,98-330.00-3,18-17 – EKM: 10185 7: 12587-442-3,51-405-3,22-14 – EKM: 11652 Palmyra Tri-Star Reality Andersta 1967
Alavainio Oy Kannus 89 KIISI 100 – 11219287 F 1-6: 11616-481-4,14-413.50-3,56-276 – EKM: 11955 6: 15256-676-4,43-513-3,36-372 – EKM: 16004 VH Salomon Sander VH Heikkilän Rakuuna Retu
Palosaari Tuomo ja Päivi Veteli 99 Ketku 100 – 11502164 F 1-5: 12803-443-3,46-397.20-3,10-254 – EKM: 11661 2: 13173-458-3,48-434-3,29-89 – EKM: 12217 VH Sterngold Spokane VH Surprise Åpigården Spex
Jokela Riikka Reisjärvi 140 Justiina 100 – 1352571 AAA 1-7: 11378-492-4,32-399.71-3,51-190 – EKM: 11920 5: 12686-553-4,36-455-3,59-92 – EKM: 13416 VR Jylhävaar. Linné Lupiini ET Asmo Sale Et
Vehkoja Mty Toholampi 798 Johde ei voi kk 1-7: 10879-453-4,16-395.86-3,64-383 – EKM: 11288 4: 13032-559-4,29-458-3,51-839 – EKM: 13599 R David Asmo Yrski ET
Kananen Anette ja Ville Perho 81 Malla ei voi kk 1-4: 13400-507-3,79-461.50-3,44-22 – EKM: 13086 4: 16917-600-3,55-578-3,42-25 – EKM: 15993 VH Bismark Bostrup Herkules
Laakko Pauli ja Tiina Sievi 752 Joulu-Tähti 100 – 174934 F 1-5: 11468-457-3,98-391.20-3,41-79 – EKM: 11450 5: 12565-495-3,94-450-3,58-88 – EKM: 12640 Dansire Mascol Mason Gothem
Nissinen Tarja ja Paavo Siikalatva 758 JUHLAMOCCA 100 – 177531 FFF 1-7: 10003-389-3,89-319.86-3,20-44 – EKM: 9705 7: 10644-437-4,11-350-3,29-89 – EKM: 10683 VH Anderstrup Cole Cup Huitin Naksos Tv
Lumiaho Olli-Pekka ja Kurkinen Anna Raahe 776 Y. Koralli 100 – 179986 F 1-6: 11851-420-3,54-373.83-3,15-62 – EKM: 10960 6: 12901-522-4,05-459-3,56-58 – EKM: 13122 Klassic Big Time ET Jocko Besne Tv
Kotipellon Tila Oy Ylivieska 1604 Jacuzzi 100 – 10311930 F 1-7: 10183-433-4,25-373.86-3,67-127 – EKM: 10701 4: 12123-488-4,03-445-3,67-59 – EKM: 12406 Crackholm Fever Välimaan Vasara TV
Kotipellon Tila Oy Ylivieska 1655 Kalifornia 100 – 11138595 F 1-5: 12294-521-4,23-435.00-3,54-213 – EKM: 12769 5: 13708-612-4,46-514-3,75-347 – EKM: 14845 Hunsberger Alchemy ET Golden-Oaks St Alexander ET
Rissanen Esko ja Ulla Pudasjärvi 699 Jertta 100 – 183767 FFF 1-6: 11439-578-5,05-428.33-3,74-42 – EKM: 13205 3: 12648-664-5,25-475-3,76-38 – EKM: 14915 Dansire Jordan Jul Mäntylän Rakuuna Tv
Mustonen Pekka ja Tuomas mty Siikajoki 912 Kiiruna 100 – 203015 F 1-5: 14353-511-3,56-424.20-2,96-66 – EKM: 13082 4: 16007-687-4,29-566-3,54-69 – EKM: 16734 Dansire Shottle Sol Jango ET
Viitanen mty Siikalatva 507 imma 100 – 240659 F 2-5: 12025-546-4,54-427.00-3,55-141 – EKM: 12947 3: 13470-642-4,77-492-3,65-16 – EKM: 14982 VH Syrjälän Ashlar Apu ET Kataran Yuplex TV
Pääkkönen Tuula Sotkamo 9476 Kaunokki 100 – 178630 F 1-6: 11794-486-4,12-379.83-3,22-109 – EKM: 11795 5: 13166-534-4,06-431-3,27-313 – EKM: 13119 VH Bismark Bynke D Sammy
Maitopisara Oy Puolanka 419 KUISKE 100 – 11268820 B 1-5: 12852-585-4,55-482.60-3,75-34 – EKM: 14058 4: 15538-760-4,89-570-3,67-49 – EKM: 17539 VR Facet Fimbe Asmo Tosikko Et
Kukkolanmaa Oy Tornio 762 Lotta 100 – 11566970 F 1-3: 13510-508-3,76-464.33-3,44-233 – EKM: 13141 3: 15569-614-3,94-536-3,44-517 – EKM: 15504 Velthuis Let It Snow R-E-W Buckeye ET
Jurva Janne ja Anne Tervola 269 Joutsen 100 – 243783 F 1-6: 12273-456-3,72-401.50-3,27-115 – EKM: 11722 6: 14797-470-3,18-471-3,18-64 – EKM: 13054 Dansire Etlar Estrup D Banker
Ylijääskö Heikki ja Satu Rovaniemi 563 KARKKI 100 – 11014473 F 1-6: 11082-446-4,02-378.00-3,41-266 – EKM: 11113 6: 13991-531-3,80-443-3,17-173 – EKM: 13381 VH Bismark Bynke Dansire Oman Justi Ole
Penttinen ja Riipi Sodankylä 304 Juhla 100 – 206523 F 1-4: 11331-549-4,85-397.50-3,51-195 – EKM: 12586 3: 13904-680-4,89-496-3,57-86 – EKM: 15585 Dansire Jordan Jul VAR Elvis Tv

Syyskuu 2023

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
Peltola Riikka Mäntsälä L. Jilna AF 82 100 – 1350062 A 1-6: 10576-452-4,28-349.83-3,31-208 – EKM: 10851 5: 12321-548-4,45-428-3,47-199 – EKM: 13056 Jelyca Oblique Ayr-Phoe Ideostar ET
Kotamäki Kari Vihti LOVISA 100 – 11245419 F 1-5: 14176-465-3,28-435.20-3,07-27 – EKM: 12557 4: 16224-518-3,19-483-2,98-20 – EKM: 14087 Alta King Mäntylän Rakuuna Tv
Maito Farmarit Oy Orimattila illi 100 – 1390269 A 1-7: 11288-499-4,42-410.29-3,63-98 – EKM: 12066 3: 13065-532-4,07-473-3,62-34 – EKM: 13393 R Facet Ruokoniemen Orava
Chapelle de la Lbs Raasepori Lindö 100 – 189403 FFF 1-6: 12827-499-3,89-456.33-3,56-320 – EKM: 12797 4: 14980-577-3,85-554-3,70-133 – EKM: 15044 VH Bismark Bostrup Dansire Oman Opman
Lbs Storgårds Lapinjärvi Harmony 100 – 10071753 R 1-8: 9444-433-4,58-338.75-3,59-140 – EKM: 10243 5: 11210-507-4,52-379-3,38-154 – EKM: 11901 Framnäs Adam Ala-Komulan Vilikuna
Hartikainen Henri Mynämäki Janet 100 – 10699769 A 1-7: 11494-458-3,99-376.00-3,27-65 – EKM: 11355 4: 13433-607-4,52-441-3,28-24 – EKM: 14153 VR Maitoahon Turandot Tornado Alavan Potretti
Mäen Maatila Oy Salo M. JOIKU 100 – 10945093 A 1-6: 11360-425-3,74-341.33-3,00-171 – EKM: 10652 4: 13576-478-3,52-393-2,89-242 – EKM: 12245 Jelyca Oblique Asmo Sale Et
Jaakkola Helena Kokemäki IHANITTE 100 – 1346502 A 1-7: 10123-397-3,92-318.57-3,15-78 – EKM: 9817 6: 10841-407-3,75-351-3,24-130 – EKM: 10374 VR Kuusisen Record Rele ASMO Yvan ET
Seppä Vesa ja Tarja Sastamala Jasmiini 100 – 10904395 F 1-5: 11417-66-0,58-50.60-0,44-13 – EKM: 4048 3: 11036-229-2,08-172-1,56-43 – EKM: 6871 Rosedale HurmuriEt Pirskan  Alliens TV
Kujansuu mty Jämijärvi Lupiini 100 – 11521118 F 1-4: 15554-789-5,07-541.00-3,48-116 – EKM: 17673 3: 19726-1345-6,82-684-3,47-108 – EKM: 26597 VH Törmäsen Seppo Sound Dansire Elo Expo
Krapi Pauli Sastamala Kemira 100 – 11137834 F 1-5: 13283-442-3,33-448.60-3,38-208 – EKM: 12164 3: 14632-481-3,29-491-3,36-216 – EKM: 13301 Dansire Exces Etoto VH Joyboy
Nurmi Jarmo Huittinen Liisi ei voi kk 1-5: 11658-489-4,20-424.40-3,64-130 – EKM: 12148 5: 13607-600-4,41-501-3,68-228 – EKM: 14574 VH Cole Clark Wa-Del Rice Holman ET
Rantala Aaro Hämeenlinna P. Mätäs 100 – 212036 F 1-4: 15057-503-3,34-496.00-3,29-66 – EKM: 13717 4: 17614-583-3,31-560-3,18-89 – EKM: 15820 VH Tronsmark Grafit Gavin VH Bismark Bynke
Linna Heikki ja Leena Janakkala jymy 100 – 240637 F 1-6: 12434-512-4,12-419.17-3,37-287 – EKM: 12577 4: 15085-600-3,98-501-3,32-162 – EKM: 14942 Dansire Shottle Sol Nuuttilan Lirkko Tv
Mäki Petri Humppila Jolanda 100 – 1376877 A 1-5: 10806-452-4,19-358.00-3,31-117 – EKM: 10973 5: 13288-582-4,38-439-3,30-13 – EKM: 13797 VR Gunnarstorp Saxebyn Gibson Arvonniemen Pate
Pyyhtiä Samuli Sysmä Lego 100 – 184694 F 1-5: 13205-521-3,95-424.60-3,22-30 – EKM: 12923 4: 14531-557-3,83-460-3,17-35 – EKM: 13964 VH Kauramaan Emmett Eevert Heikkilän Aika TV
Häyry Pekka Orimattila R. Ketokukka 100 – 192914 F 1-5: 12041-536-4,45-423.60-3,52-77 – EKM: 12806 5: 13410-554-4,13-506-3,77-123 – EKM: 14002 Dansire Mascol Mason Harjutaipal.Imppa Tv
Vildén Minna ja Samu Orimattila Jooga 100 – 162653 FFF 1-6: 12569-508-4,04-430.33-3,42-240 – EKM: 12648 5: 14740-627-4,25-512-3,47-194 – EKM: 15270 Vallilan Vhisky TV S Ross TV TL
Vildén Minna ja Samu Orimattila T. Leidi 100 – 168094 FFF 1-5: 13757-487-3,54-450.20-3,27-275 – EKM: 12846 4: 16877-572-3,39-544-3,22-246 – EKM: 15379 Picanto Charlesdale Superstition ET TV
Vildén Minna ja Samu Orimattila T. Louise 100 – 236329 F 1-5: 15016-528-3,51-503.20-3,35-196 – EKM: 14061 4: 17216-568-3,30-581-3,37-61 – EKM: 15700 VH Anderstrup Super Suarez VH Toftegaard Planet Pop
Teppinen Jari ja Satu Kärkölä Krookus 100 – 11086637 F 1-5: 12520-456-3,64-415.60-3,32-66 – EKM: 11885 5: 14336-541-3,77-483-3,37-108 – EKM: 13897 Dansire Exces Etoto F Tolstrup
Nissilä Kari Kouvola V. G. Jolla 100 – 177196 F 1-7: 10928-338-3,10-273.29-2,50-114 – EKM: 8960 4: 14211-509-3,58-506-3,56-123 – EKM: 13653 Mr Chassity Gold Chip ET Dansire Dahl Dundee
Hovi Petri Lappeenranta Jaguar 100 – 225554 F 1-5: 11674-413-3,54-380.40-3,26-155 – EKM: 10879 3: 12847-466-3,63-417-3,25-102 – EKM: 12102 Farnear-TBR AltaAvalon ET Mr Minister
Tella Riku Ruokolahti Lysti 100 – 1412791 AAA 1-5: 13216-542-4,10-471.80-3,57-139 – EKM: 13549 4: 14388-688-4,78-532-3,70-198 – EKM: 16081 VR Dansjö Haslev Hammer R Facet
Natunen Petri Joroinen JÄDE 100 – 10919310 F 1-6: 10783-474-4,40-396.00-3,67-92 – EKM: 11527 6: 12433-594-4,78-470-3,78-253 – EKM: 13969 Dansire Shottle Sol O-View Zenith TV TL ET
Kolehmainen Tuomas Kuopio Kimara 100 – 11189429 F 1-6: 12343-495-4,01-457.33-3,71-407 – EKM: 12639 4: 13731-542-3,95-510-3,71-21 – EKM: 13966 VH Anderstrup Man-O-Man Mandel Dansire Oman Opman
Koskelo Osmo Rautavaara Ihqu 100 – 10717999 A 1-7: 10135-472-4,66-346.29-3,42-66 – EKM: 10954 6: 10823-492-4,55-390-3,60-25 – EKM: 11706 V Föske Asmo Safir Et
Hytönen Petri ja Back-Hytönen Minna Vesanto Kaisla 100 – 184468 FFF 1-5: 12737-548-4,30-452.40-3,55-385 – EKM: 13345 5: 14294-588-4,11-497-3,48-151 – EKM: 14568 VH Onside Osmus Dansire Oman Obsess
SaTaFarmi oy Kiuruvesi Jalava 100 – 11077341 F 1-7: 11430-449-3,93-376.57-3,29-67 – EKM: 11235 6: 14786-529-3,58-478-3,23-72 – EKM: 13824 VH Banker Bento Ränneslöv
Iskola oy Sonkajärvi Joulukaktus 100 – 1383124 AAA 1-6: 11439-490-4,29-375.17-3,28-48 – EKM: 11725 5: 13899-578-4,16-454-3,27-47 – EKM: 14016 Asmo Ullimulli  ET Saarelan Turandot
Milkkivei Oy Kiuruvesi Lana 100 – 201897 F 1-5: 14204-560-3,94-501.00-3,53-89 – EKM: 14232 4: 15757-634-4,02-591-3,75-55 – EKM: 16218 VH Grafit Gregor Dansire Oman Orange
Milkkivei Oy Kiuruvesi Muonio 100 – 207645 FFF 1-4: 14621-529-3,62-548.25-3,75-195 – EKM: 14322 3: 16610-591-3,56-632-3,80-50 – EKM: 16223 VH Legend Lumb Dansire Exces Etoto
Kärkkäinen Martti ja Anne Kiuruvesi Inka 100 – 10522066 R 1-7: 10907-450-4,12-379.86-3,48-76 – EKM: 11132 4: 11591-481-4,15-422-3,64-87 – EKM: 12010 Välikummun Ammus TV Andacres Morty Onward TV TL
Mähönen Niko Kuopio H. Classic Love 100 – 11701315 F 1-4: 14004-485-3,46-439.25-3,14-59 – EKM: 12791 3: 16394-587-3,58-576-3,51-92 – EKM: 15688 Gen-I-Beq Seagual Gillette Windbrook
Kainulainen Lasse Vieremä Isabella 100 – 1345563 AAA 1-8: 9976-497-4,98-390.38-3,91-718 – EKM: 11561 2: 11252-632-5,62-467-4,15-133 – EKM: 14115 VR Långbo Svennevad Leroy Härkäinmäen Villivalo
Tiikkainen Mika Vieremä Jossu 100 – 11049903 A 1-6: 11644-0-0,00-0.17-0,00-0 – EKM: 2908 1: 9489-1-0,01-1-0,01-0 – EKM: 2387 R David R Facet
Tiikkainen Mika Vieremä LIINU 100 – 11455724 F 1-5: 14310-97-0,68-91.80-0,64-8 – EKM: 5465 5: 16379-485-2,96-457-2,79-36 – EKM: 13523 VH Glimminge Orange Obama Ligö
Pehkonen Eemeli Kuopio Lakka 100 – 208982 FFF 1-4: 14044-549-3,91-493.50-3,51-253 – EKM: 13997 3: 15306-664-4,34-524-3,42-99 – EKM: 15955 De-Su 11236 Balisto-ET VH Rönhave Cole Cadiz
Nissinen Matti Tuusniemi Jaffa 100 – 201583 F 1-5: 11757-463-3,94-416.00-3,54-52 – EKM: 11786 5: 13491-488-3,62-465-3,45-46 – EKM: 12901 VH Bismark Mäntylän Rakuuna Tv
Mty Ahonen Tommi ja Matias Rautavaara Meno 100 – 11784767 F 1-4: 15606-506-3,24-493.75-3,16-64 – EKM: 13873 4: 19450-684-3,52-597-3,07-15 – EKM: 17795 VH Anderstrup Bowser Blume Dansire Exces Etoto
Mty Nevalainen Eero, Juha ja Pirjo Juuka Jalava 100 – 1412441 A 1-6: 12100-475-3,93-404.83-3,35-43 – EKM: 11936 5: 15300-565-3,69-492-3,22-29 – EKM: 14500 Kellcrest Landscape ET Djupdalen
Halonen Jukka ja Tanja Joensuu jaffa 100 – 10413110 A 1-6: 10978-445-4,05-362.33-3,30-59 – EKM: 10952 5: 12903-520-4,03-416-3,22-36 – EKM: 12767 Gunnarstorp K Lens
Tuononen Marko Juuka Joiku 100 – 229187 F 1-6: 11601-491-4,23-388.00-3,34-25 – EKM: 11867 6: 12709-528-4,15-437-3,44-49 – EKM: 12978 Dansire Mascol Mason Haapalan Satsi TV TL
Maitotaipale Oy Liperi Kirppu 100 – 231501 F 1-5: 11920-452-3,79-379.40-3,18-48 – EKM: 11413 5: 13437-507-3,77-432-3,22-34 – EKM: 12865 VH Kauramaan Emmett Eevert Lopolan Wottles TV
Jormanainen Ilmo ja Anne Tohmajärvi H. Inkalilja 100 – 1325353 A 1-7: 10482-478-4,56-354.00-3,38-108 – EKM: 11178 4: 13027-575-4,41-450-3,45-155 – EKM: 13731 Shady Walnut Conn Des Prairies Potter
Pietarinen Jari-Pekka Liperi Irma 100 – 10451972 F 1-7: 10126-384-3,79-338.00-3,34-22 – EKM: 9811 6: 12313-538-4,37-421-3,42-26 – EKM: 12878 Päivärinnan Atolli TV Provanin Rainer Tv
Koivikon Kartano oy Kitee K. Lysti 100 – 191959 F 1-5: 12683-503-3,96-431.80-3,40-425 – EKM: 12622 4: 14591-557-3,82-527-3,61-272 – EKM: 14495 VH Tirsvad Goldwyn Grafit Dansire Elo Expo
Makkonen Kirsi ja Timo Rääkkylä Kimora 100 – 11085357 B 1-5: 12875-577-4,48-440.00-3,42-113 – EKM: 13640 5: 14983-636-4,24-496-3,31-28 – EKM: 15317 R David VR Haapalahden Safir Sulo
Autio Eero ja Marja Pihtipudas aava 150 – 9490546 R 1-10: 11406-447-3,92-399.60-3,50-267 – EKM: 11378 3: 14099-513-3,64-493-3,50-246 – EKM: 13574 Uuno Parolan Salomon
Sipinen Ossi ja Kynsilehto Mona-Riitta Hankasalmi Julia 100 – 10772975 A 1-6: 10938-446-4,08-377.67-3,45-285 – EKM: 11079 5: 13048-565-4,33-449-3,44-34 – EKM: 13607 A Linné Viikin Record
Hintikka Pekka ja Katri Uurainen Kruunu 100 – 189067 F 1-4: 12964-494-3,81-436.75-3,37-66 – EKM: 12628 4: 14319-564-3,94-486-3,39-102 – EKM: 14197 Dansire Mascol Mason Mäntylän Rakuuna Tv
Parkkonen Harri ja Päivi Pihtipudas JEKKU 100 – 1378781 AAA 1-7: 11099-452-4,08-376.14-3,39-161 – EKM: 11186 2: 11793-434-3,68-406-3,44-28 – EKM: 11364 VR Jylhävaaran Record RuosteET Saarelan Turandot
Koskenojan Tila Oy Kurikka KOLEA 100 – 11407839 F 1-5: 12435-547-4,40-449.00-3,61-522 – EKM: 13232 5: 14530-622-4,28-503-3,46-899 – EKM: 15088 Gen-I-Beq Brawler Synergy Altajenkins
Pahkajärvi Ari-Pekka Kauhava Jippu 100 – 11057268 F 1-6: 11073-470-4,25-362.67-3,28-112 – EKM: 11294 3: 12035-492-4,09-394-3,27-156 – EKM: 12040 Dansire Mascol Mason Haapalan Satsi TV TL
Keisala Kari, Merja ja Aleksi mty Alavus LEIDI 100 – 11376336 F 1-5: 13694-506-3,70-454.00-3,32-73 – EKM: 13091 5: 15048-574-3,81-520-3,46-108 – EKM: 14762 Clear-Echo Observr Offie ET Dansire Novize Nicklas
Kangasharju Miia ja Rantahalvari Kyösti Kurikka R.Kajastus 100 – 233146 F 1-6: 12153-464-3,82-385.67-3,17-120 – EKM: 11659 6: 14634-526-3,59-447-3,05-244 – EKM: 13511 Ginary Tangent Morningview Ashlar ET
Uitto Jari ja Vallinhovi Sari Isokyrö Kuutar 100 – 178835 FFF 1-6: 12332-530-4,30-434.17-3,52-72 – EKM: 12889 4: 13530-610-4,51-483-3,57-70 – EKM: 14538 VH Toftegaard Planet Pop Dansire Elvis Emmett
Björkfors Krister Kruunupyy Irene 100 – 1370445 AAA 1-7: 9844-335-3,40-266.14-2,70-150 – EKM: 8593 4: 10708-443-4,14-359-3,35-56 – EKM: 10841 VR Rinteen Record Raiku Asmo Vierto ET
Gammelgård Henrik och Marianne Vöyri Jässä 100 – 1351565 AAA 1-8: 9685-465-4,80-360.25-3,72-118 – EKM: 10858 7: 11449-549-4,80-426-3,72-104 – EKM: 12835 Buckarby Saarelan Turandot
Anderssons Gård Vöyri ei voi kk 1-6: 10153-419-4,13-389.83-3,84-19 – EKM: 10648 5: 12121-511-4,22-456-3,76-16 – EKM: 12771 Kilpisalon Toivo
Hekkala Jari, Marjo-Riitta Aikio Kalajoki Kassava 100 – 230018 FFF 1-6: 12367-616-4,98-459.67-3,72-125 – EKM: 14145 5: 13236-649-4,90-495-3,74-70 – EKM: 15033 VH Bismark Bostrup Dansire Ramos Rödding
Rahja Esa ja Marja-Leena Kalajoki Loistava 100 – 194808 F 1-4: 13263-528-3,98-468.75-3,53-233 – EKM: 13361 4: 14518-613-4,22-562-3,87-339 – EKM: 15430 Dansire Mascol Mason Mäntylän Rakuuna Tv
Jakola Erkki ja Riitta Sievi Juhla 100 – 10765610 F 1-7: 10588-491-4,64-360.29-3,40-90 – EKM: 11412 6: 12675-561-4,43-423-3,34-56 – EKM: 13264 Las Farm Mr Sam Arden ET Levälän Don Corleone Tv
Salmela Annukka ja Lasse Perho Jysky 100 – 10787986 B 1-6: 11251-498-4,43-406.00-3,61-37 – EKM: 12010 4: 13981-567-4,06-488-3,49-34 – EKM: 14164 VR Maitoahon Brolin Brunetti
Pelkonen Juha ja Öljymäki Jonna mty Sievi Juhlamokka 100 – 1377932 A 1-7: 11121-469-4,22-365.14-3,28-183 – EKM: 11312 7: 11931-515-4,32-390-3,27-155 – EKM: 12263 R Facet Asmo Tosikko Et
Madetojan Maitotila Sievi Khimaira 100 – 218075 F 1-6: 12126-464-3,82-386.17-3,18-237 – EKM: 11654 5: 14666-563-3,84-463-3,16-100 – EKM: 14094 Dansire Mascol Mason Braedale Goldwyn
Järvilä mty Perho Immu 100 – 10690375 F 1-7: 10819-528-4,88-411.57-3,80-26 – EKM: 12309 6: 13210-647-4,90-521-3,94-13 – EKM: 15202 Dansire Ramos Rödding Dansire Dahl Dalby
Kallion Tila oy Nivala H. LaNICE 100 – 11609723 F 1-4: 14144-6-0,04-5.50-0,04-2 – EKM: 3646 1: 11610-16-0,14-14-0,12-7 – EKM: 3199 Gen-I-Beq Sammy Regancrest Altaiota ET
Liinamaa ja Halmekangas Nivala Lianna 100 – 235336 F 1-5: 14218-479-3,37-424.60-2,99-129 – EKM: 12666 5: 15328-504-3,29-464-3,03-76 – EKM: 13547 Van Gogh Picston Shottle ET
Heiska Kari ja Marika Nivala K.Lotta 100 – 200395 F 1-4: 14391-1-0,01-0.75-0,01-0 – EKM: 3607 1: 10906-4-0,04-3-0,03-1 – EKM: 2792 Monument Impression-ET Norz-Hill F WizardET
Isoniemi Mauri ja Riitta Nivala Lippi 100 – 1430491 A 1-4: 13162-562-4,27-453.25-3,44-26 – EKM: 13628 3: 15121-663-4,38-550-3,64-15 – EKM: 16097 VR Jylhävaar. Linné Lupiini ET Kilpisalon Toivo
Maitokoski Oy Siikalatva JUTTA 100 – 10815280 R 1-7: 10953-461-4,21-368.29-3,36-51 – EKM: 11199 4: 12773-435-3,41-417-3,26-18 – EKM: 11706 VH Tirsvad Goldwyn Grafit Asmo Tröntti Et
MTY Hietaniemi Raahe Jäkälä 100 – 227795 F 1-6: 11101-463-4,17-387.50-3,49-121 – EKM: 11407 6: 13949-570-4,09-512-3,67-98 – EKM: 14378 Dansire Jordan Jul V Hotson
Pikkarainen Vesa ja Kari mty Siikalatva Kimallus 100 – 207529 F 1-5: 13176-494-3,75-440.00-3,34-86 – EKM: 12701 4: 16006-614-3,84-526-3,29-190 – EKM: 15535 VH Bismark Haapalan Satsi TV TL
Keskitalo Juha Siikalatva Kira 100 – 184155 F 1-5: 12119-488-4,02-420.60-3,47-133 – EKM: 12212 4: 14565-575-3,95-496-3,41-225 – EKM: 14469 Dansire Shottle Sol Dansire Oman Justi Ole
Maatalousyhtymä Suvanto Kärsämäki Loistava 100 – 235661 F 1-5: 12639-518-4,10-470.40-3,72-41 – EKM: 13101 4: 15612-674-4,32-599-3,84-29 – EKM: 16732 VH Legend Lumb Kotalan Astronautti TV
Raappana Hilja ja Markku Siikajoki Lypsytär 100 – 191741 F 1-4: 14340-590-4,11-515.75-3,60-33 – EKM: 14742 4: 17326-677-3,91-604-3,49-56 – EKM: 17234 Dansire Mascol Mason Dansire Exces Etoto
Kämäräinen Jukka ja Laura Kuusamo Isku 100 – 1390305 A 1-8: 10024-426-4,25-354.88-3,54-34 – EKM: 10428 7: 12864-598-4,65-484-3,76-26 – EKM: 14233 VR Nurmelan Record Rambo Näädänlahden Opo
Korte Mikko ja Kati Ylivieska Hilla 100 – 1415360 A 1-9: 9174-489-5,33-336.00-3,66-78 – EKM: 10845 7: 10247-529-5,16-378-3,69-64 – EKM: 11922 Rinteen Agentti Aropaaston Ursgård
MaitoRinne Oy Haapavesi Hima 100 – 9821728 F 1-8: 9420-330-3,50-291.63-3,10-241 – EKM: 8619 3: 11787-468-3,97-383-3,25-107 – EKM: 11600 San Fiorano S. Fibrax TL TV TF Ojantak.Jakarta Ettv
Mty Maitokauha Merijärvi Ilme 100 – 10712840 R 1-7: 11503-435-3,78-365.29-3,18-153 – EKM: 10992 7: 12854-493-3,84-448-3,49-319 – EKM: 12672 Metsolan Yummy Viikin Record
Tauriainen Suvi ja Henry Liminka Hämy 100 – 9922854 F 3-7: 10513-141-1,34-76.60-0,73-116 – EKM: 4935 5: 9316-202-2,17-148-1,59-433 – EKM: 5928 Mustakumm. Ydinvoima Lehtimäen Uskottu ET TV
MTY Kumpula Janne, Marita ja Tatu Nivala Ippa ei voi kk 1-7: 10783-465-4,31-381.86-3,54-256 – EKM: 11299 5: 11563-538-4,65-443-3,83-120 – EKM: 12861 VH Arvolan Rakuuna Rudolf Salmelan Velmu
Mty Pirttimaa Tornio Jäkälä 100 – 1421922 A 1-7: 10297-387-3,76-356.86-3,47-243 – EKM: 10044 6: 12761-450-3,53-427-3,35-79 – EKM: 11963 VR Gunnarstorp Saxebyn Gibson Rajalan Vinsentti
Kuha Mauri Ranua Hento 150 – 236870 F 1-7: 14133-486-3,44-449.43-3,18-155 – EKM: 12913 5: 16740-563-3,36-516-3,08-118 – EKM: 15019 Haapalan Satsi TV TL Huitin Naksos Tv
Jurva Janne ja Anne Tervola juhannus 100 – 243784 F 1-7: 11233-513-4,57-441.43-3,93-119 – EKM: 12463 6: 12780-676-5,29-563-4,41-441 – EKM: 15772 VH Toftegård Shottle Service Törlan

Elokuu 2023

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
Ahonen Ari ja Marjo Askola LOLLIPOP 100 – 1422394 A 1-5: 14034-609-4,34-482.80-3,44-136 – EKM: 14650 5: 15366-680-4,43-533-3,47-314 – EKM: 16235 VR Harjunpään Buckarby Baana R Haslev
Chapelle de la Lbs Raasepori Laevu 100 – 203720 F 1-5: 14129-539-3,82-495.40-3,51-323 – EKM: 13922 5: 15901-611-3,84-582-3,66-483 – EKM: 15904 VH Hautapellon Emmett Eemil Jurus ET Tv Tl
Huttunen Timo Salo Karpalo 100 – 11186812 A 1-6: 12103-479-3,95-412.17-3,41-298 – EKM: 12032 6: 14171-540-3,81-458-3,23-1201 – EKM: 13651 R Facet VR Harjunpään Siirakki Soma
Pohjola Mty Mynämäki P. Hehku ei voi kk 1-8: 9951-423-4,25-339.38-3,41-177 – EKM: 10257 6: 10807-506-4,68-382-3,53-68 – EKM: 11812 Chaluka Kilowatt Des Chamois Poker ET
Etu-Prami Mty Nousiainen Liiteri ei voi kk 1-5: 14751-568-3,85-474.20-3,21-84 – EKM: 14267 3: 15807-592-3,75-541-3,42-122 – EKM: 15333 VH Näädän Marcipan Mysli ET VH Purhonmäen Costa Casa
Mäkelä Kari Merikarvia Kaiku 100 – 10960109 F 1-5: 12122-487-4,02-406.40-3,35-104 – EKM: 12101 5: 15025-670-4,46-519-3,45-230 – EKM: 15920 VH Bismark Bynke Haapalan Satsi TV TL
Soukainen Jyrki Rauma Korppu 100 – 194353 FFF 1-6: 12639-533-4,22-435.17-3,44-80 – EKM: 13006 5: 13537-602-4,45-485-3,58-21 – EKM: 14457 VH Männistön McCormick Musa Magliana Ford Transit ET
Kivilahti Jani Jämsä P. Hekuma 100 – 9905964 A 1-8: 9936-362-3,64-305.00-3,07-140 – EKM: 9238 5: 11326-487-4,30-391-3,45-84 – EKM: 11779 Niemen Utu Forever Schoon Special K
Komu-Uotila Terhi Vesilahti Kaisa 100 – 10848909 F 1-6: 12235-475-3,88-434.33-3,55-172 – EKM: 12195 5: 13850-532-3,84-482-3,48-74 – EKM: 13658 Dansire Exces Etoto Ho-Ho Turbo ET TV TL
Tanhua-Tyrkkö Aki ja Pauliina Virrat T. Juli 100 – 1357153 A 1-7: 11286-528-4,68-375.86-3,33-96 – EKM: 12157 6: 12836-684-5,33-432-3,37-15 – EKM: 14874 Kellcrest Landscape ET Purolan Orkko
Pakarainen Päivi Hämeenlinna R. Anglia 150 – 167428 F 1-8: 13599-489-3,60-450.29-3,31-213 – EKM: 12829 5: 15966-571-3,58-530-3,32-68 – EKM: 15032 Manager ET Tv Tl CampogalloPGTresorET
Mty Pelto-Mattila Hausjärvi J. Koo 100 – 173966 FFF 1-6: 11878-530-4,46-395.33-3,33-163 – EKM: 12472 6: 12811-570-4,45-448-3,50-767 – EKM: 13601 End-Road Beacon ET Jew.-Acres Sharky ET
Näsi Janne Hämeenlinna KYYTI 100 – 11175553 F 1-7: 11551-449-3,89-403.29-3,49-126 – EKM: 11471 3: 13010-480-3,69-468-3,60-55 – EKM: 12707 VH Toftegaard Planet Pop Ahosen Pasanen Tv
Vainion maito Akaa Jill 100 – 10751123 F 1-7: 10665-455-4,26-390.86-3,66-398 – EKM: 11221 6: 11623-524-4,51-456-3,92-1322 – EKM: 12805 Dansire Shottle Sol Heikuran Mikkantuu Tv
Hölttä Samuel ja Kirsi Joutsa Jolokki 100 – 10759428 F 1-7: 10045-321-3,20-280.86-2,80-499 – EKM: 8589 6: 12306-484-3,93-399-3,24-188 – EKM: 12048 Duckett-SA Fremont ET Hartikkalan Ypse TV
Lukkari Jussi ja Risto Kouvola jöska 100 – 196795 FFF 1-5: 11918-506-4,24-429.80-3,61-29 – EKM: 12455 2: 13321-491-3,69-482-3,62-10 – EKM: 13026 De-Su 521 Bookem ET F Engard Tv
Saramäki Elias ja Anni Enonkoski Kelo 100 – 183998 F 1-6: 11498-461-4,01-368.67-3,21-123 – EKM: 11334 6: 15542-564-3,63-489-3,15-16 – EKM: 14525 VH Lopolan Fibrax Fan Mäntylän Rakuuna Tv
Häkkinen Teemu Pieksämäki T. Hassu 100 – 1408593 A 1-7: 10217-508-4,97-370.14-3,62-26 – EKM: 11601 4: 11637-518-4,45-405-3,48-15 – EKM: 12342 S Adam Larch Grove Mischief
Ollikainen Mika ja Mirja Lapinlahti Juhla 100 – 10888888 R 1-6: 11265-401-3,56-344.00-3,05-66 – EKM: 10346 6: 12951-466-3,60-388-3,00-135 – EKM: 11905 VH Hougaard Shottle Single V Bojer Tv
Pekkarinen Tatu ja Niina Kuopio Lillukka 100 – 191237 FFF 1-5: 12618-489-3,87-436.80-3,46-162 – EKM: 12476 5: 14987-528-3,52-496-3,31-476 – EKM: 14001 VH Sammatin Man-O-Man Maine ET Dansire Ramos Rödding
Korhonen Tuomo ja Merja Rautavaara Jekku 100 – 10739607 A 1-6: 11045-486-4,40-399.17-3,61-123 – EKM: 11757 5: 12868-631-4,90-467-3,63-51 – EKM: 14505 G Edbo Haapalan Romeo
Milkkivei Oy Kiuruvesi Laatokka 100 – 222828 F 1-5: 12992-516-3,97-456.40-3,51-146 – EKM: 13057 4: 15455-630-4,08-554-3,58-211 – EKM: 15809 VH Sammatin Man-O-Man Maine ET Dansire Exces Etoto
Milkkivei Oy Kiuruvesi Kätevä 100 – 11527434 R 1-5: 12830-513-4,00-487.20-3,80-63 – EKM: 13207 5: 15024-577-3,84-581-3,87-37 – EKM: 15263 VH Savelan Etoto Element Haapalan Satsi TV TL
Tikanmaito Oy Kiuruvesi J. Kenia 100 – 11133775 F 1-6: 11930-410-3,44-411.50-3,45-375 – EKM: 11150 4: 13864-459-3,31-462-3,33-71 – EKM: 12617 Gen-I-Beq Brawler Ginary Twister
Tikanmaito Oy Kiuruvesi J. Jiiri 100 – 10846608 A 1-6: 11188-418-3,74-368.17-3,29-48 – EKM: 10729 4: 12720-435-3,42-415-3,26-43 – EKM: 11677 Palmyra Tri-Star Burdette Lagace Modem ET
Leskinen Anne Kuopio Jasmine 100 – 10915620 A 1-5: 12362-540-4,37-406.20-3,29-180 – EKM: 12801 5: 14209-619-4,36-454-3,20-293 – EKM: 14593 R David Heisalan Ponnistus
Leskinen Anne Kuopio Hymy 100 – 10208703 F 1-7: 11165-488-4,37-363.29-3,25-143 – EKM: 11535 7: 12381-654-5,28-421-3,40-144 – EKM: 14310 Macomber O-Man Bogart Menuet
Kauppinen Antti Vieremä P. Ivalo ET 100 – 1352906 A 1-6: 10947-519-4,74-389.17-3,55-147 – EKM: 12056 6: 11337-552-4,87-414-3,65-189 – EKM: 12751 V Föske Botans
Larilahti Jarmo Rautalampi herkku 100 – 10181933 A 1-7: 10007-390-3,89-330.29-3,30-60 – EKM: 9793 5: 11132-373-3,35-376-3,38-24 – EKM: 10224 Asmo Tosikko Et Asmo Sopraano Et
Juntunen Juha ja Pirkko Kiuruvesi Hope 100 – 10068644 F 1-8: 9311-343-3,68-310.75-3,34-132 – EKM: 8897 5: 11618-411-3,54-370-3,18-123 – EKM: 10763 Dansire Oman Opman Levälän Summerboy TV TL
Saari Jukka-Pekka ja Jonna Nurmes Jella 100 – 190625 F 1-7: 12090-461-3,81-392.57-3,25-68 – EKM: 11659 5: 14566-495-3,40-474-3,25-96 – EKM: 13324 VH Toftegaard Planet Pop Mäntylän Rakuuna Tv
Ikonen mty Lieksa JUURI 100 – 1374255 A 1-5: 11642-558-4,79-427.00-3,67-23 – EKM: 13003 4: 13584-614-4,52-493-3,63-31 – EKM: 14677 Luoma-Tokoin Viikari Yläpihan Tosalund Et
Tuononen Marko Juuka Kauno 100 – 11200147 A 1-6: 11528-532-4,62-393.17-3,41-173 – EKM: 12397 5: 12448-585-4,70-422-3,39-307 – EKM: 13493 VR Facet Fergus Kilpisalon Toivo
Sirkkasuon-Tila Oy Tohmajärvi Jerttina 100 – 11021921 F 1-7: 11918-232-1,94-198.29-1,66-13 – EKM: 7327 2: 12609-510-4,04-450-3,57-26 – EKM: 12834 Dansire Jordan Jul D Sammy
Karjalainen Pentti ja Aune Lieksa KASTE 100 – 11126225 R 1-6: 11843-397-3,35-411.17-3,47-202 – EKM: 10963 5: 13235-468-3,54-449-3,39-25 – EKM: 12470 VH Anderstrup Man-O-Man Mandel Haapalan Satsi TV TL
Torppa Pekka Toivakka HumalajärvenJän 100 – 1327730 AAA 1-6: 10930-452-4,14-378.33-3,46-219 – EKM: 11155 6: 13356-543-4,07-456-3,41-138 – EKM: 13469 R Facet Särkijärven Taku
Mäkelä Marko Karstula Jasmiini 100 – 1355962 A 1-6: 12226-472-3,86-428.00-3,50-212 – EKM: 12107 6: 13542-533-3,94-476-3,51-154 – EKM: 13548 Womtorp Lammin Pallas
Viitala Marko Kurikka Jusutar 100 – 11073110 A 1-6: 11820-490-4,14-407.67-3,45-241 – EKM: 12065 5: 13727-608-4,43-490-3,57-341 – EKM: 14616 VR Edbo Höreda Enox Kilpisalon Toivo
Latojoen Farmi Oy Alajärvi joulutonttu 100 – 11128811 R 1-5: 13297-394-2,96-335.40-2,52-65 – EKM: 10702 5: 14749-563-3,82-488-3,31-20 – EKM: 14307 Shady Walnut Conn
Gäddnäs Markus Luoto GULLÖGA 100 – 11129078 B 1-5: 12864-478-3,72-429.00-3,33-100 – EKM: 12345 5: 14622-557-3,81-493-3,37-154 – EKM: 14241 Nora Prästgård Ranta-Ahon Passeli
Tokola Oskari ja Katja Kannus Joule 100 – 11129879 R 1-6: 11320-413-3,65-379.67-3,35-50 – EKM: 10789 5: 13131-489-3,72-442-3,37-26 – EKM: 12646 Dansire Exces Etoto Mäntylän Rakuuna Tv
Vähähyyppä Lauri Kokkola Jonttu 100 – 10898601 F 1-6: 11153-556-4,98-381.33-3,42-110 – EKM: 12501 5: 13176-667-5,06-437-3,32-127 – EKM: 14790 Dansire Dahl Dundee Huitin Naksos Tv
Kukkulan Tila oy Sievi Leonora 100 – 239750 F 1-5: 14245-528-3,71-477.40-3,35-138 – EKM: 13670 3: 16321-599-3,67-546-3,35-81 – EKM: 15585 Lake-Effect AltaCaliber ET Mr Minister
Kukkulan Tila oy Sievi Loimu 100 – 239743 F 1-6: 13078-533-4,07-464.50-3,55-589 – EKM: 13337 5: 14483-577-3,98-535-3,69-311 – EKM: 14774 VH Tirsvad Limbo Loop Gran-J Oman McCormick TV TL
Järvilä mty Perho Joutava 100 – 205329 F 1-5: 12209-545-4,46-451.20-3,70-49 – EKM: 13168 4: 14266-625-4,38-512-3,59-24 – EKM: 15128 Dansire Jordan Jul Dansire Novize Nicklas
Kangas Antti Sievi Linnea 100 – 190648 FFF 1-4: 12866-461-3,59-413.00-3,21-153 – EKM: 12018 4: 16439-528-3,21-516-3,14-61 – EKM: 14517 Crackholm Fever Dansire Elvis Emmett
Vinkki Mervi ja Jukka Haapavesi Katarammu 100 – 11417324 F 1-6: 12670-454-3,59-412.00-3,25-161 – EKM: 11877 4: 13953-495-3,55-472-3,38-88 – EKM: 13156 VH Lappalan Juwel Jewel ET VAR Elvis Tv
Uusitalo Tero ja Jenni Haapavesi Kynni 100 – 173483 F 1-6: 12233-504-4,12-404.17-3,30-426 – EKM: 12316 4: 13172-552-4,19-456-3,46-255 – EKM: 13533 Dansire Mascol Mason Jobert
Uusitalo Tero ja Jenni Haapavesi N. Lehdykkä 100 – 177927 FFF 1-5: 12485-464-3,72-435.40-3,49-297 – EKM: 12132 4: 15205-570-3,75-556-3,66-224 – EKM: 15030 VH Ross Rubak Dansire Ramos Rödding
Nissinen Tarja ja Paavo Siikalatva KUMMITUS 100 – 177529 F 1-6: 12038-571-4,75-395.00-3,28-52 – EKM: 13016 6: 14298-655-4,58-475-3,32-106 – EKM: 15216 VH Bismark Bynke VH Haukiniemen Goldw Gentleman
Kallion Tila oy Nivala H. Heta 150 – 10207409 F 1-7: 13671-101-0,74-90.29-0,66-2 – EKM: 5332 2: 13504-456-3,38-409-3,03-13 – EKM: 12082 Picston Shottle ET Dixie-Lee Aaron-ET
Kotikankaan Tila Oy Nivala Jupsu 100 – 182883 FFF 1-5: 11499-497-4,33-395.00-3,44-168 – EKM: 11979 4: 13279-573-4,32-483-3,64-50 – EKM: 14024 VH Tirsvad Goldwyn Grafit D Banker
Kotipellon Tila Oy Ylivieska Larnaca 100 – 196621 FFF 1-5: 13204-489-3,71-445.40-3,37-42 – EKM: 12693 5: 14872-580-3,90-517-3,48-28 – EKM: 14769 VH Cole Clark Bomaz Mercantile ET TV
Harjapää Eero ja Anne Siikajoki Kuura 100 – 1354486 AAA 1-7: 11323-489-4,32-407.57-3,60-105 – EKM: 11934 6: 12669-533-4,21-458-3,62-161 – EKM: 13191 VR Luopajärven Facet Freak A Linné
Siltalan Maitotila Oy Utajärvi Jelena 100 – 166711 F 1-6: 11239-439-3,90-369.33-3,29-225 – EKM: 11002 3: 13307-522-3,92-444-3,34-68 – EKM: 13108 Windsor-Manor Z-Duke-ET TV TL Ollinahon Jalostus Tv
Vähätiitto Hannu ja Aino Haapajärvi Jogurtti 100 – 197576 F 1-6: 11047-399-3,61-396.33-3,59-70 – EKM: 10671 6: 12420-437-3,52-456-3,67-79 – EKM: 11943 Dansire Exces Etoto Mäntylän Rakuuna Tv
Hyvärinen Sakari Muhos Kelly 100 – 178929 F 1-5: 13363-427-3,19-484.00-3,62-339 – EKM: 12269 3: 16001-526-3,29-584-3,65-183 – EKM: 14908 Gen-I-Beq Brawler Ked Merchant Mickey TV TL TD
Ohenojan Tila Oy Siikalatva Juheila 100 – 170317 FFF 1-7: 10598-439-4,14-368.29-3,48-52 – EKM: 10833 5: 13029-566-4,34-456-3,50-37 – EKM: 13668 VH Encino Eggert Kivimäen Tamos Tv
Sillanpää Mikko ja Maiju Liminka Juola 100 – 11067104 F 2-6: 11652-448-3,85-397.00-3,41-710 – EKM: 11433 5: 14730-523-3,55-484-3,29-692 – EKM: 13784 VH Sammatin Alexander AkseliET Välikummun Ammus TV
Hakkarainen Teemu Sotkamo Kimallus 100 – 199519 F 1-5: 11921-469-3,93-408.20-3,42-173 – EKM: 11838 5: 13749-496-3,61-450-3,27-310 – EKM: 12947 VH Ross Rubak Dansire Oman Orange
Niskanen Mika Kuhmo JAFFA 100 – 1405071 AAA 1-5: 11628-494-4,25-391.20-3,36-36 – EKM: 11938 4: 13368-588-4,40-456-3,41-30 – EKM: 14021 Buckarby ASMO Ananas ET

Heinäkuu 2023

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
Tuominen Jukka Lieto Jelena 100 – 195121 FFF 1-6: 12520-499-3,99-431.33-3,45-152 – EKM: 12538 4: 14414-561-3,89-469-3,25-34 – EKM: 14053 VH Lykousminde Mascol Max Jurus ET Tv Tl
Sankari Marko Pöytyä K. Justus 100 – 10914552 R 1-4: 11897-548-4,60-382.00-3,21-282 – EKM: 12589 4: 14724-616-4,18-481-3,27-157 – EKM: 14893 Dansire Jordan Jul Lapskallion Oore Td Tv
Raitinpää Jari ja Elina Jämijärvi Jubbiina 100 – 170707 F 1-6: 11454-526-4,59-383.67-3,35-92 – EKM: 12224 6: 12793-610-4,77-423-3,31-82 – EKM: 13891 VH Syrjälän Ashlar Apu ET V Haslund
Maatalousyhtymä Vanhatalo Juho ja Heikki Siikainen V. S. Nora 100 – 180075 F 1-5: 13317-492-3,69-418.20-3,14-182 – EKM: 12543 4: 14710-551-3,75-464-3,15-28 – EKM: 13966 Pine-Tree Sid ET FusteadEmoryBlitzET
Kurki Jarmo Kankaanpää Justiina 100 – 1428523 A 1-6: 11813-445-3,77-380.50-3,22-39 – EKM: 11307 4: 13853-492-3,55-448-3,23-12 – EKM: 12909 Asmo Ullimulli  ET S Adam
Tuohiluoma Reima ja Päivi Karvia JOHANNA 100 – 174775 F 1-6: 11869-435-3,66-365.17-3,08-70 – EKM: 11077 6: 14510-502-3,46-443-3,05-56 – EKM: 13157 VH Rönhave Cole Cadiz D Banker
Perttula Mikko Kangasala KIDE 100 – 11479407 F 1-5: 13281-556-4,19-454.60-3,42-33 – EKM: 13601 5: 15773-693-4,39-564-3,58-42 – EKM: 16734 VH Zenith Zac Mattilan Alfa TV
Tallila Esa Tapio Virrat Kristalli 100 – 174783 FFF 1-6: 12284-452-3,68-404.67-3,29-140 – EKM: 11694 4: 14083-563-4,00-515-3,66-42 – EKM: 14349 De-Su 521 Bookem ET Dansire Dahl Dundee
Vainion maito Akaa Ira 100 – 1338037 A 1-7: 10448-435-4,16-371.43-3,56-246 – EKM: 10771 7: 12088-472-3,90-442-3,66-108 – EKM: 12179 Ojatalon Toho ET Asmo Siirakki Et
Sippu Hannele Kouvola Öre 100 – 9365762 A 1-9: 7850-300-3,82-240.88-3,07-114 – EKM: 7474 7: 9189-343-3,73-288-3,13-51 – EKM: 8695 Niemelän Ooppium Heikkilän Kingi
Anttonen Mika Parikkala Kuun-Valo 100 – 197044 FFF 1-5: 12994-483-3,72-452.80-3,48-103 – EKM: 12625 4: 14661-529-3,61-524-3,57-98 – EKM: 14148 VH Massey Meno Dansire Exces Evald
Lapatto MTY Savitaipale Lapu 100 – 199404 FFF 1-5: 14542-482-3,31-488.60-3,36-80 – EKM: 13272 4: 16881-496-2,94-557-3,30-180 – EKM: 14553 VH Bismark Bynke VH Rönhave Cole Cadiz
Tella Riku Ruokolahti Linnea 100 – 222547 F 2-4: 16201-658-4,06-588.00-3,63-328 – EKM: 16599 3: 17457-691-3,96-605-3,47-243 – EKM: 17445 VH Ross Rubak Mäntylän Rakuuna Tv
Hokkanen Pekka ja Ann-Helena Kangasniemi H. Hedelmä 100 – 315084 SSS 1-8: 9717-401-4,13-301.88-3,11-198 – EKM: 9644 6: 11784-493-4,18-362-3,07-23 – EKM: 11743 Hulikan Eeben Upokas
Hall Hans ja Minna Leppävirta LAURA 100 – 11172760 F 1-5: 13630-483-3,54-415.00-3,04-356 – EKM: 12489 5: 16078-577-3,59-498-3,10-675 – EKM: 14886 Farnear-TBR AltaAvalon ET Andacres Morty Onward TV TL
Hytönen Petri ja Back-Hytönen Minna Vesanto Halonen 150 – 205719 F 1-9: 13396-508-3,80-420.22-3,14-89 – EKM: 12782 6: 14890-597-4,01-460-3,09-21 – EKM: 14541 Loikkalan Yamssi TV Huitin Naksos Tv
Hentilä Jukka ja Venla Vieremä jalokivi 100 – 1368276 A 1-7: 10052-438-4,36-361.14-3,59-61 – EKM: 10633 7: 11629-525-4,51-440-3,78-113 – EKM: 12695 V Föske Asmo Sale Et
Komulainen Pekka ja Riitta Vieremä Iredessa 100 – 1369396 A 2-8: 10383-443-4,26-380.43-3,66-47 – EKM: 10922 6: 12284-526-4,28-460-3,74-54 – EKM: 13025 R Facet Asmo Safir Et
Laajalahti Mikko ja Heli Iisalmi K. Enya 100 – 1320594 AAA 1-7: 9936-261-2,63-204.67-2,06-224 – EKM: 7241 2: 9759-380-3,89-312-3,20-43 – EKM: 9474 Asmo Sale Et B Jurist
Eskelinen Jari ja Nyyssönen Tiina Siilinjärvi Kiti 100 – 187191 FFF 1-5: 13449-520-3,87-496.60-3,69-103 – EKM: 13525 4: 14876-575-3,87-559-3,76-58 – EKM: 15032 VH Engkjaergaard Massey Melos D Banker
MTY Maitohovi Vesanto Import 100 – 160112 F 1-8: 10330-417-4,03-369.50-3,58-414 – EKM: 10504 6: 12312-514-4,17-464-3,77-267 – EKM: 12916 Dansire Epalier Export VAR Elvis Tv
Remes Riku ja Suvi Vieremä Justiina 100 – 10584770 R 1-6: 11944-492-4,12-398.17-3,33-40 – EKM: 12051 5: 13695-539-3,94-451-3,29-12 – EKM: 13466 Dansire Exces Etoto Ahosen Pasanen Tv
Jauhiainen Markku Pielavesi Jenkka 100 – 11066049 R 1-6: 12210-522-4,27-434.00-3,55-291 – EKM: 12753 3: 13168-589-4,47-484-3,68-60 – EKM: 14199 VH Kiviniemen Bertil Bronto Mäntylän Rakuuna Tv
Pulkka Teemu ja Tarja Sonkajärvi M. Kaunis 100 – 189341 F 1-4: 13440-544-4,05-463.00-3,44-553 – EKM: 13559 3: 15348-627-4,09-525-3,42-236 – EKM: 15522 VH Massey Meno Törlan
Lammasahon tila Iisalmi Karamelli 100 – 1416253 A 1-6: 12004-521-4,34-434.50-3,62-115 – EKM: 12695 6: 14767-605-4,10-518-3,51-171 – EKM: 15055 VR Hällom Stenkulla Hives A Linné
Turhanen Lea Nurmes JENI 100 – 1338478 A 1-6: 10738-503-4,69-367.67-3,42-46 – EKM: 11651 5: 11306-571-5,05-399-3,53-117 – EKM: 12860 Asmo Tosikko Et Asmo Sale Et
Saastamoinen Mika ja Sari Nurmes KIPINÄ 100 – 198631 F 1-5: 12689-577-4,55-465.80-3,67-97 – EKM: 13793 4: 14373-665-4,63-536-3,73-70 – EKM: 15827 VH Bismark Bostrup Dansire Oman Orange
Koivikon Kartano oy Kitee K. Jeva 100 – 10824459 B 1-7: 11168-439-3,93-400.00-3,58-515 – EKM: 11227 5: 14139-500-3,54-508-3,59-137 – EKM: 13541 R David Andersta 1967
Makkonen Kalle ja Kirsi Savonlinna Kaislatar 100 – 10898273 F 1-6: 11765-481-4,09-422.50-3,59-165 – EKM: 12062 4: 13132-572-4,36-512-3,90-257 – EKM: 14198 VH Tirsvad Goldwyn Grafit Dansire Oman Opman
Ilomäki Antti ja Leena Jämsä K. Juku 100 – 11086045 A 1-6: 12210-461-3,78-409.00-3,35-68 – EKM: 11821 3: 14920-545-3,65-486-3,26-37 – EKM: 14115 Jelyca Oblique Tyrisevän Miqur
Rantanen Ari Äänekoski ihme 100 – 152572 F 1-7: 10995-513-4,66-362.57-3,30-30 – EKM: 11792 6: 11915-515-4,32-411-3,45-16 – EKM: 12421 Mäntylän Rakuuna Tv Wonderboy
Paanalan Tila Oy Viitasaari Kullankallis 100 – 11306307 A 1-6: 12785-510-3,99-457.67-3,58-76 – EKM: 12933 5: 14757-606-4,11-541-3,67-135 – EKM: 15242 VR Hauta-Ahon Tosikko Telex Peltosaaren Melli
Muhonen Kirsi ja Tero mty Pihtipudas Laventeli 100 – 11416405 R 1-5: 13225-533-4,03-424.00-3,21-48 – EKM: 13068 5: 15350-561-3,65-495-3,22-6 – EKM: 14486 Mäntylän Rakuuna Tv Huitin Naksos Tv
Järvinen Sami ja Ulla Alavus Jäähile 100 – 10662494 R 1-6: 11756-430-3,66-394.00-3,35-85 – EKM: 11216 4: 13782-498-3,61-457-3,32-60 – EKM: 13034 Dansire Exces Etoto Fänriksgård 5261
Rajala Anne Kurikka L.Jenna 100 – 1354659 A 1-7: 10765-464-4,31-356.71-3,31-25 – EKM: 11096 6: 12503-513-4,10-405-3,24-37 – EKM: 12497 Ojatalon Toho ET Andersta 1967
Nevamäki Mari ja Risto Kauhava Jaana 100 – 11024938 F 1-7: 10847-507-4,67-397.00-3,66-163 – EKM: 11949 4: 12806-726-5,67-473-3,69-140 – EKM: 15695 S Ross TV TL D Banker
Pennala Sami ja Outi Alavus Huurre 100 – 219560 F 1-8: 9868-441-4,47-356.63-3,61-146 – EKM: 10587 6: 11203-489-4,36-403-3,60-240 – EKM: 11865 R-E-W Buckeye ET Kivimäen Tamos Tv
Lakso Matti ja Kati Kauhajoki Hymyhuuli 100 – 150247 F 1-8: 9860-469-4,76-364.38-3,70-352 – EKM: 10990 5: 13620-589-4,32-505-3,71-158 – EKM: 14474 Lutz-Brookv.Burt ET TV TL R-E-W Buckeye ET
MTY Istolahti MMPT Seinäjoki O.Laavatar ei voi kk 1-5: 13987-493-3,53-484.00-3,46-30 – EKM: 13237 4: 15974-544-3,41-556-3,48-14 – EKM: 14905 Sterngold Synergy Altajenkins
MTY Istolahti MMPT Seinäjoki O.ledu 100 – 11596429 F 1-5: 14439-525-3,63-505.20-3,50-219 – EKM: 13896 4: 16926-635-3,75-597-3,53-81 – EKM: 16568 Lake-Effect AltaCaliber ET Lopolan Yrassik ET
Yli-Hynnilän tila mty Kuortane JohtoTähti 100 – 10766677 R 1-7: 11431-467-4,09-362.14-3,17-98 – EKM: 11340 6: 13223-529-4,00-418-3,16-25 – EKM: 12972 Pursuit September Storm ET Looster
Gammelgård Henrik och Marianne Vöyri Gotta 100 – 1360278 A 1-6: 12444-537-4,32-430.67-3,46-94 – EKM: 12975 6: 13259-604-4,56-470-3,54-279 – EKM: 14297 VR Tammenpään Adam Afa Laurilan Ipollo
Prittinen Antti Kalajoki Juolukka 100 – 10820454 R 2-5: 12581-416-3,30-402.75-3,20-179 – EKM: 11310 5: 13933-475-3,41-458-3,29-42 – EKM: 12799 VH Lynggaarden Onside Op Dansire Calano Costa
Klemola Kari ja Anna-Mari Kokkola K. Jääkukka 100 – 172628 F 1-6: 12231-477-3,90-419.00-3,43-144 – EKM: 12092 6: 14114-512-3,63-478-3,39-22 – EKM: 13449 Braedale Goldwyn Picston Shottle ET
Päiväniemi Oy Veteli KAIJAKOO 100 – 183954 F 1-5: 14083-574-4,08-482.80-3,43-193 – EKM: 14237 4: 16179-729-4,51-559-3,46-328 – EKM: 17236 VH Kelovaaran Prince Penna ET O-View Zenith TV TL ET
Mäkelä Jarkko Kokkola KESY 100 – 11478187 B 1-6: 12345-519-4,21-445.33-3,61-200 – EKM: 12844 6: 15872-655-4,13-536-3,38-29 – EKM: 16079 R David VR Nurmelan Record Rambo
Hangasmaa Markku ja Pöntiö Tuula Toholampi Janita 100 – 11061832 F 1-6: 11378-427-3,75-414.33-3,64-95 – EKM: 11242 6: 13271-490-3,69-488-3,68-114 – EKM: 13048 Dansire Exces Etoto Ollinahon Jalostus Tv
Jokitalo Veikko ja Irina Sievi Kymppi 100 – 222564 F 1-5: 13760-545-3,96-432.40-3,14-114 – EKM: 13410 3: 14890-593-3,98-464-3,12-57 – EKM: 14523 VH Bismark Bynke Heldostar
JR Farm Oy Perho Juoru 100 – 10876395 A 1-6: 10935-485-4,44-427.33-3,91-143 – EKM: 11939 6: 13215-555-4,20-520-3,93-386 – EKM: 14073 Kilpisalon Toivo Asmo Sale Et
Rahko Juhani ja Liisa Alavieska Kukka 100 – 11054418 A 1-6: 12053-517-4,29-411.17-3,41-91 – EKM: 12485 4: 12731-545-4,28-454-3,57-83 – EKM: 13322 VR Facet Fergus Kilpisalon Toivo
Väänänen Timo ja Anu Muhos Jenifer 100 – 167173 F 1-6: 11536-500-4,33-393.83-3,41-85 – EKM: 12007 2: 12278-459-3,74-428-3,49-90 – EKM: 11960 VH Tirsvad Goldwyn Grafit Ollinahon Jalostus Tv
Peltokankaan Tila Oy Nivala Ipanaxs 100 – 1344728 AAA 1-7: 10739-467-4,35-402.86-3,75-147 – EKM: 11480 4: 11677-522-4,47-437-3,74-535 – EKM: 12648 Asmo Ullimulli  ET Viikin Record
Kangas Hannu Nivala Hillamarja 100 – 10014591 F 1-7: 10841-547-5,05-383.43-3,54-100 – EKM: 12336 7: 13381-680-5,08-446-3,33-24 – EKM: 15069 D Banker Ollinahon Jalostus Tv
Niemelä Tommi Pyhäjoki Lumikki 100 – 195103 FFF 1-5: 13142-536-4,08-460.40-3,50-149 – EKM: 13369 3: 15366-618-4,02-534-3,48-60 – EKM: 15486 VH Cole Clark Dansire Exces Etoto
Turpeinen Seppo Taivalkoski ILLA 100 – 10674835 R 1-7: 11865-447-3,77-398.71-3,36-200 – EKM: 11488 5: 13996-534-3,82-478-3,42-28 – EKM: 13688 Mäntylän Rakuuna Tv
Heikkilä Aimo ja Pasi Ylivieska Kirppu 100 – 11297833 A 1-5: 12987-583-4,49-420.40-3,24-548 – EKM: 13595 5: 15622-703-4,50-504-3,23-444 – EKM: 16356 VR Cirkel Cigar VR Kotirannan Safir Suuri
Uitto Jaakko ja Liikanen Marjo Tyrnävä Eela 100 – 1340298 A 1-8: 9399-462-4,91-331.00-3,52-40 – EKM: 10527 6: 11443-548-4,79-388-3,39-14 – EKM: 12529 Asmo Yaska ET Kellcrest Unix Et
Vuorenmaan maatila oy Haapavesi Kihokki 100 – 182177 F 1-5: 12930-463-3,58-428.00-3,31-66 – EKM: 12176 4: 15328-575-3,75-496-3,24-33 – EKM: 14659 Dansire Exces Etoto Gibor
Sutela Heikki Lumijoki Hulivili 100 – 10505385 R 1-8: 9702-456-4,70-338.75-3,49-110 – EKM: 10596 4: 10829-492-4,54-410-3,79-72 – EKM: 11862 Mäki-Iston Yhtälö Tyrisevän Miqur
Karhu Paavo ja Lassila Maarit Nivala Imago 100 – 1344704 A 1-7: 11327-471-4,16-379.29-3,35-43 – EKM: 11495 6: 13313-561-4,21-453-3,40-27 – EKM: 13655 Aholan Unyrkki Et Niemelän Ooppium
Niskanen Ville Sotkamo Immi 100 – 1367821 A 1-8: 10236-479-4,67-351.13-3,43-204 – EKM: 11096 6: 11364-543-4,78-388-3,41-99 – EKM: 12448 R Facet Purolan Orkko
Maitopisara Oy Puolanka JÄRVIKAISLA 100 – 187247 F 1-5: 11630-541-4,65-408.40-3,51-69 – EKM: 12647 5: 14385-698-4,85-487-3,39-23 – EKM: 15855 VH Tirsvad Goldwyn Grafit End-Rd PVF BoliverET
Korvuo Markku Suomussalmi Justiina 100 – 186510 FFF 1-6: 11819-478-4,04-405.17-3,43-91 – EKM: 11901 6: 13381-557-4,16-457-3,42-171 – EKM: 13654 VH Hämälän Bogart Bond San Fiorano S. Fibrax TL TV TF
Ronkainen Arto Sotkamo Ilona 100 – 235667 F 1-7: 10741-399-3,72-360.86-3,36-71 – EKM: 10331 4: 13585-457-3,36-439-3,23-134 – EKM: 12346 Haapalan Satsi TV TL Soinin Uniikki Tv
Matti Markku ja Marja-Riitta Pello Julleri 100 – 11090306 R 1-5: 12780-503-3,94-433.60-3,39-112 – EKM: 12667 3: 13943-544-3,90-470-3,37-29 – EKM: 13735 Dansire Jordan Jul Ärtä

Kesäkuu 2023

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
Huttunen Timo Salo Ivalo 100 – 10752353 A 1-7:10886-451-4,14-376.00-3,45-245 – EKM: 11116 4:12707-497-3,91-427-3,36-92 – EKM: 12522 Asmo Ullimulli  ET Lars Larsgård
Kasvala Päivi ja Lainio-Kasvala Hannu Salo K. Jakaranda 100 – 240124 F 1-6:11468-488-4,26-407.17-3,55-109 – EKM: 11951 4:14767-615-4,16-519-3,51-162 – EKM: 15185 Clear-Echo Alta R2 ET Emerald ACR-SA T-Baxter
Hyssälä Petri Paimio Ihme 100 – 1346733 AAA 1-7:10624-459-4,32-366.14-3,45-177 – EKM: 11072 7:13290-503-3,78-440-3,31-37 – EKM: 12841 Ojatalon Toho ET Purolan Orkko
Hakala Juha ja Marjut Eura Jamaika 100 – 177984 FFF 1-5:11969-548-4,58-389.80-3,26-153 – EKM: 12674 4:16582-737-4,44-547-3,30-306 – EKM: 17341 Dansire Shottle Sol Wa-Del Rice Holman ET
Kujansuu mty Jämijärvi Inari 100 – 1344021 AAA 1-6:11593-534-4,61-426.00-3,67-87 – EKM: 12692 2:13204-499-3,78-527-3,99-38 – EKM: 13442 R Facet Asmo Opallo ET
Koivumäki Jyrki ja Susanna Jämijärvi I. Karkki 100 – 190509 F 1-6:13161-484-3,68-399.00-3,03-103 – EKM: 12261 5:16947-561-3,31-508-3,00-242 – EKM: 14985 Iso-Vihun Homer Windsor-Manor Z-Duke-ET TV TL
Hurvi Juha ja Tarja Kokemäki H. Jalopeno ET 100 – 1361220 AAA 1-7:11932-541-4,54-415.71-3,48-47 – EKM: 12784 6:13134-576-4,39-470-3,58-117 – EKM: 13924 Jelyca Oblique Saarelan Turandot
Pirttiniemi Mari ja Jouni Virrat Jalo 100 – 11010646 F 1-6:12575-400-3,18-357.83-2,85-69 – EKM: 10767 3:14241-451-3,17-453-3,18-82 – EKM: 12544 Sully AltaMeteor ET Ladys-ManorWildmanET
Linnainmaa Tiina ja Risto Hämeenkyrö Ipana 100 – 1411615 A 1-8:9583-380-3,97-336.13-3,51-78 – EKM: 9618 5:11453-468-4,09-412-3,60-54 – EKM: 11740 Kellolammen Aamos Vähä-Eskelin Taivas
Heikkilä Antti-Jussi Kangasala Asa 150 – 196699 F 1-10:11669-457-3,91-407.20-3,49-241 – EKM: 11619 7:13883-531-3,82-482-3,47-121 – EKM: 13654 V Hotson Okendo
Maatila Mäntylä Oy Ikaalinen Joulutähti 100 – 181196 F 1-6:11696-519-4,44-403.67-3,45-72 – EKM: 12359 3:13543-651-4,81-478-3,53-39 – EKM: 15002 VH Jurus Bjäragården Job Nyeng Yester ET TV
Alastalo mty Janakkala HYVÄKÄS 100 – 10017714 F 1-8:9538-428-4,49-338.25-3,55-392 – EKM: 10206 6:10982-482-4,39-378-3,44-172 – EKM: 11532 Haapalan Satsi TV TL Söyringin Ulrich Et Tv
Rauhamaa Sonja Kärkölä R. Ihme 100 – 1347518 A 1-6:12055-458-3,80-392.50-3,26-142 – EKM: 11614 4:13214-498-3,77-434-3,28-310 – EKM: 12715 Ayr-Phoe Ideostar ET Duo Star Normandin
Salonen Toni Mäntsälä HH.Lobelta 100 – 11511961 F 1-4:15096-545-3,61-469.25-3,11-318 – EKM: 14026 3:17052-660-3,87-574-3,37-195 – EKM: 16727 Synergy Altajenkins Schilldale Outbound ET
Kemppi Matti Hartola Kikkoman 100 – 11131040 F 1-5:13506-502-3,72-438.80-3,25-17 – EKM: 12876 5:14489-590-4,07-481-3,32-25 – EKM: 14518 VH Kallion McCormick Mito Jelder
Pulkkinen Mty Hollola SOODA 100 – 10999413 B 1-6:11791-498-4,22-386.50-3,28-16 – EKM: 11988 3:13295-517-3,89-447-3,36-15 – EKM: 13067 Pell-Pers Asmo Safir Et
Hölttä Samuel ja Kirsi Joutsa Ihme 100 – 10708542 F 1-6:12041-412-3,42-328.33-2,73-90 – EKM: 10557 5:13372-611-4,57-438-3,28-106 – EKM: 14164 B Rock Mäntylän Rakuuna Tv
Kivelä Juha ja Tuomas mty Hamina Helmi 100 – 9798230 F 1-8:9760-369-3,78-338.00-3,46-52 – EKM: 9543 5:11763-452-3,84-405-3,44-122 – EKM: 11569 Mäntylän Rakuuna Tv F Engard Tv
Vainikka Sanni Lappeenranta Hoitsu 100 – 10364321 B 1-8:9944-451-4,54-342.50-3,44-171 – EKM: 10624 4:11612-525-4,52-400-3,44-161 – EKM: 12383 S Adam Ruokoniemen Orava
Kokkola Sini ja Lapatto Pekka Savitaipale Irionkka 100 – 10826121 A 1-8:10318-443-4,29-348.63-3,38-124 – EKM: 10658 7:11378-498-4,38-382-3,36-39 – EKM: 11856 VR Haapalan Record Riemu Ruokoniemen Orava
Hiirenmaa mty Mikkeli Iiris 100 – 10724571 F 1-7:10999-416-3,79-372.29-3,38-434 – EKM: 10692 6:12448-484-3,89-422-3,39-72 – EKM: 12261 Dansire Exces Etoto Kaijanmäen Yoman
Kääriäinen Ville Juva Jatko 100 – 10861428 F 1-6:11536-391-3,39-363.17-3,15-93 – EKM: 10448 4:13922-513-3,68-462-3,32-20 – EKM: 13290 Dansire Oman Orange Jelder
MTY Muhonen Joona ja Matias Savonlinna Lemon 100 – 177775 FFF 1-5:14326-543-3,79-475.00-3,32-10 – EKM: 13862 4:16366-621-3,79-568-3,47-7 – EKM: 16034 VH Anderstrup Massey Miracle Giabo
Nousiainen Jarmo Enonkoski Inkku 100 – 10601300 F 1-8:10371-463-4,46-363.00-3,50-22 – EKM: 11026 6:12413-565-4,55-425-3,42-14 – EKM: 13263 VH Märsyn Ashlar Aarre Risbak Unit Et Tv
Sallinen Sakari ja Tellervo Savonlinna Impi 100 – 10485058 A 1-7:10778-491-4,56-363.14-3,37-562 – EKM: 11480 7:12392-587-4,74-418-3,37-150 – EKM: 13472 Kilpisalon Toivo Savian Vihtori
Vauhkonen Joonas Juva Hutsku 100 – 172725 F 1-7:10678-113-1,06-96.00-0,90-16 – EKM: 4782 2:10444-454-4,35-347-3,32-98 – EKM: 10817 VAR Elvis Tv Mäntylän Rakuuna Tv
Eskelinen Martti Kuopio Jäkkärä 100 – 10825235 B 1-6:11319-406-3,59-356.83-3,15-291 – EKM: 10529 5:14648-499-3,41-442-3,02-228 – EKM: 13147 R David Ruokoniemen Orava
Tikkanen Sini Eerika Karoliina Kiuruvesi Juhlamokka 100 – 176238 F 1-6:11301-435-3,85-373.50-3,31-135 – EKM: 11003 3:12984-541-4,17-438-3,37-17 – EKM: 13213 Mäntylän Rakuuna Tv Huitin Naksos Tv
Milkkivei Oy Kiuruvesi Kaste 100 – 186772 FFF 1-5:12779-482-3,77-441.80-3,46-21 – EKM: 12477 5:15185-550-3,62-514-3,38-23 – EKM: 14458 VH Tirsvad Limbo Loop VH Tolstrupgaard Sammy Salomon
MTY Herranen Kari ja Karri Kiuruvesi LEIJA 100 – 194925 FFF 1-5:13071-521-3,99-468.20-3,58-161 – EKM: 13226 3:14005-546-3,90-512-3,66-220 – EKM: 14099 VH Anderstrup Massey Miracle Marjalan Taco Tv
Rojo Petri ja Liisa Siilinjärvi Johto 100 – 11075054 F 1-6:12721-487-3,83-423.67-3,33-157 – EKM: 12380 5:13560-534-3,94-457-3,37-27 – EKM: 13418 End-Road Beacon ET Mäntylän Rakuuna Tv
Lappalainen Paavo ja Minna Kuopio Jölinä 100 – 233997 F 1-6:13385-451-3,37-397.83-2,97-191 – EKM: 11908 4:16811-573-3,41-524-3,12-318 – EKM: 15221 VH Bobas Black Alapihan Oikki ET Tv
Rissanen Markku Kuopio Jonna 100 – 10777577 F 1-6:11964-552-4,62-434.67-3,63-73 – EKM: 13069 4:13385-582-4,35-495-3,70-40 – EKM: 14252 VH Planet Peder Mäntylän Rakuuna Tv
Partanen Juha ja Auli Kiuruvesi JOJO 100 – 10703578 A 1-7:11115-463-4,17-402.00-3,62-106 – EKM: 11518 4:11955-559-4,68-435-3,64-45 – EKM: 13153 Nora Prästgård Alakedon Vainu
Savolainen Martti ja Riitta Viitasaari Jalotar 100 – 10614343 A 1-7:10157-455-4,48-376.57-3,71-36 – EKM: 10985 7:11678-508-4,35-442-3,78-74 – EKM: 12516 Nora Prästgård Asmo Sale Et
Penttilän Maito oy Hankasalmi LOTTO 100 – 11545674 R 1-4:14366-539-3,75-477.25-3,32-33 – EKM: 13830 3:15130-578-3,82-535-3,54-36 – EKM: 14947 H.H. Bomaz Riuttalan Ykä
Paanalan Tila Oy Viitasaari Kimuli 100 – 11303683 F 1-5:12884-463-3,59-397.00-3,08-16 – EKM: 11918 4:14793-474-3,20-451-3,05-15 – EKM: 12947 VH Bismark Bynke VAR Elvis Tv
Sointulan Tila Pihtipudas Isse ei voi kk 1-8:9552-461-4,83-340.38-3,56-158 – EKM: 10632 6:11124-548-4,93-392-3,52-234 – EKM: 12480 Ligö
Keisala Kari, Merja ja Aleksi mty Alavus MADEIRA 100 – 229760 F 1-4:16191-606-3,74-505.25-3,12-120 – EKM: 15327 3:17624-616-3,50-561-3,18-264 – EKM: 16233 Claynook Tennessee Regancrest Baltimor ET
Rintakomsi mty Teuva Iina 100 – 1383003 A 1-7:10594-413-3,90-339.86-3,21-60 – EKM: 10296 7:12722-505-3,97-403-3,17-106 – EKM: 12439 Asmo Tosikko Et Purolan Orkko
MTY Istolahti MMPT Seinäjoki O.Jada 100 – 11068802 F 1-6:12204-451-3,70-403.67-3,31-294 – EKM: 11658 4:14102-558-3,96-448-3,18-402 – EKM: 13776 Regancrest Altaiota ET V Curtis
Eriksson Sofia Vöyri Kiara 100 – 238200 F 1-6:12675-557-4,39-450.17-3,55-48 – EKM: 13421 5:14815-658-4,44-522-3,52-29 – EKM: 15744 D Groovy Grove VH Lohenojan Jelder Jali
Ala-Sorvari Oy Kalajoki Lodal 100 – 11750249 F 1-5:14957-548-3,67-524.20-3,50-100 – EKM: 14460 4:18061-716-3,96-660-3,65-16 – EKM: 18325 VH D Orange Tolfsgård Odal Lapskallion Oore Td Tv
Pietilä Teemu ja Riikka Kokkola Jetset 100 – 207816 FFF 1-6:12589-581-4,62-449.83-3,57-122 – EKM: 13698 2:14023-624-4,45-494-3,52-14 – EKM: 14916 VH Kallion McCormick Mito Lopolan Y-Jurus TV
Helminen Anu ja Juha Reisjärvi Jutta 100 – 1360781 A 1-6:12280-473-3,85-413.67-3,37-200 – EKM: 12023 5:13769-546-3,97-459-3,33-14 – EKM: 13632 VR Antimäen Tosikko Tango Asmo Ylex ET
Kukkulan Tila oy Sievi Lulpu 100 – 207264 F 1-4:14452-534-3,70-499.75-3,46-260 – EKM: 13970 3:16804-631-3,76-587-3,49-332 – EKM: 16412 VH Tronsmark Grafit Gavin Ensenada Taboo Planet ET
Tikkakoski Aki Markus Veteli Lakka 100 – 11569161 F 1-4:13975-537-3,84-444.25-3,18-49 – EKM: 13460 3:17236-625-3,63-554-3,21-11 – EKM: 16192 VH Onside Osmus Haapalan Satsi TV TL
Ilola mty Reisjärvi Imarre 100 – 168316 FFF 1-8:9856-494-5,01-355.13-3,60-101 – EKM: 11219 5:10936-540-4,94-394-3,60-37 – EKM: 12351 Gran-J Oman McCormick TV TL V Hotson
Ilola mty Reisjärvi Iskelmä 100 – 10478041 F 1-7:11076-392-3,54-348.29-3,14-170 – EKM: 10233 3:13361-467-3,50-419-3,14-110 – EKM: 12258 Mario Xacobeo ET TV TL Picston Shottle ET
Havukan oy Reisjärvi MOIKU 100 – 240470 F 1-4:16486-553-3,35-567.50-3,44-309 – EKM: 15231 3:18991-644-3,39-663-3,49-154 – EKM: 17702 VH Tirsvad Limbo Loop VH Bismark Bynke
Isolankila Vesa Kokkola HOPPU 100 – 9920002 F 1-8:9363-439-4,69-341.25-3,64-73 – EKM: 10319 4:10043-518-5,16-377-3,75-36 – EKM: 11729 Mäntylän Rakuuna Tv Björinge ET 5228
Nikula Sami, Alpo, Terttu ja Johanna MTY Kaustinen Joiku 100 – 10875249 F 1-6:11452-139-1,22-120.67-1,05-17 – EKM: 5484 2:10964-433-3,95-358-3,27-32 – EKM: 10775 VH Kankaanpään Million Mace ET Koivun Viilto TV
Maitokangas ay Sievi Kukka 100 – 11357247 R 1-6:12561-514-4,09-419.00-3,34-143 – EKM: 12630 6:13095-551-4,21-457-3,49-63 – EKM: 13509 VH Massey Meno
Alavainio Oy Kannus Juhla 100 – 1429121 A 1-6:11654-488-4,19-399.67-3,43-49 – EKM: 11941 6:14140-620-4,38-486-3,44-13 – EKM: 14835 Buckarby Asmo Sale Et
Vähäsöyrinki Arto ja Laakso Jenna Reisjärvi kiva 100 – 213581 F 1-5:12034-432-3,59-410.60-3,41-33 – EKM: 11440 5:15549-484-3,11-511-3,29-12 – EKM: 13720 VH Anderstrup Massey Miracle Lylehaven Lightning
Kreus Pasi Kokkola Konjakki 100 – 10997878 F 1-6:12503-507-4,05-405.33-3,24-44 – EKM: 12425 5:13988-513-3,67-452-3,23-12 – EKM: 13230 Vallilan Vhisky TV Kataran Vinyyli ET TV
Rahkola Esko, Riitta ja Petri mty Kokkola Jaffatar 100 – 183356 F 1-6:11460-458-4,00-396.83-3,46-29 – EKM: 11505 5:12790-538-4,21-458-3,58-12 – EKM: 13282 VH Toftegaard Planet Pop VH Bismark
Vinkki Mervi ja Jukka Haapavesi Kiivi 100 – 11356274 F 1-6:12791-435-3,40-408.33-3,19-105 – EKM: 11645 5:15014-551-3,67-490-3,26-141 – EKM: 14242 VH Salomaan Orange Olterman RGK Didrik
Keskitalo Juha Siikalatva Lumi 100 – 216977 F 1-3:14827-527-3,55-467.33-3,15-87 – EKM: 13728 3:18006-642-3,57-574-3,19-153 – EKM: 16746 Seagull-Bay Sargeant ET Peltolan  Apea TV TL
Raappana Hilja ja Markku Siikajoki LUCIA 100 – 240046 F 1-4:15298-654-4,28-566.50-3,70-45 – EKM: 16162 4:17034-719-4,22-637-3,74-72 – EKM: 17928 VH Östanå B Brilon Dansire Mascol Mason
PäiväMaito Oy Haapajärvi Lippu 100 – 210920 F 1-5:13416-520-3,87-470.80-3,51-57 – EKM: 13315 4:14968-589-3,94-522-3,49-23 – EKM: 14941 VH Legend Lumb Dansire Oman Opman
Murtoperä Samuli Pihtipudas Jouhi 100 – 11040341 A 1-6:12030-436-3,62-393.67-3,27-193 – EKM: 11353 3:13174-447-3,39-422-3,20-11 – EKM: 11991 Womtorp Asmo Sale Et
Jantunen Suvi ja Markku Haapavesi IDOLI 100 – 10534597 F 1-8:10380-467-4,49-351.75-3,39-58 – EKM: 10990 6:12578-587-4,67-422-3,36-36 – EKM: 13550 Mäntylän Rakuuna Tv V Elo
Hökkä Janne ja Piritta Oulu Lola 100 – 1350556 A 1-7:10229-502-4,91-400.57-3,92-27 – EKM: 11763 6:12108-572-4,72-463-3,82-19 – EKM: 13565 Asmo Tosikko Et Hyötylän Piuha
Hökkä Janne ja Piritta Oulu Kulta 100 – 1398767 A 1-5:12660-494-3,90-439.80-3,47-56 – EKM: 12570 5:16426-640-3,90-560-3,41-155 – EKM: 16219 Asmo Ullimulli  ET Kilpisalon Toivo
Mäkipaaso Tuija ja Eeli Oulu JESSICA ei voi kk 1-6:11292-481-4,26-381.00-3,37-453 – EKM: 11618 4:12941-543-4,20-454-3,51-636 – EKM: 13350 HOOPO Iso-Myllylän Apumies
Mty Maitokauha Merijärvi Ilme ei voi kk 1-7:11503-435-3,78-365.29-3,18-153 – EKM: 10992 7:12854-493-3,84-448-3,49-319 – EKM: 12672 Metsolan Yummy Viikin Record
Sammalkangas mty Siikajoki Kiivi 100 – 177798 FFF 1-6:12123-463-3,82-379.00-3,13-81 – EKM: 11588 6:14325-500-3,49-467-3,26-32 – EKM: 13271 Laeschway Jet Bowser ET Dansire Elvis Emmett
Isokanniainen J ja K Oulu Inna 100 – 170077 F 1-6:11559-369-3,20-379.67-3,28-110 – EKM: 10314 5:13493-390-2,89-434-3,22-79 – EKM: 11467 Dansire Shottle Skotte Sandy-Valley Bushman ET
Sutela Heikki Lumijoki Karmen 100 – 232080 F 1-6:12084-446-3,69-406.00-3,36-229 – EKM: 11583 5:13492-488-3,62-446-3,31-185 – EKM: 12755 VH Bismark Bynke Mäntylän Rakuuna Tv
Kurvinen Petri Vaala Kohtalo 100 – 213049 F 1-6:12466-523-4,19-470.50-3,77-230 – EKM: 13111 4:13356-561-4,20-512-3,83-113 – EKM: 14120 VH Getakulla Bull Beckham Mäntylän Rakuuna Tv
Parmainen Laura Sotkamo Keiju 100 – 11148734 F 1-5:12329-486-3,95-397.80-3,23-46 – EKM: 12074 4:14104-567-4,02-461-3,27-34 – EKM: 13987 Clear-Echo Alta R2 ET Sandy-Valley Bushman ET
Tolonen Mikko, Sirpa ja Pirkka mty Suomussalmi Juissi 100 – 1430441 A 1-8:10304-442-4,29-364.63-3,54-54 – EKM: 10767 5:12578-537-4,27-445-3,54-22 – EKM: 13117 R Facet Riihelän Pontus
Ronkainen Arto Sotkamo Erika 100 – 217739 F 1-9:9327-433-4,64-309.11-3,31-45 – EKM: 9993 3:10646-551-5,18-368-3,46-15 – EKM: 12212 Jylhän Ylpi TV Strandskogen Et
Maitohete Oy Puolanka kipakka 100 – 224459 F 1-5:13302-545-4,10-444.60-3,34-73 – EKM: 13389 4:15075-601-3,99-525-3,48-70 – EKM: 15137 VH Lopolan Fibrax Fan VH Haukiniemen Goldw Gentleman
Siimeksen LuomuMaito Oy Vaala Kaiku 100 – 221871 F 1-5:11398-393-3,45-344.20-3,02-197 – EKM: 10292 3:15541-575-3,70-525-3,38-159 – EKM: 14936 VH Lynggaarden Onside Op Majurin Uraani TV
Isto Martti ja Marja Tornio Indira 100 – 162690 FFF 1-7:10821-485-4,48-378.00-3,49-339 – EKM: 11531 5:11871-532-4,48-419-3,53-689 – EKM: 12679 VH Tirsvad Goldwyn Grafit D Brandy
Kuha Mauri Ranua LAMMI 100 – 206840 F 1-4:16681-571-3,42-552.25-3,31-321 – EKM: 15376 4:17423-681-3,91-608-3,49-959 – EKM: 17338 Karjakummun Iivari Dansire Exces Etoto
Jurva Janne ja Anne Tervola jeesus 100 – 1434093 A 1-6:11869-459-3,87-426.17-3,59-91 – EKM: 11843 6:13942-511-3,67-507-3,64-135 – EKM: 13618 Palmyra Jerry Bendig ET Asmo Sale Et
Karhula Kaisa Rovaniemi Kaisla 100 – 11126484 BBB 1-6:11766-474-4,03-421.67-3,58-48 – EKM: 11966 6:12963-566-4,37-479-3,70-33 – EKM: 13829 VR Facet Fimbe Kalliomäen Sauli
Mty Janne, Maria ja Mikko Pirttimaa Tornio Kummastus 100 – 211338 F 1-6:13747-414-3,01-393.17-2,86-242 – EKM: 11513 5:14757-490-3,32-459-3,11-125 – EKM: 13195 VH Dennis Drask VH Seven

Toukokuu 2023

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
Pekko Juha Orimattila Jila 100 – 10926353 B 1-6:12960-550-4,24-438.50-3,38-97 – EKM: 13315 2:14654-578-3,94-507-3,46-93 – EKM: 14613 Jelyca Oblique Tervarinteen Voimami
Kotamäki Kari Vihti IIRIS ei voi kk 1-8:10489-421-4,01-362.75-3,46-56 – EKM: 10546 3:12479-498-3,99-421-3,37-28 – EKM: 12432 S Adam Päivölän Robell
Reitti Ari ja Pia Mäntsälä Kerttu 100 – 224858 F 1-5:12939-529-4,09-480.40-3,71-107 – EKM: 13380 5:14822-584-3,94-580-3,91-277 – EKM: 15290 VH Kallion McCormick Mito Mäntylän Rakuuna Tv
Valkeapää Antti Marttila Justiina 100 – 197799 F 1-6:12082-455-3,77-402.33-3,33-82 – EKM: 11664 6:12962-491-3,79-431-3,33-214 – EKM: 12544 Dansire Oman Orange VAR Elvis Tv
Maitohuhta oy Salo Ila 100 – 1383184 A 1-7:10859-459-4,23-398.86-3,67-68 – EKM: 11385 3:11655-525-4,50-432-3,71-17 – EKM: 12640 Asmo Tosikko Et Asmo Tiksu Et
Hietanen Toni Karvia Jokeri 100 – 170952 F 1-5:12426-449-3,62-433.40-3,49-662 – EKM: 11919 5:13714-513-3,74-492-3,59-449 – EKM: 13470 Dansire Exces Etoto Strandskogen Et
Seppä Vesa ja Tarja Sastamala Ihana 100 – 1347723 AAA 1-7:10546-106-1,01-91.86-0,87-63 – EKM: 4631 5:10321-283-2,74-233-2,26-314 – EKM: 7822 R Facet Pulkkalan Olvi ET
Seppä-Murto Juha Sastamala Jogurtti 100 – 10872230 A 1-7:11289-474-4,20-384.00-3,40-133 – EKM: 11558 6:12085-506-4,19-417-3,45-137 – EKM: 12400 VR Gunnarstorp Saxebyn Gibson Asmo Tito Et
Koivumäki Jyrki ja Susanna Jämijärvi V. Limetti 100 – 190527 F 1-5:14395-555-3,86-419.40-2,91-281 – EKM: 13597 4:17114-672-3,93-495-2,89-345 – EKM: 16280 Mars Yorick ET Emerald ACR-SA T-Baxter
Myrskyranta Hanna Lempäälä Inni 100 – 10489929 F 2-6:11768-492-4,18-419.40-3,56-207 – EKM: 12164 5:13134-536-4,08-467-3,56-29 – EKM: 13413 VH Kelovaaran Ligö Lalli Pirskan Vempain ET TV
Myrskyranta Hanna Lempäälä Juttu 100 – 202977 F 2-6:12394-477-3,85-366.60-2,96-85 – EKM: 11735 6:14033-569-4,05-432-3,08-80 – EKM: 13770 VH Anderstrup Cole Cup Mäntylän Rakuuna Tv
Aapis Maito oy Pälkäne KAIHOMIELI 100 – 178282 FFF 1-6:12686-497-3,92-443.50-3,50-81 – EKM: 12648 5:13925-561-4,03-516-3,71-105 – EKM: 14293 VH Toftegaard Planet Pop Dansire Dahl Dundee
Pirttiniemi Mari ja Jouni Virrat Lakka 100 – 207538 F 1-4:15384-418-2,72-405.00-2,63-85 – EKM: 12054 3:17307-569-3,29-572-3,31-79 – EKM: 15666 Sully AltaMeteor ET Reganc. Mr D Sam ET
Alanen Ville Nokia Lysti 100 – 223689 F 1-5:14556-530-3,64-478.60-3,29-35 – EKM: 13786 4:15995-579-3,62-547-3,42-41 – EKM: 15268 VH Prince Preben Emmark Mammoth
Pura Paavo ja Carita Tammela ITU 100 – 227775 F 1-7:10752-424-3,94-328.71-3,06-86 – EKM: 10383 6:12190-480-3,94-372-3,05-30 – EKM: 11762 Dansire Elo Expo Mäntylän Rakuuna Tv
Loukasten Tila mty Hämeenlinna Ingman 100 – 10657809 F 1-8:10862-426-3,92-365.25-3,36-218 – EKM: 10717 4:12414-478-3,85-435-3,50-171 – EKM: 12279 Crockett-Acres Otto ET Mäntylän Rakuuna Tv
Vainion maito Akaa Iisa 100 – 223263 F 1-7:11021-504-4,57-402.86-3,66-61 – EKM: 12001 4:11989-510-4,25-469-3,91-34 – EKM: 12826 Barkas Levälän Summerboy TV TL
Järvenkylä Reiska Virolahti J. Kaneli 100 – 207469 FFF 1-6:13381-545-4,07-472.00-3,53-347 – EKM: 13625 3:15610-592-3,79-551-3,53-638 – EKM: 15361 Regancrest Altaiota ET Rietben Charge
Havo-Ossi Paula ja Ossi Pasi Savitaipale M. Hertta 100 – 10490098 F 1-8:9874-437-4,42-340.00-3,44-49 – EKM: 10407 2:11558-469-4,06-413-3,57-29 – EKM: 11786 Schilldale Outbound ET F Tolstrup
Rouhiainen Jaakko Juva Kengru 100 – 11294656 A 1-6:12715-549-4,32-456.00-3,59-57 – EKM: 13378 5:14957-654-4,37-521-3,48-81 – EKM: 15723 VR Mäki Korvelan Vret Vinyyli R Facet
Laitinen Ilkka ja Arffman Päivi Kiuruvesi IINES 100 – 10393964 A 1-8:9692-430-4,43-347.13-3,58-139 – EKM: 10335 8:11584-506-4,37-428-3,69-111 – EKM: 12360 Kissalan Ahmatti Nisulahden Tarantino
Havukainen Heikki ja Tiitinen Anni Leppävirta Juulia 100 – 10752206 F 1-7:11784-515-4,37-416.86-3,54-105 – EKM: 12428 4:13702-566-4,13-477-3,48-91 – EKM: 13998 VH Mäkelän Planet Pilkku Peltolan Vauhdikas
Hall Hans ja Minna Leppävirta KINDER_ET 100 – 11172748 F 1-5:13417-483-3,60-426.80-3,18-157 – EKM: 12527 2:14818-510-3,44-501-3,38-21 – EKM: 13778 Stantons Altaric-Red Aggravation LawnBoy PRed TV TL
Pekkarinen Tatu ja Niina Kuopio Kaneli 100 – 182719 F 1-6:13068-490-3,75-445.33-3,41-267 – EKM: 12672 3:15476-575-3,72-521-3,37-25 – EKM: 14889 D Groovy Grove Mäntylän Rakuuna Tv
Haatainen Teemu Kuopio Hilux 100 – 403308 A 1-8:10546-409-3,88-353.63-3,35-179 – EKM: 10349 6:11765-448-3,81-399-3,39-241 – EKM: 11474 Latukan Akseli Hakaportin Vaihe
Kakkonen Petri ja Pellervo mty Kuopio Kaisla 100 – 54739 F 1-6:12661-120-0,95-94.00-0,74-194 – EKM: 5344 1:7766-224-2,88-218-2,81-1077 – EKM: 6349 VH Bismark Bynke Morningview Ashlar ET
Maatalousyhtymä Sormula Suonenjoki ELSA 100 – 9795257 A 1-9:8743-356-4,07-284.00-3,25-269 – EKM: 8706 7:9956-434-4,36-334-3,35-335 – EKM: 10351 Fliseryd Hakoselän Neva
Mty Keinänen Alli, Henna ja Reko Tuusniemi H.Jippu 100 – 230561 F 1-7:11662-466-4,00-422.43-3,62-93 – EKM: 11854 5:12607-502-3,98-456-3,62-146 – EKM: 12782 Crackholm Fever Mäntylän Rakuuna Tv
Ritvanen Risto ja Marita Kiuruvesi Juhla 100 – 10934390 B 1-7:11384-484-4,25-415.86-3,65-218 – EKM: 11950 4:12918-551-4,27-477-3,69-53 – EKM: 13619 VR Iivonlahden Adam Arvo Kivimäen Roope Tv
Tikanmaito Oy Kiuruvesi J. Jaikku 100 – 11039159 F 1-6:12711-443-3,49-409.67-3,22-160 – EKM: 11733 4:15555-538-3,46-522-3,36-40 – EKM: 14465 Morningview Altatoyota Altagen-I Merchant
Halonen Markus Kiuruvesi Ieva 100 – 10506864 F 1-7:10143-326-3,21-263.86-2,60-273 – EKM: 8535 3:11055-522-4,72-417-3,77-135 – EKM: 12338 Dansire Dahl Dundee Gibor
Eskelinen Jari ja Nyyssönen Tiina Siilinjärvi Lilli 100 – 224450 F 1-5:14250-565-3,96-515.20-3,62-142 – EKM: 14412 5:14975-608-4,06-568-3,79-142 – EKM: 15529 VH Ajay Alby Näreikkölän Avaus TV
Lievonen mty Tuusniemi Jewel 100 – 197078 F 1-6:11725-486-4,15-424.83-3,62-278 – EKM: 12131 4:13252-536-4,04-498-3,76-172 – EKM: 13681 Dansire Exces Etoto Ligö
Mustonen Jukka ja Sari Vieremä Krise 100 – 184626 FFF 1-6:12960-463-3,57-416.83-3,22-111 – EKM: 12086 5:14825-583-3,93-490-3,31-12 – EKM: 14585 VH Bismark Bynke Dansire Oman Opman
Jääskeläinen Pentti Pielavesi Junelma 100 – 227440 FFF 1-6:12473-510-4,09-422.00-3,38-60 – EKM: 12588 5:12945-515-3,98-457-3,53-220 – EKM: 13033 End-Road Beacon ET Dansire Dahl Dundee
Luukkonen Antti Sonkajärvi Inari 100 – 188681 F 1-6:10429-417-4,00-347.50-3,33-90 – EKM: 10366 4:12217-493-4,04-411-3,36-87 – EKM: 12228 Dansire Ramos Rödding Mäntylän Rakuuna Tv
Tirkkonen Pauli ja Virpi Kaavi P. Ingrid Et 100 – 158023 FFF 1-8:10332-451-4,37-351.63-3,40-47 – EKM: 10793 7:11340-521-4,59-394-3,47-149 – EKM: 12220 Jerudo ET Sandy-Valley Bolton ET
Ollilan Maito oy Liperi INNA 100 – 10751256 F 1-6:11254-408-3,63-352.60-3,13-279 – EKM: 10501 5:12692-522-4,11-431-3,40-168 – EKM: 12855 VH Kuusiluodon Turbo Topi Majurin Uraani TV
Alavan maa Oy Outokumpu KYYTTÖ 100 – 11004197 Sx 1-6:12201-447-3,66-385.00-3,16-40 – EKM: 11459 6:14703-555-3,77-481-3,27-62 – EKM: 14144 Hulikan Uurastus Dansire Elvis Emmett
Leminen Urpo Polvijärvi ELINA 150 – 9931009 F 2-8:13906-573-4,12-430.14-3,09-49 – EKM: 13776 8:16555-709-4,28-531-3,21-77 – EKM: 16870 Ligö Fänriksgård 5261
Karttunen Juha-Pekka Polvijärvi Kuutamo 100 – 235640 F 1-5:12941-475-3,67-422.60-3,27-219 – EKM: 12284 5:16570-569-3,43-521-3,14-252 – EKM: 15089 Dansire Mascol Mason Ramos
Kaupin mty Petäjävesi K.Järviruoko 100 – 1384126 AAA 1-7:11912-555-4,66-430.14-3,61-249 – EKM: 13051 6:13632-619-4,54-487-3,57-467 – EKM: 14704 R Facet Niemelän Ooppium
Varis Johanna ja Porrassalmi Keijo Konnevesi Kielo 100 – 10933773 F 1-6:12484-562-4,50-422.67-3,39-123 – EKM: 13230 5:13350-621-4,65-464-3,48-84 – EKM: 14481 VH Massey Meno Mäntylän Rakuuna Tv
Kauppinen Osmo Kannonkoski Ihme 100 – 1341268 A 1-7:11267-435-3,86-354.86-3,15-111 – EKM: 10853 7:13042-516-3,96-425-3,26-156 – EKM: 12822 VR Kvistilän Safir Sailor Suontaan Nocturno
Sointulan Tila Pihtipudas Isse ei voi kk 1-8:9552-461-4,83-340.38-3,56-158 – EKM: 10632 6:11124-548-4,93-392-3,52-234 – EKM: 12480 Ligö
Uusimäki Timo kp Alavus KUVA 100 – 239491 F 1-5:12964-540-4,17-434.80-3,35-137 – EKM: 13171 3:16185-636-3,93-529-3,27-38 – EKM: 15872 Lookout P Last Chance Kataran Arctica TV
Vuolle Tuula Kurikka Juhlakukka 100 – 1433183 A 1-7:10923-461-4,22-374.57-3,43-43 – EKM: 11238 7:12534-532-4,24-420-3,35-122 – EKM: 12852 Buckarby Andersta 1967
Kangas Ari ja Katariina Kauhajoki Kide 100 – 11451305 F 1-6:11861-468-3,94-409.67-3,45-102 – EKM: 11818 4:13209-589-4,46-470-3,56-101 – EKM: 14101 Iso-Vihun Nikolai Apollo
Liimatainen Mikko ja Anne Teuva Jakaranda 100 – 11162632 R 1-5:12464-497-3,99-397.60-3,19-123 – EKM: 12235 4:13750-571-4,15-448-3,26-70 – EKM: 13847 Red-Oak-DB Baxter Bill ET Beekmanshoeve Bertil
Kangasaho Heikki ja Seija Vimpeli Hopea 100 – 1128 Jx 1-8:10161-492-4,84-345.38-3,40-149 – EKM: 11199 6:12022-510-4,24-411-3,42-174 – EKM: 12387 Oomsdale Jace Gratude GannonET Pärepuusaaren Osandur
Fagerholms Gård Luoto Heluna ei voi kk 1-7:9299-395-4,25-307.14-3,30-56 – EKM: 9504 4:10916-450-4,12-354-3,24-40 – EKM: 10940 Vallilan Air-Man TV Lappalan Steven Et Tv
Sandvik Roland ja Viertola Sari Kristiinankaupunki ISSU 100 – 1346440 A 1-6:10840-447-4,12-355.00-3,27-51 – EKM: 10886 2:11962-543-4,54-389-3,25-19 – EKM: 12605 Kilpisalon Toivo Koirasalmen Kari
Vähähyyppä Lauri Kokkola Jonttu ei voi kk 1-6:11153-556-4,98-381.33-3,42-110 – EKM: 12501 5:13176-667-5,06-437-3,32-127 – EKM: 14790 Dansire Dahl Dundee Huitin Naksos Tv
MaitoTyppi Oy Kokkola jassu 100 – 10764741 R 1-6:11206-494-4,40-417.00-3,72-267 – EKM: 12028 3:11953-524-4,38-449-3,76-441 – EKM: 12833 Ilmari Asmo Almanpoika ET
Rekilä Mty Kokkola Jukuri 100 – 225047 F 1-6:12443-575-4,62-481.17-3,87-796 – EKM: 13828 4:15217-727-4,78-577-3,79-472 – EKM: 17110 Dansire Oman Orange Iso-Vihun Vapari TV
Mty Yli-Jylhä Ilari, Juha ja Sari Kannus Kemu 100 – 11398361 R 1-5:12960-517-3,99-425.40-3,28-151 – EKM: 12822 5:15564-668-4,29-507-3,26-120 – EKM: 15937 Dansire Oman Justi Ole ASMO Vermutti
Lehtiaho mty Toholampi Jakarta 100 – 11004655 F 1-5:11819-497-4,20-418.20-3,54-17 – EKM: 12231 4:13004-564-4,34-470-3,61-15 – EKM: 13745 Crackholm Fever San Fiorano S. Fibrax TL TV TF
Koulutuskeskus JEDU, Haapajärvi Haapajärvi Kumma 100 – 225087 F 1-5:13660-503-3,68-482.80-3,53-140 – EKM: 13263 3:15192-544-3,58-553-3,64-127 – EKM: 14687 VH Massey Meno Charlesdale Superstition ET TV
Autio Mika Kärsämäki Ipana 100 – 1417574 A 1-8:9924-478-4,82-390.00-3,93-119 – EKM: 11316 5:12313-574-4,66-477-3,87-269 – EKM: 13749 S Adam Piettisten Tykki
Autio Mika Kärsämäki Kulta 100 – 185064 F 1-6:13502-495-3,67-450.67-3,34-34 – EKM: 12883 6:15205-551-3,62-501-3,29-44 – EKM: 14375 VH Lappalan Juwel Jewel ET Haapalan Satsi TV TL
Mönkkönen Pekka ja Marja Nivala T. Kaunokki 100 – 10968669 F 1-5:13600-536-3,94-487.80-3,59-564 – EKM: 13694 5:16648-684-4,11-599-3,60-136 – EKM: 17112 Lake-Effect AltaCaliber ET Kankaan Anakonda
Niemelä Tommi Pyhäjoki Kihara 100 – 222287 F 1-5:13281-580-4,37-485.60-3,66-32 – EKM: 14130 3:15186-624-4,11-545-3,59-36 – EKM: 15599 VH Banker Busse Dansire Ramos Rödding
Kotipellon Tila Oy Ylivieska Lely 100 – 204503 F 1-5:14243-469-3,29-481.60-3,38-240 – EKM: 12985 5:16250-555-3,42-557-3,43-160 – EKM: 15116 Gillette Jungle Ekeröd Fibrax Hugo
Kääriä Mty Haapavesi ICE LADY 100 – 227931 F 1-7:10586-501-4,73-383.71-3,62-299 – EKM: 11710 6:11391-567-4,98-416-3,65-808 – EKM: 12963 Dansire Oman Orange Manat ET Tl
Maatalousyhtymä Suvanto Kärsämäki ISABELLA 100 – 10548098 F 1-7:11000-442-4,02-380.86-3,46-139 – EKM: 11069 7:14249-524-3,68-491-3,45-141 – EKM: 13730 Windsor-Manor Z-Duke-ET TV TL V Hotson
Savelan Maito Oy Haapavesi Joulu 100 – 177291 FFF 1-6:12652-456-3,60-419.17-3,31-69 – EKM: 11948 5:14220-503-3,54-473-3,33-40 – EKM: 13328 Dansire Exces Etoto S Ross TV TL
Savelan Maito Oy Haapavesi Kimpale 100 – 11282548 R 1-5:13224-537-4,06-455.80-3,45-156 – EKM: 13359 4:14695-603-4,10-518-3,53-241 – EKM: 15013 Dansire Exces Etoto VH Bismark
Liuska Mty Kärsämäki Herukka 100 – 1430831 A 1-7:9818-532-5,42-317.57-3,23-73 – EKM: 11385 5:13471-731-5,43-429-3,18-33 – EKM: 15583 Asmo Safir Et Pärepuusaaren Osandur
Lohva Markku Pyhäjärvi Jatta-Jacaranda 100 – 10982874 B 2-6:12731-426-3,35-384.60-3,02-63 – EKM: 11336 3:13868-619-4,46-493-3,55-29 – EKM: 14809 R David Jurus ET Tv Tl
Sarkkinen Sauli ja Hanna-Leena Siikajoki Jalopeno 100 – 224204 F 1-8:10359-443-4,27-360.75-3,48-157 – EKM: 10764 8:11260-475-4,22-398-3,53-465 – EKM: 11670 Mäntylän Rakuuna Tv Kivimäen Tamos Tv
Sammalkangas mty Siikajoki Iisa 100 – 10575142 F 1-8:10113-404-4,00-327.63-3,24-493 – EKM: 9977 8:11243-461-4,10-420-3,74-990 – EKM: 11664 Ho-Ho Turbo ET TV TL Ligö
Sammalkangas mty Siikajoki Ina 100 – 10575216 R 1-8:10159-402-3,96-305.75-3,01-357 – EKM: 9798 4:11441-443-3,87-365-3,19-340 – EKM: 11070 Holman Atrina TV Vauras
Sutela Heikki Lumijoki Jatuli 100 – 232056 F 1-6:12216-484-3,96-416.67-3,41-48 – EKM: 12160 6:13779-520-3,77-466-3,38-89 – EKM: 13371 Dansire Exces Etoto Dansire Dahl Dundee
Määttä Iiro, Markku ja Eila Mty Kuhmo Lakritsi 100 – 97468 FFF 1-5:14248-551-3,86-508.00-3,57-41 – EKM: 14185 4:16086-682-4,24-590-3,67-71 – EKM: 16878 VH Anderstrup Massey Miracle Dansire Exces Etoto
Kemppainen Rauno Hyrynsalmi Zina 150 – 142396 F 1-10:12284-451-3,67-388.00-3,16-255 – EKM: 11558 9:14211-456-3,21-434-3,05-944 – EKM: 12451 V Hamsun Björinge ET 5228
Korkatin Tila Oy Tornio V. Kilinä 100 – 175014 FFF 1-6:11690-456-3,90-381.00-3,26-257 – EKM: 11418 5:12245-482-3,94-396-3,23-696 – EKM: 11985 VH Bismark Bynke Ho-Ho Turbo ET TV TL
Kyyhkynen Pasi Kemijärvi Innu 100 – 1418037 A 1-8:10312-479-4,64-362.63-3,52-745 – EKM: 11208 4:11124-502-4,51-394-3,54-770 – EKM: 11934 Glömsjö Ranta-Ahon Passeli
Kuha Mauri Ranua Kuurankukka ei voi kk 1-4:13592-509-3,74-444.00-3,27-240 – EKM: 13015 3:15584-610-3,91-543-3,48-176 – EKM: 15512 Dansire Lancelot Limbo
Härkönen Janne ja Elina Tornio JALLA 100 – 180602 FFF 1-6:10941-445-4,07-355.33-3,25-25 – EKM: 10893 3:12221-442-3,62-381-3,12-21 – EKM: 11376 Dansire Ramos Rödding Mäntylän Rakuuna Tv

Huhtikuu 2023

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
Mty Lehtinen Jussi ja Kalle Salo Ilo 100-10617367 A 1-7:10914-470-4,30-391.57-3,59-81 – EKM: 11469 3:12314-512-4,16-452-3,67-67 – EKM: 12800 R Facet Viikin Record
Leikkanen Sanna Sastamala Insuliini 100-10754080 F 1-6:11816-485-4,10-408.00-3,45-517 – EKM: 12003 4:12880-543-4,22-449-3,49-1019 – EKM: 13296 Dansire Exces Etoto D Banker
Koivumäki Jyrki ja Susanna Jämijärvi I. Kalla 100- 180834 F 1-6:13166-513-3,90-420.50-3,19-114 – EKM: 12786 6:14812-549-3,71-464-3,13-263 – EKM: 13967 Regancrest Altaiota ET Haapalan Satsi TV TL
Koivumäki Jyrki ja Susanna Jämijärvi I. Janica 100- 1356524 A 1-5:11837-486-4,11-381.20-3,22-63 – EKM: 11821 5:14277-591-4,14-454-3,18-210 – EKM: 14269 Viikin Agronomi Ojaniityn Rumba
Kukkula Erkki ja Pasi Nokia Harso 100-10067540 F 1-7:10217-459-4,49-330.00-3,23-275 – EKM: 10684 2:10957-497-4,54-346-3,16-171 – EKM: 11462 Haapalan Satsi TV TL Björinge ET 5228
Hiiri Ari ja Minna Hämeenlinna R. Idea 100-145829 F 1-7:10957-431-3,93-392.14-3,58-295 – EKM: 11009 5:13140-491-3,74-459-3,49-603 – EKM: 12804 VH Toftegård Shottle Service Mr Minister
Markkula Matti ja Liisa Jokioinen Jalopeno 100-199723 FFF 1-6:12819-550-4,29-438.50-3,42-21 – EKM: 13285 4:14096-588-4,17-480-3,41-18 – EKM: 14387 VH Banker Bento Vallilan Vhisky TV
Vildén Minna ja Samu Orimattila T. Jemina ET 100- 150252 FFF 1-7:11224-467-4,16-372.86-3,32-327 – EKM: 11369 2:12907-496-3,84-427-3,31-19 – EKM: 12560 Goldday Mäntylän Rakuuna Tv
Saramäki Elias ja Anni Enonkoski Jippu 100- 10907730 R 1-6:11230-424-3,78-354.00-3,15-36 – EKM: 10705 6:13609-480-3,53-430-3,16-28 – EKM: 12563 Dansire Exces Etoto
Tuhkalainen Matti Mikkeli Ieva 100- 179428 FFF 1-6:11041-466-4,22-404.83-3,67-97 – EKM: 11554 4:12788-579-4,53-481-3,76-70 – EKM: 13959 Dansire Ramos Rödding Heikkilän Won Razzia
Hämäläinen Tuomo ja Leena Pieksämäki Keple 100- 172608 F 1-6:12791-526-4,11-457.17-3,57-177 – EKM: 13128 5:14214-575-4,05-506-3,56-693 – EKM: 14459 Dansire Exces Etoto Mäntylän Rakuuna Tv
Heiskanen Mikko ja Lassi MTY Vieremä Jelena 100 – 217451 F 1-7:11009-436-3,96-360.71-3,28-114 – EKM: 10841 6:12980-516-3,98-434-3,34-144 – EKM: 12876 VH Purhonmäen Costa Casa Törlan
Hurskainen Harri Vieremä JEMMARI 100 – 10974626 A 1-5:12103-527-4,36-412.40-3,41-20 – EKM: 12628 4:14192-581-4,09-487-3,43-17 – EKM: 14380 VR Facet Fergus Kilpisalon Toivo
Maitoaho ay Kiuruvesi Kymppi 100-180090 F 1-6:12440-568-4,57-450.50-3,62-107 – EKM: 13503 5:14659-666-4,54-539-3,68-343 – EKM: 15934 Dansire Ramos Rödding D Sammy
Milkkivei Oy Kiuruvesi Leffa 100-201898 F 1-4:15609-560-3,59-551.50-3,53-37 – EKM: 14971 3:17796-634-3,56-649-3,65-22 – EKM: 17174 O-Bee Krusader-ET Mäntylän Rakuuna Tv
Ritvanen Risto ja Marita Kiuruvesi Jetta 100 – 202262 F 1-7:12077-421-3,48-430.57-3,57-72 – EKM: 11462 5:14984-490-3,27-560-3,74-56 – EKM: 14030 Sterngold Mäntylän Rakuuna Tv
Rojo Petri ja Liisa Siilinjärvi Klassikko 100-219127 F 1-5:13964-474-3,39-425.40-3,05-127 – EKM: 12538 4:14896-546-3,67-466-3,13-92 – EKM: 13967 Cangen Pinkman Jango ET
Rajaharjun Tila Oy Lapinlahti Kismet 100-217358 F 1-5:12547-415-3,30-401.60-3,20-33 – EKM: 11282 2:15238-527-3,46-500-3,28-24 – EKM: 14082 VH Bismark Bynke Mäntylän Rakuuna Tv
Vidgren Risto Sonkajärvi IONI 100 – 1366154 AAA 1-7:11367-429-3,78-382.43-3,36-130 – EKM: 11019 4:13702-519-3,79-473-3,45-89 – EKM: 13394 R Facet Ruokoniemen Orava
Remes, Väisänen, Kortelainen mty Vieremä Excellent 150 – 1322608 AAA 1-7:13662-604-4,42-457.71-3,35-125 – EKM: 14301 4:16056-892-5,56-521-3,24-25 – EKM: 18900 Viikin Record Asmo Opallo ET
Salo Harri Iisalmi Kiivi 100-213760 F 1-5:13178-666-5,06-437.60-3,32-26 – EKM: 14785 5:15350-769-5,01-518-3,37-17 – EKM: 17201 VH Anderstrup Super Suarez Mäntylän Rakuuna Tv
Navettakangas oy Juuka Lyytikki 100 – 1425473 A 1-5:15876-600-3,78-499.00-3,14-116 – EKM: 15129 3:17649-657-3,72-543-3,08-58 – EKM: 16601 VR Koivikon Womtorp Walle A Linné
Shemeikka Antti Tohmajärvi JAAVA 100-190279 FFF 1-6:12125-482-3,97-393.67-3,25-34 – EKM: 11934 3:13385-512-3,83-426-3,18-32 – EKM: 12867 Mountfield Altaexacter Dansire Calano Costa
Puhakka Ville Ilomantsi Inkeri 100-423017 A 1-8:11465-61-0,53-48.71-0,42-9 – EKM: 3981 1:8760-366-4,18-288-3,29-75 – EKM: 8869 Des Prairies Potter Pulkkalan Tuura
Nevalainen Heikki ja Johanna Nurmes Jippu 100-10906942 BBB 1-7:10697-331-3,10-298.43-2,79-134 – EKM: 9007 6:12415-541-4,36-453-3,65-71 – EKM: 13187 R David Kilpisalon Toivo
Reinilänmäki Oy Isokyrö Idoli 100-10855398 R 1-6:12153-511-4,20-409.83-3,37-74 – EKM: 12421 4:13289-597-4,49-474-3,57-47 – EKM: 14250 Yli-Hynnilän Hidalgo Asmo Siirakki Et
Aro Jukka, Kaija ja Jussi mty Kauhava Jontikka 100-1364030 A 1-5:12557-489-3,89-433.00-3,45-66 – EKM: 12434 4:13762-563-4,09-481-3,50-62 – EKM: 14007 VR Pellonpään Tosikko Tii Alakedon Utopia
Kangas Ari ja Katariina Kauhajoki Jellona 100 – 174946 F 1-6:12399-464-3,74-411.83-3,32-28 – EKM: 11924 4:13750-491-3,57-473-3,44-18 – EKM: 13064 Dansire Jordan Jul Ho-Ho Turbo ET TV TL
Penttala Anna ja Riku Kauhava Itella 100-10679516 F 1-7:10533-473-4,49-340.86-3,24-145 – EKM: 11027 7:11632-545-4,69-383-3,29-386 – EKM: 12501 Dansire Etlar Estrup Pitkämäen Poxi Tv
Anderssons Gård Vöyri Korolla 100 – 11428321 R 1-6:11656-454-3,89-435.67-3,74-82 – EKM: 11803 6:14123-613-4,34-527-3,73-55 – EKM: 15061 VH Harjulan Evald Eero B Rock
Myllylä Tomi ja Asta Kalajoki Lapanen 100-195868 F 1-4:13839-478-3,45-463.25-3,35-25 – EKM: 12849 3:14676-536-3,65-510-3,48-38 – EKM: 14129 VH Engkjaergaard Massey Melos Dansire Shottle Sol
Kukkulan Tila oy Sievi Megapot 100-239754 F 1-4:15882-560-3,53-504.75-3,18-70 – EKM: 14685 2:17066-604-3,54-551-3,23-25 – EKM: 15871 Bube ET Dansire Oman Orange
Iso-Aho Mty Kokkola LUMENE 100-164856 F 1-5:13974-480-3,43-505.20-3,62-79 – EKM: 13231 4:16461-538-3,27-599-3,64-98 – EKM: 15285 VH Anderstrup Bowser Blume Mäntylän Rakuuna Tv
Pulkkinen Mauri, Markus ja Tuomas mty Veteli Kultu 100-11178122 A 1-6:11436-510-4,46-396.50-3,47-47 – EKM: 12133 6:15875-587-3,70-561-3,53-154 – EKM: 15443 VR Fröstorp S Stomp Marttilan Asparagus
Klemolan Maito Mty Veteli Lepsu 100-200686 F 1-5:14229-562-3,95-508.20-3,57-39 – EKM: 14316 4:16183-662-4,09-583-3,60-29 – EKM: 16604 Dansire Shottle Sol VH Kiviniemen Bertil Bronto
Wennström Ilpo ja Tiina Toholampi JUSTIINA 100-1391073 A 1-6:12262-479-3,90-434.50-3,54-350 – EKM: 12248 4:13508-532-3,94-512-3,79-253 – EKM: 13804 VR Asmo Speedy Sinkku ET Purolan Orkko
Jokela Riikka Reisjärvi Jöördis 100-1360301 A 1-7:11551-485-4,20-408.29-3,53-85 – EKM: 11945 6:12959-555-4,28-454-3,50-27 – EKM: 13501 Asmo Safir Et Viikin Record
Kreus Pasi Kokkola Jessika 100-186953 F 1-5:12722-528-4,15-394.80-3,10-61 – EKM: 12659 4:14727-630-4,28-465-3,16-10 – EKM: 14941 Dansire Mascol Mason Mäntylän Rakuuna Tv
Nissinen Tarja ja Paavo Siikalatva JIPPII 100-171748 FFF 1-7:11408-550-4,82-433.00-3,80-235 – EKM: 12897 7:13234-640-4,84-504-3,81-996 – EKM: 14992 VH Banker Busse Mäntylän Rakuuna Tv
Peltokankaan Tila Oy Nivala Karamba 100-186391 FFF 1-6:12733-482-3,78-441.83-3,47-313 – EKM: 12454 4:15166-564-3,72-544-3,59-138 – EKM: 14855 Laeschway Jet Bowser ET Pirskan Vempain ET TV
Korkiamäki mty Oulainen Kaunis 100 – 215005 F 1-6:11878-479-4,03-428.67-3,61-83 – EKM: 12103 4:12661-575-4,54-484-3,82-65 – EKM: 13902 Dansire Exces Etoto Suonenvaaran Anglia
MaitoParrat Oy Utajärvi Ikea 150-159621 FFF 1-6:16164-563-3,48-512.83-3,17-299 – EKM: 14853 5:18808-702-3,73-585-3,11-1033 – EKM: 17762 Haapalan Satsi TV TL Mäntylän Rakuuna Tv
Maatalousyhtymä Suvanto Kärsämäki Kilda 100-235657 F 1-6:13358-491-3,67-433.50-3,25-115 – EKM: 12656 5:17077-597-3,50-552-3,23-190 – EKM: 15796 VH Lappalan Juwel Jewel ET Risbak Tanska Et Tv
Keskitalo Mty Pyhäjoki Kulkuri 100-11446176 F 1-4:15183-559-3,68-525.25-3,46-54 – EKM: 14647 4:16463-663-4,03-591-3,59-33 – EKM: 16748 VH Bismark Bostrup VH Tolstrupgaard Sammy Salomon
Manninen Tapani ja Anni Kuusamo Iltama 100-199013 F 1-7:11798-448-3,80-383.43-3,25-255 – EKM: 11361 6:13968-535-3,83-459-3,29-148 – EKM: 13547 EETU TOMERA
Törmälä Jani ja Maria Oulainen Jubilee 100-222458 F 1-5:12094-462-3,82-427.20-3,53-222 – EKM: 11944 4:14001-525-3,75-487-3,48-237 – EKM: 13649 Dansire Exces Etoto Dansire Oman Opman
SL Hyvämaito Oy Siikalatva Iita 100 – 1420856 A 1-8:10368-440-4,25-349.00-3,37-63 – EKM: 10647 7:11517-494-4,29-411-3,57-65 – EKM: 12066 Asmo Safir Et Viikin Record
Niemi Timo ja Tuula Nivala Kapsu 100 – 243173 F 1-5:13202-525-3,98-417.40-3,16-194 – EKM: 12916 5:15963-669-4,19-498-3,12-147 – EKM: 15980 Dansire Mascol Mason Peltolan  Apea TV TL
Ollila Kari ja Ruhala Marjo Haapajärvi ILTA 100-225986 F 1-5:11112-479-4,31-345.60-3,11-123 – EKM: 11278 5:13595-587-4,32-430-3,16-436 – EKM: 13865 VH Seppo Salmisen Taituri Tv
Korhonen Ari Sotkamo Imarre 100-10545362 F 1-7:11015-462-4,19-368.00-3,34-228 – EKM: 11219 2:12306-475-3,86-409-3,32-35 – EKM: 12015 Mäntylän Rakuuna Tv Eerolan Vire TV
Kraatari Kirsi ja Vili-Matti Tervola Jilla 100-10761842 B 1-7:11460-413-3,60-361.57-3,16-49 – EKM: 10681 7:12239-471-3,85-406-3,32-101 – EKM: 11927 R David Saarelan Turandot
Takala Mikko ja Sanna Sodankylä Jäykkä 100-10669745 F 1-7:10450-351-3,36-295.86-2,83-533 – EKM: 9166 3:13237-424-3,20-388-2,93-128 – EKM: 11464 Ginary Twister Oksjoen Uimari ET TV
Vanhatalo Risto Ylitornio Kaiku_Et 100-1432335 AAA 1-5:12344-460-3,73-434.40-3,52-96 – EKM: 12040 5:13653-452-3,31-467-3,42-19 – EKM: 12518 VR Facet Fimbe Viikin Record

Maaliskuu 2023

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
Kotamäki Kari Vihti Kultakutri 100-240726 F 1-5:14894-547-3,67-509.80-3,42-74 – EKM: 14316 3:15648-604-3,86-560-3,58-19 – EKM: 15586 Synergy Altajenkins Charlesdale Superstition ET TV
Reitti Ari ja Pia Mäntsälä Kipinä 100-11420059 F 1-4:14607-567-3,88-506.25-3,47-33 – EKM: 14455 4:16407-678-4,13-572-3,49-23 – EKM: 16771 VH Sammatin Man-O-Man Maine ET Ho-Ho Turbo ET TV TL
Kavenius Markku Askola Ojaniityn Jasso 100-1405016 A 1-7:11202-586-5,23-402.29-3,59-27 – EKM: 13046 3:11770-669-5,68-447-3,80-32 – EKM: 14541 Asmo Tosikko Et Asmo Sale Et
Teräväinen Heini ja Virtanen Sauli Somero Kumpulan Honair 100-10256452 F 1-8:10163-419-4,12-346.50-3,41-227 – EKM: 10318 3:12879-480-3,73-432-3,35-227 – EKM: 12397 Karona Bonair Mäntylän Rakuuna Tv
Tuominen Anneli Pöytyä Jörö 100-10938686 F 1-6:11422-476-4,17-389.50-3,41-29 – EKM: 11661 5:13706-586-4,28-463-3,38-15 – EKM: 14135 Dansire Shottle Sol Mäntylän Rakuuna Tv
Niemenmaa Erkki ja Kati Karvia JULYRED 100-179479 F 1-4:15326-576-3,76-503.50-3,29-174 – EKM: 14729 3:17200-661-3,84-583-3,39-114 – EKM: 16846 Niemenmaan Hojohojo Mäntylän Rakuuna Tv
Tuohiluoma Reima ja Päivi Karvia HELUNA 100-1377177 A 1-9:9474-380-4,01-321.89-3,40-125 – EKM: 9483 8:10578-417-3,94-362-3,42-406 – EKM: 10515 Saarelan Turandot Saukon Joachim
Pirttiniemi Mari ja Jouni Virrat Kersa 100-11358460 F 1-5:14252-465-3,26-439.40-3,08-75 – EKM: 12615 4:14411-529-3,67-487-3,38-93 – EKM: 13800 Sully AltaMeteor ET Synergy Altajenkins
Vainion maito Akaa JASMIN 100-10656679 B 1-7:10818-478-4,42-375.00-3,47-147 – EKM: 11424 4:12123-515-4,25-442-3,65-26 – EKM: 12712 Gunnarstorp Ruokoniemen Orava
Lapatto MTY Savitaipale Ihme 100-10533154 A 1-8:10646-415-3,89-352.38-3,31-38 – EKM: 10428 5:13159-517-3,93-438-3,33-18 – EKM: 12964 Asmo Sale Et Des Prairies Potter
Natunen Petri Joroinen JATSI 100-10919308 F 1-6:12039-482-4,00-381.33-3,17-508 – EKM: 11815 6:12922-547-4,23-431-3,34-1190 – EKM: 13217 Emerald ACR-SA T-Baxter Haapalan Satsi TV TL
Kaskinen Kimmo Savonlinna Kookoshiutale 100-10828585 F 1-5:12221-429-3,51-395.20-3,23-161 – EKM: 11332 5:15416-548-3,55-513-3,33-221 – EKM: 14483 Gen-I-Beq Brawler Mr Minister
Kananen Kaisa ja Lauri Keitele L. Kielo 100-215740 F 1-6:12690-502-3,95-424.67-3,35-212 – EKM: 12559 6:13916-563-4,05-468-3,36-322 – EKM: 13945 Morningview Ashlar ET Nuuttilan Lirkko Tv
Setälä Anne ja Matti Kuopio Jäkälä 100-10614181 R 1-7:11757-399-3,39-374.14-3,18-136 – EKM: 10679 4:14757-543-3,68-487-3,30-153 – EKM: 14057 VH Rakuuna Stallberg Rombo Vanhalan Ursus Tv
Lappalainen Lasse-Pekka Kuopio Jakata 100-10755024 F 1-6:12495-419-3,35-430.17-3,44-244 – EKM: 11539 6:13169-473-3,59-458-3,48-43 – EKM: 12584 Dansire Elo Expo Heikkilän Won Razzia
Pennanen Petteri Pielavesi Jippu 100-10992641 F 1-6:12186-502-4,12-416.00-3,41-618 – EKM: 12369 4:14502-593-4,09-496-3,42-213 – EKM: 14673 Dansire Exces Etoto Kildare L. Whitestar
Lappalainen Seppo ja Sanna Lång-Lappalai Kiuruvesi MELVIIRA 100-202431 F 1-4:16003-570-3,56-511.75-3,20-136 – EKM: 14888 4:18408-591-3,21-592-3,22-17 – EKM: 16363 VH Uusitalon Obelix Ollie ET VH Rönhave Cole Cadiz
Sisso Maatalousyhtymä Kiuruvesi Ilonkerjuu 100-217425 F 1-7:11682-520-4,45-403.29-3,45-188 – EKM: 12359 6:13550-675-4,98-489-3,61-371 – EKM: 15382 Veikkolan Ajuri TV Kildare Umbobo ET TV
MTY Herranen Kari ja Karri Kiuruvesi LÄÄKE 100-194931 FFF 1-5:14403-499-3,47-475.80-3,30-90 – EKM: 13349 3:17295-560-3,24-563-3,26-63 – EKM: 15483 VH Anderstrup Bowser Blume VH Bismark
Eskelinen Jari ja Nyyssönen Tiina Siilinjärvi Kaisla 100-240058 F 1-6:12980-545-4,20-467.67-3,60-55 – EKM: 13492 4:15187-704-4,64-555-3,65-16 – EKM: 16652 VH Tirsvad Laron Law Morningview Ashlar ET
Kuosmanen Mari ja Timo Pielavesi Häseltäjä 100-174758 FFF 1-8:10057-485-4,82-366.88-3,65-210 – EKM: 11252 4:11938-596-4,99-431-3,61-88 – EKM: 13569 Dansire Oman Orange RGK Didrik
Kuosmanen Mari ja Timo Pielavesi Issi 100-10661440 F 1-7:10595-447-4,22-412.14-3,89-501 – EKM: 11266 4:12708-513-4,04-486-3,82-20 – EKM: 13173 S Ross TV TL Mäntylän Rakuuna Tv
Tuomainen Juha ja Ritva Kuopio Haamu 100-10429129 A 1-8:10693-496-4,64-364.25-3,41-285 – EKM: 11527 3:12415-535-4,31-427-3,44-59 – EKM: 12913 Asmo Safir Et Juntulan Ruben Et
Makkonen Ilkka ja Kaihoniemi Hanna Kitee Immi 100-230212 F 1-8:9884-340-3,44-336.13-3,40-133 – EKM: 9204 6:10951-415-3,79-376-3,43-45 – EKM: 10691 Mäntylän Rakuuna Tv Lopolan Wottles TV
Kortelainen Ville ja Virve Nurmes J. Wind Kaboomtic 100-177457 F 1-6:12157-498-4,09-407.17-3,35-194 – EKM: 12241 4:14282-584-4,09-487-3,41-38 – EKM: 14439 Gillette Windbrook Braedale Goldwyn
Tolvanen Jaana ja Mika Nurmes Kuutamo 100-172944 F 1-6:12931-466-3,61-413.83-3,20-122 – EKM: 12103 5:16400-563-3,43-517-3,15-117 – EKM: 14942 Emmark Mammoth Jelder
Saukkonen Antti ja Noora Kitee Kromi 100-202546 F 1-5:13021-523-4,02-448.40-3,44-21 – EKM: 13080 5:15326-621-4,05-523-3,41-25 – EKM: 15428 Dansire Mascol Mason D Banker
Rantametsä Ari Juuka Jamjam 100-10739538 A 1-7:11161-452-4,05-396.14-3,55-72 – EKM: 11345 6:12416-486-3,91-445-3,58-109 – EKM: 12454 Salintuvan Uhkasakko Asmo Sale Et
Hirvi Timo ja Outi Laukaa Ihmekukka 100-187140 FFF 1-8:10508-486-4,63-373.13-3,55-50 – EKM: 11426 8:12479-630-5,05-453-3,63-29 – EKM: 14288 Dansire Shottle Sol VAR Elvis Tv
Pirttimäki Jukka Pihtipudas Ihku 100-231142 F 1-7:11133-385-3,45-342.14-3,07-97 – EKM: 10104 7:12559-547-4,36-404-3,22-117 – EKM: 12918 Dansire Elo Expo Fänriksgård 5261
Lahti Tero ja Outi Karstula Jahkaus 100-1416504 A 1-6:12154-483-3,97-436.00-3,59-152 – EKM: 12283 3:12533-494-3,94-461-3,68-129 – EKM: 12705 Sammatin Valpas Andersta 1967
Tuukkanen Antti Kyyjärvi JALOTAR 100-181095 F 1-6:12748-465-3,65-415.67-3,26-240 – EKM: 12053 6:13815-513-3,71-444-3,21-386 – EKM: 13125 VH Rönhave Cole Cadiz Haapalan Satsi TV TL
Järvinen Sami ja Ulla Alavus Ieva 100-10662484 R 1-7:10989-419-3,82-355.43-3,23-195 – EKM: 10596 6:12995-481-3,70-413-3,18-139 – EKM: 12291 Dansire Exces Etoto Puck
Sironen Arto ja Kaisu Evijärvi keila 100-10863506 BBB 1-5:12894-527-4,09-459.40-3,56-84 – EKM: 13190 3:14919-607-4,07-521-3,49-34 – EKM: 15140 VR Facet Fimbe S Adam
Kulmalan Maitotila Mauri Syrjälä Seinäjoki Kulmalan Jokamu 100-10707080 A 1-5:11551-304-2,64-251.20-2,17-18 – EKM: 8530 5:13991-564-4,03-459-3,28-23 – EKM: 13907 VR Asmo Tuima Trendi ET Ruokoniemen Orava
MTY Istolahti MMPT Seinäjoki O.Kaurapuuro 100-11189244 F 1-6:12720-461-3,62-451.67-3,55-124 – EKM: 12277 6:14624-547-3,74-518-3,54-78 – EKM: 14312 Lake-Effect AltaCaliber ET Sandy-Valley Bushman ET
Kallioniemi Jorma ja Marja-Terttu Seinäjoki Kymppi 100-11174250 F 1-4:12258-377-3,07-393.00-3,21-67 – EKM: 10682 3:13764-420-3,05-443-3,22-33 – EKM: 11970 Dansire Oman Justi Ole Dansire Etlar Estrup
Saarela Taru ja Jari Kurikka Kerttuli 100-224735 F 1-6:11995-450-3,75-412.67-3,44-90 – EKM: 11659 4:14359-535-3,73-517-3,60-51 – EKM: 14092 Dansire Elo Expo D Banker
Ruismäki Jouni ja Pirita Kuortane Älytön 100-8862940 A 1-12:7401-311-4,20-253.58-3,43-211 – EKM: 7589 9:8626-369-4,28-293-3,40-118 – EKM: 8911 Purolan Orkko Näädänlahden Sato
Österberg Mikael och Anne-Maj Vöyri Ines 100-10545393 R 1-7:11065-463-4,18-378.14-3,42-370 – EKM: 11317 3:12479-489-3,92-439-3,52-72 – EKM: 12461 Dansire Lancelot Limbo V Hamsun
Läspä Tiina ja Toni Kruunupyy Läspän Glory 100-11199393 F 1-5:12988-162-1,24-137.40-1,06-65 – EKM: 6270 2:11750-348-2,96-332-2,83-165 – EKM: 9734 Clear-Echo Alta R2 ET T James
Wiik Jan Uusikaarlepyy Irja 100-10494499 F 1-8:10366-441-4,25-341.63-3,30-171 – EKM: 10596 8:13219-530-4,01-450-3,40-233 – EKM: 13230 ADAM Sandy-Valley Bushman ET
Lankila Timo Kalajoki Jippo 100-230194 F 1-7:11748-564-4,80-420.57-3,58-179 – EKM: 13051 7:13384-689-5,15-489-3,65-525 – EKM: 15511 Dansire Etlar Estrup Levälän Summerboy TV TL
Peltola Petri Kaustinen Kevät 100-192752 F 1-5:13007-445-3,42-451.60-3,47-92 – EKM: 12157 3:14147-477-3,37-486-3,44-42 – EKM: 13092 Dansire Exces Etoto Engslevgaard Yttorp
Mty Yli-Jylhä Ilari, Juha ja Sari Kannus Ivanka 100-10610924 R 1-8:10110-405-4,01-343.50-3,40-313 – EKM: 10110 7:12562-482-3,84-418-3,33-460 – EKM: 12234 Dansire Ramos Rödding Pärepuusaaren Osandur
Sillanpää Jouni Veteli Ilta 150-10460269 F 1-7:14752-516-3,50-444.57-3,01-51 – EKM: 13396 7:17565-602-3,43-524-2,98-50 – EKM: 15763 Haapalan Satsi TV TL GQ Emir
Simoinen Pasi Halsua Kikka 100-176097 F 1-6:12578-462-3,67-411.17-3,27-78 – EKM: 11937 5:14568-529-3,63-468-3,21-106 – EKM: 13693 VH Lynggaarden Onside Op Dansire Oman Justi Ole
Hautala Pasi Reisjärvi Leidi 100-191614 F 1-4:14873-735-4,94-498.25-3,35-18 – EKM: 16512 4:16545-843-5,10-558-3,37-13 – EKM: 18710 VH Mascol Tubbetorp Mando ET Mäntylän Rakuuna Tv
Satolappi Oy Lestijärvi Huttu 100-163242 F 1-7:10684-398-3,73-336.71-3,15-554 – EKM: 10118 4:13336-474-3,55-441-3,31-378 – EKM: 12507 Mäntylän Rakuuna Tv Strandskogen Et
Sohlo Tuomas ja Jaana Liminka Kimble 100-186829 F 1-7:11788-492-4,17-413.43-3,51-33 – EKM: 12122 6:14009-537-3,83-496-3,54-27 – EKM: 13867 Crackholm Fever Lappalan Winner TV
Kallion Tila oy Nivala Heikkilän Inksou 100-10740944 F 1-7:11054-51-0,46-59.43-0,54-13 – EKM: 3841 2:10848-166-1,53-193-1,78-43 – EKM: 6218 Crackholm Fever V Bojer Tv
MTY Heinioja Aino, Hannu ja Lauri Haapavesi Lipasu 100-192734 FFF 1-5:14860-508-3,42-511.00-3,44-217 – EKM: 13841 4:17060-583-3,42-587-3,44-60 – EKM: 15890 Clear-Echo Observr Offie ET Windsor-Manor Z-Duke-ET TV TL
MTY Heinioja Aino, Hannu ja Lauri Haapavesi Madonna 100-209626 F 1-4:16752-568-3,39-575.75-3,44-92 – EKM: 15538 4:18071-630-3,49-643-3,56-257 – EKM: 17147 VH Tronsmark Grafit Gavin VH Bobas Black
Keskitalon tila oy Haapavesi Kielo 100-11282108 F 1-6:13261-492-3,71-437.50-3,30-348 – EKM: 12685 4:16295-586-3,60-548-3,36-48 – EKM: 15436 VH Hannolan Stuart Sugar Kataran Yrjus ET TV
Leinonen Erkki ja Arja Raahe Hely 100-1420545 A 1-7:10438-508-4,86-364.29-3,49-221 – EKM: 11602 4:11942-582-4,87-415-3,48-32 – EKM: 13276 S Adam Purolan Orkko
MTY Haavikko Sotkamo Jekku 100-1366396 A 1-5:12266-508-4,14-424.60-3,46-116 – EKM: 12523 5:13152-545-4,14-464-3,53-140 – EKM: 13504 Asmo Tosikko Et Hyötylän Piuha
Korhonen Ari Sotkamo Jalokivi 100-240099 F 1-5:13001-504-3,88-428.80-3,30-75 – EKM: 12693 4:15423-614-3,98-493-3,20-94 – EKM: 15136 VH Bismark Picston Shottle ET
Raatevaaran tila maatalousyhtymä Suomussalmi Kello 100-213601 F 1-6:12734-524-4,12-427.50-3,36-57 – EKM: 12862 5:14511-587-4,05-480-3,31-30 – EKM: 14479 VH Bismark Bostrup Haapalan Satsi TV TL
Korpelan Maito Oy Suomussalmi Jämy 100-1348582 A 1-7:11429-453-3,96-385.86-3,38-234 – EKM: 11348 5:13119-512-3,90-432-3,29-403 – EKM: 12847 V Föske Asmo Siirakki Et
Sivonen Päivi ja Timo Kajaani Jessica 100-1408575 A 1-5:12390-549-4,43-390.60-3,15-111 – EKM: 12802 4:13063-553-4,23-414-3,17-284 – EKM: 13194 Hällom Ruokoniemen Orava
Milkkis OY Puolanka Iivarinna 100-238134 F 1-7:11769-436-3,71-382.43-3,25-150 – EKM: 11203 5:13868-514-3,71-450-3,24-132 – EKM: 13197 VH Eskils Satsi Sune Levälän Summerboy TV TL
Mty Pirttimaa Tornio Kumma 100-1368549 A 1-6:12595-532-4,23-454.83-3,61-177 – EKM: 13140 5:14372-610-4,24-514-3,58-313 – EKM: 14987 VR Asmo Nora Prästgård Nordic V Föske
Välikummun Tila Oy Ranua jemina 100-11024817 R 1-7:12007-485-4,04-384.14-3,20-74 – EKM: 11873 5:12596-525-4,17-415-3,29-26 – EKM: 12744 Luomanrannan Vimantti TV ÄFÄÄRI

Helmikuu 2023

Näytä kerralla
riviä
Etsi:

Näytetään rivit 0-0 (yhteensä 0)

Edellinen

Seuraava

Omistaja Kunta Lehmän nimi Kantakirja Keskituotos (myös EKM) Paras tuotos (myös EKM) Isä (pitkä, ei kk-nro) Emänisä (pitkä, ei kk-nro)
AgriSimola Oy Orimattila Kumppa 100-239908 F 1-5:16241-520-3,20-521.80-3,21-190 – EKM: 14418 4:17044-557-3,27-549-3,22-315 – EKM: 15276 Hunsberger Alchemy ET Haapalan Satsi TV TL
Lehtonen Tiina ja Tuomas Vihti HEILA 100-1428407 A 1-6:10732-437-4,07-371.17-3,46-313 – EKM: 10866 4:12943-520-4,02-422-3,26-88 – EKM: 12823 Kilpisalon Toivo Purolan Orkko
Oljemark Karl-Erik Sipoo Katarina 100-11132364 R 1-6:13119-461-3,51-436.83-3,33-291 – EKM: 12256 3:14325-503-3,51-476-3,32-214 – EKM: 13377 VH Rakuuna Stallberg Rombo Käsis Uthard
Mäki Tuomas ja Tamminen Jenna Somero Iiris 100-1430231 A 1-6:10845-513-4,73-371.17-3,42-134 – EKM: 11821 4:13082-591-4,52-442-3,38-10 – EKM: 13878 Asmo Tosikko Et Tyrisevän Miqur
Kavander Mika ja Elina Sauvo Riitmaan Hyasintti 100-10167462 A 1-8:10107-460-4,55-320.00-3,17-343 – EKM: 10592 3:11268-598-5,31-386-3,43-29 – EKM: 13080 Ayr-Phoe Ideostar ET Lars Larsgård
Lehtinen & Kavander mty Salo Ilme 100-1414682 A 1-6:10828-463-4,27-379.17-3,50-366 – EKM: 11266 4:12790-552-4,32-460-3,60-97 – EKM: 13468 Asmo Tosikko Et Joukolan Real
Nikkasen Tila Oy Somero KILE 100-11167479 F 1-5:13137-502-3,82-463.80-3,53-30 – EKM: 12974 5:16278-636-3,91-572-3,51-42 – EKM: 16226 VH Viken Etoto Easy Peltolan  Apea TV TL
Teerioja Kari ja Sari Karvia Jääpeli 100-177857 F 1-7:11769-491-4,17-413.43-3,51-306 – EKM: 12114 6:14241-605-4,25-515-3,62-25 – EKM: 14901 S Ross TV TL Pienimäen Urppi Tv
Tuohiluoma Reima ja Päivi Karvia IMBA 100-1354672 A 1-7:10750-496-4,61-397.14-3,69-157 – EKM: 11787 6:12343-573-4,64-481-3,90-246 – EKM: 13775 Puropellon Yllyke Sammatin Valpas
Nurmi Jarmo Huittinen Lapislatsuli 100-238417 F 1-5:14484-524-3,62-472.60-3,26-314 – EKM: 13651 5:17311-576-3,33-575-3,32-296 – EKM: 15775 VH Cole Clark D Banker
Aapis Maito oy Pälkäne KESANTO 100-181121 FFF 1-6:12695-463-3,65-413.83-3,26-157 – EKM: 12003 6:14126-513-3,63-461-3,26-152 – EKM: 13334 VH Lynggaarden Onside Op Haapalan Satsi TV TL
Mty Tulimaito Virrat Janisjoplin 100-1367790 A 1-7:11354-435-3,84-388.00-3,42-346 – EKM: 11133 5:12596-467-3,71-409-3,25-299 – EKM: 11990 VR Gunnarstorp Saxebyn Gibson Poikolan Viekas
Nikkilä Jyrki Hämeenkyrö Ivita 100-10511645 F 1-6:10140-450-4,44-383.33-3,78-81 – EKM: 10976 6:13500-592-4,39-511-3,79-45 – EKM: 14526 S Ross TV TL HH.Finnie ETTv
Peltokorte oy Ylöjärvi Eene 100-183174 F 1-9:9529-329-3,45-293.33-3,08-116 – EKM: 8650 9:11226-413-3,68-379-3,38-283 – EKM: 10759 Törlan Mr Ships
Heinonen Antti ja Johanna Hämeenlinna R.Jade 100-168228 F 1-6:13129-571-4,35-468.17-3,57-297 – EKM: 13846 5:15044-619-4,11-550-3,66-666 – EKM: 15541 Sikkema-Star Air Magna Tv Braedale Goldwyn
Tapola Kalle ja Satu Hämeenlinna Ilona 100-174526 F 1-7:11007-430-3,91-369.29-3,36-267 – EKM: 10836 5:13274-544-4,10-435-3,28-57 – EKM: 13299 VH Rakuuna Roland V Erik Tv
Torttila Annamari ja Tuomo Hämeenlinna Indira 100-1346362 A 1-8:10601-429-4,05-369.13-3,48-123 – EKM: 10725 6:12280-491-4,00-422-3,44-478 – EKM: 12304 Aholan Unyrkki Et Shady Walnut Conn
Laine Taru ja Jouni Mäntsälä juissi 100-207766 F 1-6:12662-542-4,28-448.83-3,54-173 – EKM: 13226 3:13935-549-3,94-504-3,62-74 – EKM: 14056 Duckett-SA Federal ET V Haslund
Sippu Hannele Kouvola Ammu 100-9605312 R 1-8:8761-372-4,24-275.63-3,15-44 – EKM: 8842 6:9857-350-3,55-310-3,14-52 – EKM: 9117 Järvelän Lalli
Nykänen Anne ja Jarmo Mikkeli JakolanJalotar 100-10771830 A 1-6:12262-486-3,97-423.00-3,45-89 – EKM: 12250 6:14061-514-3,66-490-3,48-54 – EKM: 13553 VR Jakolan Toivo Taku ET B Jurist
Turtiainen Eero ja Leena Savonlinna Ivana 100-10497276 R 1-8:10378-399-3,85-335.50-3,23-137 – EKM: 10043 2:11100-432-3,89-376-3,39-129 – EKM: 10936 D Salt Poron Yames TV
Konnu Jani Savonlinna Iska 100-10648459 B 1-7:10776-447-4,15-373.29-3,46-138 – EKM: 11014 6:11961-487-4,07-401-3,35-73 – EKM: 12014 Asmo Tosikko Et Rytkölän Ville
Pennanen Petteri Pielavesi Jasmiini 100-216304 F 1-7:11721-436-3,72-395.14-3,37-289 – EKM: 11284 4:13899-513-3,69-469-3,37-468 – EKM: 13339 Dansire Exces Etoto D Banker
Kokkonen Janne Siilinjärvi Kupari 100-10876235 F 1-6:12333-401-3,25-371.00-3,01-251 – EKM: 10831 5:14924-409-2,74-453-3,04-38 – EKM: 12202 Crackholm Fever J-K-R BW Marshll Billion ET
Hentilä Jukka ja Venla Vieremä helinä 100-1375313 AAA 1-7:10539-475-4,51-386.29-3,67-89 – EKM: 11401 7:10835-481-4,44-412-3,80-29 – EKM: 11745 Kilpisalon Toivo Peterslund 1213
Konttinen Timo Leppävirta Inkivääri 100-1356847 AAA 1-7:11019-450-4,08-410.14-3,72-161 – EKM: 11400 6:13545-540-3,99-490-3,62-360 – EKM: 13742 R Facet Hyötylän Piuha
Uudispiha Mty, Rönkkö Nina ja Tikkanen M Sonkajärvi Uudispihan Janette 100-11146993 F 1-6:12284-488-3,97-400.17-3,26-266 – EKM: 12094 5:13020-580-4,45-449-3,45-988 – EKM: 13783 Go-Farm Artes ET Mr Minister
Partanen Sami Lapinlahti Iharuusu 100-199788 F 1-7:12249-412-3,36-353.00-2,88-242 – EKM: 10798 4:13691-511-3,73-460-3,36-210 – EKM: 13193 Morningview Ashlar ET D Brandy
MTY Maitohovi Vesanto Iida-Liina 100-1340911 A 1-8:10569-445-4,21-392.75-3,72-93 – EKM: 11089 6:12509-486-3,89-467-3,73-157 – EKM: 12647 Palmyra Tri-Star Burdette Shady Walnut Conn
Repo mty Vieremä Joplait 100-241327 F 1-6:12085-513-4,25-420.00-3,48-245 – EKM: 12513 3:13636-588-4,31-470-3,45-256 – EKM: 14196 S Ross TV TL Jurus ET Tv Tl
Ollilan Maito oy Liperi ELLI 100-159080 F 1-8:10107-436-4,31-327.86-3,24-157 – EKM: 10364 8:11661-505-4,33-414-3,55-385 – EKM: 12259 Heikkilän Yamma TV Ojantakasen Kabu Tv
Maitotaipale Oy Liperi Itikka 100-1380277 A 1-6:11427-557-4,87-436.17-3,82-101 – EKM: 13002 4:13060-658-5,04-512-3,92-31 – EKM: 15229 Ojatalon Toho ET Vanha-Variksen Viitta
Maatalousyhtymä Hollanti Pihtipudas Kveeni 100-181339 FFF 1-4:14262-558-3,91-491.50-3,45-211 – EKM: 14145 3:15310-587-3,83-548-3,58-341 – EKM: 15202 VH Bismark Bynke Mäntylän Rakuuna Tv
Parkkonen Harri ja Päivi Pihtipudas Hilma 100-1345869 A 1-7:10590-541-5,10-388.29-3,67-86 – EKM: 12228 7:11471-628-5,47-448-3,91-46 – EKM: 13974 Kalliomäen Sauli Näädänlahden Sato
Lahti Tero ja Outi Karstula Kiia 100-11459019 F 1-5:14630-510-3,48-511.20-3,49-252 – EKM: 13805 4:17086-542-3,17-566-3,31-270 – EKM: 15235 Regancrest Altaiota ET Mäntylän Rakuuna Tv
Mty Ihamäki Alajärvi Jyppi 100-11118352 R 1-6:12369-55-0,44-51.17-0,41-4 – EKM: 4150 1:9298-237-2,55-221-2,38-28 – EKM: 6913 Dansire Exces Etoto Zycko
Mty Karimo Ilmajoki JÖRRI 100-1361577 AAA 1-7:11270-466-4,14-399.43-3,54-24 – EKM: 11577 2:12440-467-3,75-435-3,50-14 – EKM: 12152 VR Asmo Adam Alavire ET Ruokoniemen Orava
Maitomarkki Oy Ilmajoki Jäävi 100-11072593 R 1-5:12701-169-1,33-124.40-0,98-74 – EKM: 6188 1:9876-516-5,22-388-3,93-45 – EKM: 11748 Petäjän Ih Yläpihan Tosalund Et
Tyynismaa Arto ja Hanne Kauhava LEIDI 100-11532000 A 1-4:14834-576-3,88-486.00-3,28-210 – EKM: 14468 3:16771-676-4,03-552-3,29-676 – EKM: 16683 VR Facet Fergus Heisalan Ponnistus
MTY Istolahti MMPT Seinäjoki O.Kyyra 100-11189250 F 1-5:14442-509-3,53-430.60-2,98-33 – EKM: 13134 5:15598-600-3,85-482-3,09-25 – EKM: 14924 Willems-Hoeve Rush Picston Shottle ET
Lamminaho Heimo ja Anneli Alavus Kiperä 100-197879 F 1-5:12721-465-3,66-396.80-3,12-254 – EKM: 11905 5:15490-559-3,61-475-3,07-266 – EKM: 14343 Larcrest Contrast ET Regancrest Dolman ET TV
Åsbrogård Ab Kruunupyy Åsbro Windbr J-2178 100-10951413 F 1-5:11895-527-4,43-405.40-3,41-124 – EKM: 12517 3:13692-635-4,64-453-3,31-89 – EKM: 14652 Gillette Windbrook Jurus ET Tv Tl
Myllylä Tomi ja Asta Kalajoki Kyky 100-185057 F 1-5:13837-581-4,20-495.40-3,58-131 – EKM: 14358 4:15395-650-4,22-579-3,76-14 – EKM: 16231 Dansire Exces Etoto Dansire Epalier Export
Päiväniemi Oy Veteli ILMOITUS 100-162897 F 1-8:10543-431-4,09-388.25-3,68-77 – EKM: 10877 4:12785-489-3,82-444-3,47-132 – EKM: 12575 Dansire Etlar Estrup Nuuttilan Lirkko Tv
Isokangas Atte ja Nurmi Jenni Kaustinen Juksu 100-10994658 BBB 1-7:11265-521-4,62-411.00-3,65-75 – EKM: 12329 6:13085-585-4,47-474-3,62-34 – EKM: 14052 R Haslev Yläpihan Tosalund Et
Pelkonen Juha ja Öljymäki Jonna mty Sievi Jaala 100-1377935 A 1-7:11491-496-4,31-402.57-3,50-131 – EKM: 12015 6:12829-532-4,15-453-3,53-92 – EKM: 13180 Nora Prästgård Niemelän Selleri
Alavainio Oy Kannus Inari 100-1395622 A 1-7:10863-520-4,79-385.86-3,55-137 – EKM: 12031 5:11993-580-4,84-429-3,58-80 – EKM: 13372 VR Asmo Ponnistus Pihi ET Pulkkalan Olvi ET
Kaunisto Vesa ja Kirsi Veteli Isabella 100-172669 F 1-6:11324-470-4,15-427.00-3,77-125 – EKM: 11848 4:13308-500-3,76-502-3,77-138 – EKM: 13287 Dansire Elvis Emmett Jurus ET Tv Tl
Satolappi Oy Lestijärvi Ibitza 100-166590 F 1-7:11174-434-3,88-360.71-3,23-115 – EKM: 10861 4:13512-536-3,97-441-3,26-27 – EKM: 13307 Dansire Exces Evald Huitin Naksos Tv
Vinkki Mervi ja Jukka Haapavesi Iisi 100-204723 F 1-7:10950-396-3,61-386.86-3,53-292 – EKM: 10539 3:12704-432-3,40-432-3,40-233 – EKM: 11767 Dansire Exces Etoto Lampelan Veikee ET TV
Nissinen Tarja ja Paavo Siikalatva JUKUJUKU 100-171746 F 1-6:12441-582-4,68-412.83-3,32-16 – EKM: 13386 6:14757-763-5,17-486-3,29-11 – EKM: 16733 Dansire Oman Orange Picston Shottle ET
Käkilehto Jari ja Ulla Kuusamo Kekri 100-230892 F 1-6:12774-518-4,05-424.33-3,32-55 – EKM: 12769 6:14476-517-3,57-478-3,30-14 – EKM: 13601 Dansire Oman Orange Sandy-Valley Bushman ET
Kallion Tila oy Nivala H.Lena Karmenci 100-1150925 1-5:14435-0–0.00–0 – EKM: 3601 2:14776-0–0–0 – EKM: 3686 Donnandale Lumi Erbacres Damion TV TL TD
Junno Jari ja Anu Ylivieska Helokki 100-1407188 A 1-8:9779-454-4,64-339.63-3,47-184 – EKM: 10593 6:11949-562-4,70-418-3,50-37 – EKM: 13057 Vanha-Variksen Akku Yli-Hinkkalan Pikapp
MTY Heinioja Aino, Hannu ja Lauri Haapavesi Lahja 100-202876 F 1-5:13557-526-3,88-477.00-3,52-127 – EKM: 13479 4:15843-587-3,71-542-3,42-68 – EKM: 15289 Gen-I-Beq Brawler Jelder
MaitoParrat Oy Utajärvi Kottarainen 100-182231 FFF 1-4:14917-491-3,29-508.50-3,41-59 – EKM: 13626 3:16969-550-3,24-589-3,47-37 – EKM: 15481 VH Bismark Bynke Dansire Ramos Rödding
Aholan Maito oy Utajärvi Louhi 100-215177 R2 1-5:14633-501-3,42-469.00-3,21-209 – EKM: 13370 5:17143-583-3,40-584-3,41-28 – EKM: 15888 Crocodile VH. Seppälän Sammy Sirpale
Raappana Hilja ja Markku Siikajoki Takalon Jetta 100-10881684 F 1-7:11331-585-5,16-463.00-4,09-24 – EKM: 13530 7:14093-691-4,90-571-4,05-20 – EKM: 16344 VH Tirsvad Legend Lurifax Jylhän Ylpi TV
Kajula Jouni ja Sari Siikalatva JESSIKA 100-11000729 A 1-6:12296-535-4,35-416.00-3,38-76 – EKM: 12803 4:15400-587-3,81-512-3,32-14 – EKM: 14947 Sammatin Valpas Purolan Orkko
Ahola Kyösti ja Heikki Haapavesi Hapsi 100-10098816 F 1-7:10727-457-4,26-363.14-3,39-493 – EKM: 11054 4:13050-551-4,22-438-3,36-278 – EKM: 13351 Mäntylän Rakuuna Tv Lampelan Valentino
Vuorenmaan maatila oy Haapavesi Jaloruusu 100-187128 F 1-7:11962-502-4,19-409.43-3,42-29 – EKM: 12257 6:12707-448-3,53-444-3,49-17 – EKM: 12056 Van Gogh Ramos
Ylipahkala Markku ja Hannu mty Oulu JELENA 100-10905651 R 1-7:11562-439-3,80-390.43-3,38-199 – EKM: 11253 5:13765-514-3,73-440-3,20-230 – EKM: 13094 Dansire Jordan Jul Huitin Naksos Tv
Metsolan Maito Oy Merijärvi Kerma 100-11220893 RRR 1-5:14297-577-4,04-484.40-3,39-126 – EKM: 14342 4:16013-640-4,00-555-3,47-419 – EKM: 16078 VH Massey Meno V Haslund
Sammalkangas mty Siikajoki Ivana 100-10575172 R 1-7:10766-459-4,26-343.00-3,19-104 – EKM: 10922 4:11397-498-4,37-405-3,55-360 – EKM: 12038 VH Oman Oyvind Vauras
Törmälä Jani ja Maria Oulainen Jessi 100-1414613 A 1-6:11618-522-4,49-424.33-3,65-104 – EKM: 12533 5:12961-620-4,78-482-3,72-31 – EKM: 14510 Asmo Tosikko Et Sammatin Sutjakka
Komulainen Jukka Sotkamo Mustaruusu 100-9908499 F 1-7:10845-0–0.00–0 – EKM: 2705 2:9633-0–0–0 – EKM: 2403 Haapalan Satsi TV TL Heikuran Mikkantuu Tv
Tolonen Mikko, Sirpa ja Pirkka mty Suomussalmi Hulina 100-181047 F 1-8:10150-488-4,81-394.75-3,89-189 – EKM: 11523 6:11309-590-5,22-438-3,87-64 – EKM: 13393 Mäyräjärven Yros Tv Pirskan Veitikka
Maitopisara Oy Puolanka IKKA 100-187261 F 1-7:11323-471-4,16-432.43-3,82-102 – EKM: 11898 6:13144-528-4,02-507-3,86-242 – EKM: 13626 Dansire Oman Justi Ole D Banker
Korkatin Tila Oy Tornio Vallilan Jassu 100-213184 F 1-7:11209-464-4,14-379.57-3,39-153 – EKM: 11386 7:13063-525-4,02-415-3,18-36 – EKM: 12860 Dansire Shottle Skotte Mäntylän Rakuuna Tv
Uusikumpu Milk Team Simo JELLONA 100-165497 FFF 1-6:11381-521-4,58-396.33-3,48-190 – EKM: 12248 5:12764-592-4,64-445-3,49-641 – EKM: 13834 VH Banker Busse Lylehaven Lightning
Välikummun Tila Oy Ranua inna 100-165446 F 1-6:11635-502-4,32-406.17-3,49-166 – EKM: 12158 5:13078-571-4,37-464-3,55-57 – EKM: 13803 D Banker Lohenojan Ulrik Tv
Parpala Juha ja Virpi Simo Jalo 100-10280443 B 1-7:11151-519-4,65-427.57-3,83-115 – EKM: 12402 7:13554-621-4,58-523-3,86-356 – EKM: 14986 R David Asmo Sale Et
Gesterby Mjölk Ab Sund Jumbo 100-10823691 B 1-6:11950-433-3,62-410.67-3,44-33 – EKM: 11421 5:13940-504-3,62-472-3,39-41 – EKM: 13262 VR Gunnarstorp Saxebyn Gibson Asmo Vilja ET
Faba logo
Faba logo